• zboží sedí jak má, rychlost dodání, celková spokojenost s nákupem

velká spokojenost s obchodem

Bohužel jsem musela plavky vrátit/nevhodný střih/, ale reklamace proběhla v rekordním čase a peníze přišly zpátky velmi brzy. Určitě to nebyl můj poslední nákup v tomto obchodě

• vše o.k.

• Kvalitní zboží za dobrou cenu.
    • Nevím o ní.

• Rychlé doruceni

• Mohu si vyzvednout mimo pracovní dobu

Dobrý den. Děláte si ze mne legraci. Už 2 krát jste mi poslali místo té dámské soupravy nějakou krabičku s nitěmi za 311 kč. Máte tam zaměstnané nějaké debily.Analfabety. S pozdravem Doležalová

Reakce obchodu Výprodej-Slevy

Dobrý den, velice nás mrzí problémy spojené s doručením zásilky. Jedná se o technickou chybu při expedici zboží. Zboží nám prosím zašlete zpět, reklamaci Vám rádi vyřídíme a proplatíme Vám také poštovné náklady.

• Vyhoda eshopu je, objednavka z domova, velky vyber zbozi za prijatelne ceny

S Vasim eshopem jsem maximalne spokojena, at uz s sirokou nabidkou zbozi za prijatelne ceny, profesionalni jednani a rychle dodani.
    Preji Vam tez hodne spokojenych zakazniku a dekuji. Hruba

naprosto profi

Přehledně popsané zboží.

Přišli jen 1saty i když byly oboje skladem ,ze druhé jsou vyprodané.Meli to dat vedet dopředu a ne až když přišli.

• Rychlý a spolehlivý obchod

• Rychlé vyřízení objednávky

Spokojenost. Obleceni sedi a je pekne. Neco bylo vraceno co bylo male. Jinak presne co jsem potrebovala.

• Za rozumné ceny.

Fajn příležitost k výhodnemu nákupu. Jen občas není v souladu fotka a text nabízeného zboží.

S obchodem jsem moc spokojena nakupuji zde pravidelně.
    Je tu pěkné zboží za dobrou cenu.Navíc je rychlé doručení a dobrá komunikace.Vřele doporučuji.

dobré ceny, rychlé dodání

Podařilo se mi levně koupit nějaké kousky oblečení, nejdřív jen sukni, pak jsem chtěla víc a abych nemusela poštovné platit 2x, požádala jsem ,abych sukni nemusela odebírat , to se podařilo a zítra jdu do Zásilkovny pro obnovenou objednávku. Maximální spokojenost. Dvořáková.

Rychlé dodání