Nakupoval jsem poprvé a né naposledy :-)

Výborná komunikace,veliká ochota vyhovět. Jsem moc spokojená a rozhodně doporučuji.

• Super služby, super domluva, poradenství.....prostě spokojenost nade vše...

• bez problemu
    • nevim

....klamavá reklama dva plus jedna a přišel místo třetího balení hmb vzorek araš.másla

Reakce obchodu Výživa pro fitness

Pro Naše zákazníky přikládám reakci na neoprávněnou reklamaci

Dobrý den, pane Kubinský
    Je mi líto, ale v našem obchodě nenabízíme 2+1 zdarma a na Heurece také ne.
    Zda jste si objednal zboží přes klamavou reklamu na Heurece, tak rozhodně chyba není na naší straně.
    Navíc dle faktury, máte v objednávce 2x Reflex Nutrition HMB Reflex 90kps nikoliv 2x Reflex Nutrition HMB Reflex 90kps 2+1
    Obdržel jste potvrzení o objednávce + fakturu viz příloha Popr. zašlete prosím Váš printscreeny na který bych se rád podíval.
    AKCI Reflex Nutrition HMB Reflex 90kps 2+1 na Heurece nabzí pouze dva e-shopy
    Zda o zboží nemáte zájem, tak nám je můžete vrátit zpět a my Vám vrátíme peníze

Děkuji Jiří Božek

Dlouhá dodací doba. U ronnie.cz do druhého dne, tady 4 dny. Dodávka nebyla dodána kompletní a ani napodruhé nebyla dodána tak, jak byla objednána. Dodavatel byl drzí a až po ohrazení se omluvil, ale stejně zásilku nedodal tak, jak měl. Na druhou stranu byl dodán dárek.

Reakce obchodu Výživa pro fitness

Dobrý den, dovoluji si uvést situaci na pravou míru. Ano expedice nevyložila do balíčku balení pancake 750g, 1x proteinové chipsy jiného výrobce(né úmyslně) Paní jsem se obratem omluvil a nabídl ji proplacení nedoručeného zboží. Paní vyrukovala, že si zboží rovnou mohla objednat v e-shopu naší konkurence a proto jsem se dohodl s expedicí, že jsem ji zboží dodatečně zašleme. Obdržela tedy objednané panaceke 750g a balení proteinových chipsů. Paní se zapoměl zmínit, že v balíčku obdržela proteinovu tyčinku, testery ořechových krémů a jedno balení Appetite Control Mix 160g Bio.

• rychlost,domluva,spolehlivost!!!

• Rychlé doručení, komunikace

Trochu to vypadalo, že nevědí, jak to funguje při platbě kartou online, ale byli hodně vstřícní, aby zboží co nejrychleji dopravili k zákazníkovi. Takže vše v pořádku.

• Přidané dárečky moc dobré, budu objednávat

Nakupuji zde krátce, přesto mohu jen doporučit všem, kdo rádi mlsají, vše proběhlo naprosto v pořádku, nebyl jediný problém.

Pred dvanacti dny mi prislo oznameni,ze je zbozi na ceste. Stale cekam.

Reakce obchodu Výživa pro fitness

Dobrý den, zboží Vám bylo odeslné dne 12.06.2018 13:47. Mohla jste nás telefonicky informovat, že jste doposud neobdržela zboží od české pošty a vyhnout se tak negativní recenze, která se vztahuje na českou poštu nikoliv na náš obchod.

• rychlost odezvy, ceny, k objednávce přidávají i testry na ochutnávku jiných produktů,

• rychlé vyřízení

luxusní zboží... bleskové dodání :)

• Prehledny, super akce a nizke ceny

Super obchod

Zboží mi bylo doruceno, ale bohužel bzlo to ne to co jsem objednavála.

• Dobrá komunikace

• Rychlost doručení + cena

• Rychlé doručení
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Dárek zdarma

Nastal menší problém s platbou objednávky. Po telefonickém kontaktu vše bez problému vyřešeno.

Skvělý obchod. Zboží přišlo ve velmi krátké době a naprostá paráda.

vše perfektní!!!!!