• Rychlé vyřízení objednávky

Obchod se týden po objednání a zaplacení objednávky neozýval a až po opakovaném kontaktování z mojí strany mi bylo sděleno, že velikost mikiny, kterou jsem objednala, již nemají na skladě.

• Neprofesionální jednání

Nesplní dobu odeslání, lžou do telefonu.

Zboží bylo doručeno v pořádku asi do pěti dnů.

Filutové, zboží prý skladem a ono nic, dalsi podvod na zakazniky i dnes maji psano 5 ks skladem, nikdy vice.

Reakce obchodu Výživa pro fitness

Dobrý den, paní Justová,

omlouváme se za komplikace, jednalo se o doprodej starého zboží, kde se blížila doba expirace (to se bohužel vyprodalo), proto zboží, které jste objednala bylo za cenu 170 Kč/kus. Zboží jsme Vám mohli dodat, ale pouze v normalní expiraci, které máme opravdu skladem, jak konstatujete.

Omlouváme se.

• rychlé spolehlivé doručení, akce za výhodné ceny,výborný produkt

ace za výhodné ceny,rychlé doručení

• nabídka náhrady za pochybení, milý přístup, ochota k řešení problému
    • super ceny oproti konkurenci
    • nepřesné informace o skladové dostupnosti

Nevýhodou eshopu je, že mohou být nepřesně uvedené skladové zásoby. Nicméně eshop se zákazníkem jedná velmi slušně a snaží se problém řešit. U mně konkrétně byla vykompenzovaná opožděná objednávka stejným produktem zdarma, což považuji za více než standartní řešení. Obchod má také produkty výrazně levnější než konkurence. Doporučuji.

• skvělá komunikace, obětavost pro uspokojení zákazníků

• rychlost dodání
    • slevy
    • kvalita zabalení

• Objednávka byla vyrizena rychle a bez problému.

• Vše OK

Nejhorsi eshop na jaky jsem kdy narazila - po prijeti objednavky uplynulo snad 20 dni, stale nic. Telefon nikdo nezveda. Po par dnech se mi dostalo odpovedi, ze se omlouvaji, ale uz je balicek na ceste - prislo dokonce potvrzeni emailem a ze jako omluvu dokonce obdrzim darek. Po dalsich par dnech hovor - zbozi neni na sklade! Kdyz najedete na stranky, tak zbozi na prodej stale je. Jeste mi trapne nabidli jine zbozi - od Vas uz nikdy nic! NEOBJEDNAVEJTE ZDE! Jen pevne doufam, ze mi vrati za to nesmyslne dlouhe a zbytecne cekani moje penize! Stydte se! Absolutne nedoporucuji!

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Snaha o řešení problémů spojených s objednávkou
    • V případě pochybení nabídka kompenzace
    • Dobré ceny
    • Slušné jednání
    • Stav skladu neodpovídá realitě
    • Horší komunikace

Největší slabina e-shopu je, že neodráží skutečný stav skladové dostupnosti produktů. Po horší komunikaci však byla realizována reklamace objednávky a nabídnuta kompenzace. Komunikace probíhala vždy ve slušnosti s ochotou věc řešit.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Vše bylo v pořádku.

• trochu delší dodání

100% ok

• Zavolali, že nemají zboží skladem, tak jsme se domluvili na zrušení objednávky
    • Ze dvou věcí, které jsem si objednal a bylo podle e-shopu skladem nebylo skladem ani jedno!!! Ale alespoň zavolali.