• O. K.

Doporučuji.

• Sortiment
    • Rýchlosť
    • Tovar bol veľmi nekvalitne zabalený, zázrak že došiel nepoškodený až na malú deformáciu jedného rohu

Vcelku rychlé dodání zboží.

Vše funguje....

• Zboží bylo posláno úplně jinam než jsem di objednala a do jiného místa

• dobrá, rychlá komunikace a osobní přístup

vstřícné jednání

• Zboží splnilo mé očekávání a udělalo svojí kvalitou radost!!

Rychlé, bezproblémové doručení

• Rychlé dodání...

• nepříjemné jednání
    • chybějící položka v objednávce

Dobrý den, v osobně vyzvednutém zboží chyběla jedna barva. Kontrolu jsem provedla až doma, protože u zásilky nebyla faktura, podle které bych to mohla zkontrolovat (barvy byly volně jen v mikrotenovém pytlíku). Tedy - z deseti barev mi jich bylo vydáno jen devět. Po telefonické dohodě mi bylo slíbeno, že mi chybějící černá barva bude zaslána na adresu (chodím o berlích, a cestování je pro mě složité). Po několika dnech nic nepřišlo, tak jsem se vydala přímo do obchodu, jelikož se mi ani nikdo neozval, že mi barvu nakonec nepošlou. Tam mi bylo řečeno, že barvu mají "odfajfknutou" jako vydanou a prodavačky se se mnou dohadovaly, že jsem barvu obdržela a že jsem se přehlédla. Po nepříjemném dohadování, nařčení mě, že jsem si barvu někam zakutálela, a dalších podobných větách mi byla nakonec barva vydána. V tomto mém původně oblíbeném obchodě jsem předtím nakupovala často a ráda, ale po této zkušenosti už se mi tam nechce ani vstoupit.

• Spokojenost

Spokojenost se vším

• široká nabídka
    • kvalifikovaní prodejci

Obchod mám velice ráda. Ještě jsem nenašla nic, co by pro rukodělnou činnost neměli. Prodejci jsou velice milí a vždy poradí s výběrem.

Skvělá komunikace, zboží co nebylo skladem nahradili jiným, úžasně milá přátelská paní .

• rychlost a kvalita

Obchod jsem neznala, mile mě překvapila šířka sortimentu.