• Zboží bylo posláno úplně jinam než jsem di objednala a do jiného místa

• nepříjemné jednání
    • chybějící položka v objednávce

Dobrý den, v osobně vyzvednutém zboží chyběla jedna barva. Kontrolu jsem provedla až doma, protože u zásilky nebyla faktura, podle které bych to mohla zkontrolovat (barvy byly volně jen v mikrotenovém pytlíku). Tedy - z deseti barev mi jich bylo vydáno jen devět. Po telefonické dohodě mi bylo slíbeno, že mi chybějící černá barva bude zaslána na adresu (chodím o berlích, a cestování je pro mě složité). Po několika dnech nic nepřišlo, tak jsem se vydala přímo do obchodu, jelikož se mi ani nikdo neozval, že mi barvu nakonec nepošlou. Tam mi bylo řečeno, že barvu mají "odfajfknutou" jako vydanou a prodavačky se se mnou dohadovaly, že jsem barvu obdržela a že jsem se přehlédla. Po nepříjemném dohadování, nařčení mě, že jsem si barvu někam zakutálela, a dalších podobných větách mi byla nakonec barva vydána. V tomto mém původně oblíbeném obchodě jsem předtím nakupovala často a ráda, ale po této zkušenosti už se mi tam nechce ani vstoupit.

• Zboží mělo vyt odeslano 13.9. Je 20.9 a furt nic tak to si to muzou strčit do...

Zbozi jsem nestihla vyzvednout a obchod objednavku 11.4.2023 stornoval, ale penize mi dosud nevratili. Na muj email, ve kterem jsem se znovu pripomnela, nikdo nereagoval.

• Dodávka nebyla kompletní

CHybí napínací kolíčky

Vážený pane März,
    objednal jste si plátno levnější varianty za 95,- Kč , baleno přímo od dodavatele, v popisu tohoto produktu nenabízíme vypínací klínky - rozměry : 24 x 30 cm této kvality snad ani není potřeba ještě vypínat. Vaše objednávka byla kompletní - 2 ks plátýnek, vyexpedována ihned. Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale bohužel neovlivníme Vaše nároky.
    S pozdravem Monika V. Kreativ

Objednali jsme pecetni vosk s knotem, dostali jsme pecetni vosk bez knotu. Ten jsme mohli koupit jinde, levneji. Pri objednavce za 200 Kc se nevyplati vracet, balit a odesilat, je to neprijemna komplikace.

• Zbozi skladem nedodali

Vážený pane Havle,
    velmi nás mrzí Vaše nespokojenost, ale bohužel našepsované metrážové plátno v roli v rozměru 30 ti metrů opravdu nezasíláme žádným dopravcem. Vzhledem k rozměrům a charakteru tohoto produktu je zalistované na našem eshopu s poznámkou - Prodej pouze v kamenném obchodě! Kurýrní odvoz do Trutnova je nemožný.
    Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritní, snažíme se vycházet zákazníkům vstříc - alternativní produkty, poradenství, případné vlastní kurýrní doručení po Praze, rychlé vyexpedování zásilek, řádné ochranné balení produktů atd., v tomto případě Vám nelze vyhovět, proto jsme odstoupili od kupní smlouvy.
    S pozdravem Vlčková M. Kreativ

• Rychlost dodání, dobrá komunikace.

Část z objednaného zboží přišla jiná než co bylo objednáváno. Obrázek u výrobku na eshopu neodpovídá skutečnosti.

Vážená paní Tomšíčková,
    velice nás mrzí Vaše nespokojenost! Po důkladné kontrole produktů na našem eshopu, jsem nezjistila žádné nedostatky - plastická guma, grafitová tužka, zvýrazňovače, stíratelná tabulka jsou nezaměnitelné produkty, odpovídají obrázkům, počtu kusů, rozměrům! Pokud nejste spokojena s výrobky, bez problémů můžete vrátit zpět na naše náklady!
    S pozdravem Vlčková Monika Kreativ

Má objednávka ještě nedorazila a už je to týden, dotazující email bez odpovědi.

Přišli mi jiné razítka, než jsem si objednala.

Omluvili se, ze zbozi nemaji, ale neodpovedeli mi nasledne na dotaz, kdy bude.

Vážená paní Dragoun,
    na Váš dotaz jsme odpověděli. Bohužel neovlivníme v dnešní době dodání zboží!
    Velmi nás mrzí negativní recenze a Vaše nespokojenost kvůli jednomu sešitu za 20,- Kč.
    S pozdravem Monika V. Kreativ

Zásilka byla při přepravě poškozena. Nepřebrala jsem zásilku. Dosud jsem neobdržela novou, ani peníze, které jsem uhradila. LN

Reakce obchodu Výtvarné potřeby.EU

Až z recenze jsme zjistili, poškození a následné nedoručení zásilky paní Ladislavy.
    Bohužel přepravce ČP nás neinformovala o poškození zásilky ( dodnes se nám ani nevrátila! )
    Naštěstí se jednalo o objednávku za 168,- Kč.
    Ihned jsme kontaktovali zákaznici, vysvětlili situaci a okamžitě odeslali nové zboží i s kompenzací!
    Spokojenost našich zákazníků je prvořadá, snažíme se o maximum, personál vyškolený a nadmíru ochotný - paradoxně máme negativní recenze za nejnižší objednávky z určitých oblastí, kde není naše pochybení na místě!!

• Kolicky se rozlamuji v ruce jen na ne sáhnu,sit hrozné smrdí takže šla do koše místo na zeď a magnety na magnetické tabuli kloužou a nedrží takže nedoporučuji

Už nikdy vic

Reakce obchodu Výtvarné potřeby.EU

mrzí nás Vaše nespokojenost!
    Top produkty - rybářská síť - bohužel nerozbalujeme z původního obalu a neparfémujeme před odesláním!
    - dekorační kolíčky 25 x 3 mm, tloušťka 7 mm / velikost vyžaduje jemnou manipulaci!
    Feritové magnety jsou permanentní 86 % Fe2O3 - Vám zřejmě koercitivní síla produktu klesla!
    Není problém reklamovat, obratem Vám vrátíme úhradu za nevyhovující zboží!
    S pozdravem Monika V.

Nedokážu úplně určit, zda obchod doporučit, nebo ne, na základě objednávky jedné podložky. Ta nicméně vůbec neodpovídá obrázku. Klip je jiný a podložka jako taková také není klasická překližka (tedy, že by byly viděl jednotlivá léta dřeva), ale takový ten bezstrukturový maglajz, který je často k nalezení jako zadní část skříňky... jen v tomto případě je to bez onoho barevného dekoru, které skříňky mají. Za mě tedy velké zklamání a objednal jsem jinde. Vracet se mi to nevyplatí, tak to daruji potřebným...

špatně zorganizovaná výdejna.

• Žádná
    • komunikace

sdfd

Vážený pane Kubíčku,
    Váš osobní odběr - náhradní pryže - v hodnotě 29,- Kč - byl připraven k vyzvednutí od 11.12.2020. Mohl jste si vyzvednout - běžně dostupný produkt. Na naší straně k žádnému pochybení nedošlo! Zřejmě nastal jiný problém u Vás a jistě odlišný od výtvarného směru!
    Velmi si vážíme věrnosti našich zákazníků - Vaší přízně se vzdáváme velice rádi!
    Přeji Vám krásné prožití 2. svátku vánočního.
    S pozdravem Vlčková M. Kreativ

Nedorazily objednané zboží. Spreje přišly v jiné barvě. Nevracela jsem vzhledem k vysoké dopravě. Nechápu , když zaplatím předem a přesto vyjde doprava na Zasilkovnu 75,-. Po upozornění se mi nikdo neozval. Za léta objednávání po internetu mohu poprvé vyjádřit nespokojenost.

Vážená paní Třešňáková,
    velice nás mrzí Vaše nespokojenost! Vaše objednávka 2 ks bílého dekoračního spreje, 1 ks zlatého a stříbrného spreje byla vyexpedována do hodiny, doručení do 2 dnů - pouze značka spreje byla jiná - gramáž stejná, barvy dle výběru - pokud pro Vás nebyly barvy dostatečně bílé, zlaté, stříbrné není problém a můžete reklamovat! Poštovné při opodstatněné reklamaci hradí naše firma! K dopravnému se nemohu dostatečně vyjádřit, vzhledem k tomu, že neznám eshop, který neúčtuje dopravu za objednávku ve výši 351,- Kč - Vámi zvolen nejlevnější způsob dopravy mi přijde standartní.
    Žádná reklamace, upozornění od Vás nepřišlo! Bez problémů můžeme vyřešit.
    S pozdravem Vlčková M. Kreativ

Dlha doba dodania veci, ktore mali byt skladom.

• 18.12.2019 byly peníze poukázaný na účet který mi Kreativ zaslal - 2500605769/2010,var.s. 2019005518.Peníze mi nedošly zpět ,tz.že jsou správně připsané na uvedený účet!!!!Zboží nedošlo,chodí jen maily s tupým obsahem: znovu objednat - PROČ? Mám objednané zboží a hlavně zaplacené!!!!

Zkušenosti s tímto obchodem mám nechutné z těchto důvodů:18.12.2019 byly peníze poukázaný na účet který mi Kreativ zaslal - 2500605769/2010,var.s. 2019005518.Peníze mi nedošly zpět ,tz.že jsou správně připsané na uvedený účet!!!!Zboží nedošlo,chodí jen maily s tupým obsahem: znovu objednat - PROČ? Mám objednané zboží a hlavně zaplacené!!!!

Vážená paní Beková,
    Vaše objednávka ze dne 17.12.2019 - č.obj. : 2019006518 - 282,- Kč - byla stornována dne 24.12.2019 z důvodu nezaplacení - po následné emailové komunikaci, kde jste sama doznala zaplacení částky 129,- Kč ( pouze doprava ) se špatným variabilním symbolem 2019005518 - platba byla vyhledána - nechceme obnovit objednávku jen zaplatit - zřejmě je to pro Vás pohoršující, ale naše firma na této bázi prosperuje již několik let - pokud máte dojem, že ostatní eshopy fungují v rámci neplacení objednaných produktů, že se nemusí platit, tak se budete muset obrátit na jinou firmu! Po dnešním telefonickém rozhovoru, který byl bohužel tupý z Vaší strany s nulovou komunikací a následném záměrném ukončení hovoru jsme uznali za nejvhodnější variantu vyvarovat se takovýmto zákazníkům - nesmyslná částka : 129,- Kč pod neshodném var. symbolem Vám byla poukázána zpět na Váš účet a veškerá naše snaha o Vaši spokojenost je zbytečná! Opravdu to tak nefunguje - za své objednané zboží musíte zaplatit!
    Přejeme mnoho úspěchů v Novém roce a především v hledání firmy, kde Vám poskytnou služby, zboží zdarma!
    S pozdravem Vlčková Monika

• Při převzetí mi bylo dodáno totalne znicene zboží a při žádosti o výměnu jeste v horším stavu.