• Zboží bylo rychle doručeno a to i v době před Vánocemi.

Barva samolepek moc neodpovídá vzorníku, který je ve fotogalerii u daného produktu. Výsledná barva je vycmrndlejší.

• Naprosto fámozní jednání, takto si představu vstřícnost obchodu.

Naprosto fámozní jednání, takto si představu vstřícnost obchodu. Ačkoli jsem zboží ještě nerozbalil (jedná se o vánoční výzdobu), obchod právě díky jednání vřele doporučuji. Na dotaz okamžitá reakce, maximální snaha vyhovět mému nestandardnímu požadavku.

• rychlost, spolehlivost
    • zmizela mi naše uloženka..:(...musím na druhou část sídliště ), ale to asi nebude jen problém obchodu

• velmi rychle předání dopravci

Je to moje první objednávka.

• Nemusím nikam chodit, zboží si objednám přes internet, dovozou mi ho až domu . vše je vyřízeno velice brzy. Mám od Vás už druhé zboží a jsem velice spokojená a už mi zdobí moje holé stěny v bytě.

Výhoda je, že nemusíte nikam chodit a vybírat.

• velký výběr+možnost vlastního rozměru tapety

• velký výběr zboží

Kvalitní samolepky, velký výběr zboží, rychlé dodání, celková spokojenost.

• Bezproblemové vyřizování

Složitější lepení vzhledem k motivu

Děkujeme za recenzi :)

Spokojenost :)

Reakce obchodu WALLVINIL

Také děkujeme za recenzi, máme radost ze spokojených zákazníků :)

Tapeta je nekvalitní a nejsem ani trochu spokojená. Vaše cena je velice přemrštěná a zboží je opravdu nekvalitni

Dobrý den, Majko,
    nemáme od Vás žádnou reklamaci, pokud teda máte se samolepkami problém, neváhejte se nám ozvat. Poté nás mrzí, když jsou zákazníci nespokojení, přitom je nejspíše problém v barvě na které se v minimálním počtu případů stává, samolepky nedrží. (Většinou se jedná o omyvatelné barvy) a vše se zákazníkem vždy řešíme a většinou vždy je řešení k oboustranné spokojenosti zaslání samolepek z fólie, která má silnější lepidlo. Expedujeme měsíčně ve stovkách objednávek a za 8 let působení máme reklamací minimální počet. Proto budeme rádi, když se nám ozvete aby vše bylo v pořádku. S pozdravem Lukáš Somol, Wallvinil.cz

• skvělá chat komunikace
    • doobjednávka více rámečků bez problémů

Reakce obchodu WALLVINIL

Děkujeme Lído za recenzi, cokoliv na přání dodělat není problém, takže jsme za Vaší spokojenost rádi. Hezký den, Lukáš Somol, Wallvinil.cz

Spokojenost

Reakce obchodu WALLVINIL

Díky i Anonymům za kladnou recenzi :)

Spokojenost.Výhoda možnosti vyzvednutí zásilky v blízkosti bydliště.

Reakce obchodu WALLVINIL

Děkujeme za recenzi, ať to bylo u nás na výdejním místě, nebo v Zásilkovně, je to dobře, když Vám tyto možnosti vyzvednutí pomohou. Lukáš Somol, Wallvinil.cz

• Rychle dodani a perfektní spolupráce s dodavatelem

Děkujeme Miruško za recenzi, rádi tyto věty čteme. Lukáš Somol, Wallvinil.cz

• rychlost vyřízení + kvalita zboží

Reakce obchodu WALLVINIL

Moc děkujeme za recenzi...

• Maximální vztřícnost.

Reakce obchodu WALLVINIL

Děkujeme V. za kladnou recenzi :)

Samolepka na zdi vůbec nedržela, nelepila, nakonec skončila v koši. Už tu nic nekoupím. NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu WALLVINIL

Mrzí nás Vaše nespokojenost, nemáme od Vás žádnou reklamaci ani zprávu o tom, že by samolepka nedržela, abychom se k tomu mohli vyjádřit a reklamaci kladně vyřídit (převděpodobně opět vyměnit jen samolepku za jiný druh materiálu se silnějším lepidlem pro omyvatelné barvy na zdi, kde naše samolepky občas mají problém s přilnavostí) To vše je však popsáno v návodu, že nás má zákazník kontaktovat a před lepením je dobré samolepky raději vyměnit. Pokud byste samolepky reklamovala, nebo spíše se ozvala s tímto problémem, určitě bychom to vyřešili. V tuto chvíli již bohužel nemůžeme nijak pomoci a vyhození bylo Vaší volbou. Jsme tu pro Vás od roku 2010. Lukáš Somol, Wallvinil.cz

• S obchodem spokojena

S obchodem spokojenost, tapety horší, mají moc tvrdý papír i tu přenosovou fólii.

Reakce obchodu WALLVINIL

Děkujeme za recenzi, těžko z naší strany soudit Váš názor na papír a přenosovou fólii. Přiznám se, že jsme se s tímto názorem setkali prvně za desítky tisíc objednávek. Lukáš Somol, Wallvinil.cz

• Kvalita výrobku

Reakce obchodu WALLVINIL

Patriku, děkujeme za kladnou recenzi. Wallvinil.cz