Dvakrát se mi přihodilo, že mi přišlo úplně, úplně jiné než objednané zboží

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Zboží nám vždy můžete vrátit zpět k nám na naše reklamační oddělení, zboží Vám rádi vyměníme nebo vrátíme peníze.

Děkuji za pochopení a přeji pěkný víkend.

www.vyprodej-slevy.cz

• Objednávala jsem džegíny, přišly klasické džíny. Vrátila jsem.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Váš požadavek na vrácené zboží vyřídíme co nejdříve. O datu a zpracování Vás budeme informovat e-mailem.

www.vyprodej-slevy.cz

misky v balíčku nebyly,inzerujete sadu do koupelny bez ručníku.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Je mi líto, sada skleněných misek je již zcela vyprodána.
    Ve Vaší objednávce zboží jsme zaevidovali požadavek na sadu dvou žíněk za 63,-Kč, kterou jsme odeslali. Jsme výprodejový obchod, bohužel u nabízeného zboží někdy není v nabídce celá sada.

Děkuji za pochopení a věřím, že se mi podařilo zmírnit nedorozumění, ke kterému došlo.

Přeji příjemný den.

• asi ceny a výběr
    • amatérismus

Obchod poslal úplně jiný výrobek (halenku/svetr), než jaký jsem objednal.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Zboží nám prosím zašlete zpět na naše reklamační oddělení, rádi Vám ho vyměníme nebo vrátíme peníze.

www.vyprodej-slevy.cz

obchod je v pořádku, zboží kvalitou je tak pro práci na zahradě

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Vaše nespokojenost mě mrzí. Nevyhovující zboží můžete vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

• nejsou uvedeny rozměry

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Velice se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Prosíme o upřesnění Vašeho požadavku telefonicky nebo e-mailem, rádi Vám na něj odpovíme.

• Rychlost dodání zboží
    • Místo halenky jsem dostala šaty,ne zrovna pěkné

Dodání zboží rychlé, bohužel úplně jiné než jsem objednala.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za připomínku. Moc se omlouvám za tuto nepříjemnou situaci. Zboží nám můžete vrátit zpět na naše reklamační oddělení. Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

www.vyprodej-slevy.cz

• Žádný výhoda - ceny se zvedají jak se jim to hodí.
    • Při objednávce byla jiná cena produktu a při placení se stane že cena produktu vzroste - při stížnosti telefonem nebo e-mail žádná reakce.

Jsem s tímto obchodem nespokojená - při stížnosti dělají mrtvého brouka.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za hodnocení. Moc se omlouvám za nepříjemnosti způsobené technickou chybou na naší straně. E-mailem nám prosím přepošlete potvrzení objednávky s původními cenami s doplněným číslem účtu, na který Vám můžeme vrátit rozdíl peněz.

www.vyprodej-slevy.cz

• Již třetí objednávka, z vaší objednávky Vám vždy zasílají jiné zboží než objednané s odkazem, že přece můžete reklamovat. Takže kdo má čas a pevné nervy na obchod, proč ne, ale počítejte s dodáním jiného druhu zboží (jiný obsah) než je označené.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Zákazníkům vždy zasíláme zboží, které si objednají. Pokud, i přes veškerou naši snahu, došlo k záměně zboží, velice se za tuto chybu omlouvám. Nejedná se o běžný postup, určitě zboží můžete vrátit zpět k nám na naše reklamační oddělení.

www.vyprodej-slevy.cz

Vím, že opravdu nikdy nenakoupím ve Výprodej-slevy.cz.
    Jsou to šunty, doslova hadry, s kterými by člověk ani podlahu nevytřel.
    Už jednou se mi to stalo, nyní podruhé a situace se opakuje. Oblečení hrůza hrůz. Takoví ubožáci nejsme, abychom kupovali zahraniční nekvalitní a
    nekvalitně ušité zboží. Nikdy více.....
    Nedoporučuji.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Vaše nespokojenost mě moc mrzí. Nevyhovující zboží nám můžete vrátit zpět k nám, Váš požadavek Vám vleice rádi vyřídíme.

Děkuji za pochopení a přeji krásný den.

HALENKA UZKA VRACENA TRICKO KRATKE VRACENO SATY SUPER

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za recenzi. Jsem moc ráda, že jste se šaty spokojená. Váš požadavek na vrácené zboží vyřídíme v co možném nejkratším termínu.

www.vyprodej-slevy.cz

Velokost sedí,ale jsou krátké a překříření se zařezává.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Pokud Vám zaslané zboží nevyhovuje, pošlete nám jej prosím zpět. Reklamaci Vám rádi vyřídíme.

Přeji hezký den.

www.vyprodej-slevy.cz

jiz po druhe jsem nedostala darek prenosny potravinovy box i kdyz v nabidce uvadite vic jak pet kusu skladem a vase odpoved znela ze je vyprodan

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Přenosný box je skutečně vyprodán a proto jsme Vám ho nemohli zaslat. Na našich webových stránkách již toto zboží není v nabídce.

Děkuji za pochopení.

Přeji hezký den.

místo 46/48 mi poslali 36/38, tak jsem přišla o cca 200,-

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za připomínku. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Chybně zaslanou velikost nám můžete vrátit zpět k nám, zboží Vám rádi vyměníme nebo vrátíme peníze.

• špatná komunikace!

Objednané zboží sice potvrdí,avšak při balení vám vše nedají,pošlou balík s omluvou a vrátí peníze za nedodané zboží
    aniž by to předem oznámili kupujícímu!

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za připomínku. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Je mi líto, dlouhé šaty korálové barvy jsou již zcela vyprodány. Peníze jsme Vám vrátili přes platební bránu GoPay na účet, ze kterého byla platba poslána. Ostatní zboží jsme dne 13.3. odeslali a pevně věřím, že jste s ním spokojená.

• Kvůli úplně něco jiného

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za komentář. Vaše nespokojenost mě mrzí. S upřesněním Vašeho požadavku nás můžete kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

www.vyprodej-slevy.cz

• vaše pracovnice mi zboží chybně popsala, takže jsem šaty obratem vrátila a nyní čekám zpět peníze. Velmi špatná práce operátorky na chatu

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za recenzi. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Peníze za vrácené zboží jsme Vám dne 17.3. odeslali složenkou.

www.vyprodej-slevy.cz

Poslali jste jen prádlo, podprsenky měly správnou velikost, stahovací kalhotky, číslo velikosti souhlasilo, ale kalhotky byly
    miniaturní na anorektičku. Když jsem je chtěla vrátit přes zásilkovnu, tak u vás to nelze, když použiju služby české pošty, bude to stát polovinu ceny kalhotek.... Není to poprvé, co nesouhlasí velikost zboží s označením. Bohužel už asi nebudu pokoušet další omyl. S pozdravem Janevová P.S. O chladící tašku a košík jsem měla zájem a prý už byly vyprodány, ačkoliv v nabídce stále byly.

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkujeme za komentář. Velice mě mrzí Vaše nespokojenost. Bohužel nemáme sjednaný zpětný odběr přes zásilkovnu. Smlouvu máme s poštou. Nevyhovující zboží nám můžete poslat zpět, reklamaci Vám rádi vyřídíme. Pokud se jedná o naše pochybení, proplatíme Vám také poštovné spojené s reklamací. Nabídku zboží na našich stránkách pravidelně aktualizujeme.

Děkujeme za pochopení.

Hezký den

www.vyprodej-slevy.cz

• přišla jiná podložka, ne do kopulny, ale na WC

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za připomínku. Moc se omlouvám za způsobené nepříjemnosti. Podložku nám můžete vrátit na naše reklamační oddělení, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.

Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

www.vyprodej-slevy.cz

Několikrát jsem již v obchodě nakupovala a vždy jsem byla maximálně spokojena s komunikací, bleskovou dodávkou zboží i kvalitou jednotlivých výrobku. Tentokrát mě obchod velice zklamal, protože jsem si objednala kabelku černé barvy, ale v sáčku s nápisem černá byla ta nejsvětlejší barva, kterou nabízeli. Takže si myslím , že ten, kdo zboží balil, uměl sice číst , ale zřejmě je barvoslepý! Bylo to pro mě velké zklamání jelikož kabelka byla koupená jako dárek. Posílat ji zpět vzhledem k nízké ceně nemělo vůbec smysl. Je mi to líto, ale obchod ztratil moji důvěru a už nikdy více!

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

děkuji za recenzi. Moc se omlouvám za tuto nepříjemnou situaci. Kabelku nám můžete vrátit zpět k nám na naše reklamační oddělení, Váš požadavek Vám rádi vyřídíme.