rychlost

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání služby svoz a výměna LCD u notebooku Lenovo IdeaPad 3 81W1.

S úctou, Vendula Šejblová

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání napájecího konektoru na notebook Asus X550 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i další náhradní díly:https://www.vymena-displeje.cz/9971-nahradni-dily-asus_x550

S úctou, Vendula Šejblová

Super

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje na notebook HP 15-ba072nc a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i další náhradní díly:https://www.vymena-displeje.cz/27970-nahradni-dily-hp_15-ba072nc

• Spolehlivost
    • Kvalita produktů

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání vrchního krytu na notebook Dell G3 15 3590 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i autonabíječku:https://www.vymena-displeje.cz/autoadapter-napajeci-zdroj-k-notebooku-dell/804179-dell-g3-15-3590-auto-12v-nabijecka-na-notebook-90w.html

S úctou, Petra Ridošková

Bohužel zboží bylo určeno pro jiný model než bylo uvedeno. Místo 4 pinového, tam byl 6 pinový konektor.
    A v něm 4 vodiče. Podotýkám že byl. Za starého jsem si vodiče vypíchl a dál jej na nový, ale tak by to fungovat nemělo, že?

Vážený zákazníku.

Velice nás mrzí, že nedoporučujete naši firmu.
    Poslali jsme Vám díl, který jste si objednal. Do tohoto modelu notebooku se vyrábělo více typů napájecích konektorů.
    Vždy je důležité před objednáním řádně zkontrolovat fotografii, která je autentická s tím, co posíláme.
    Bohužel k tomuto kroku nedošlo a z toho důvodu Vám přišel jiný napájecí konektor, než-li jste asi očekával.
    Kontrolovala jsem objednávku a neeviduji zde ani žádnou poznámku o reklamaci dílu nebo jinou zprávu.
    Pokud Vám díl nepasuje určitě je možná výměna nebo také vrácení v zákonné lhůtě.
    Díl nesmí být však nijak mechanicky poškozený.

S úctou, Petra Ridošková

• Rychlost a pružnost v jednání

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice na notebook HP EliteBook 850 G5 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i nabíječku :https://www.vymena-displeje.cz/napajeci-zdroj-k-notebooku-hp/971972-hp-elitebook-850-g5-nabijecka-na-notebook-90w.html

• Kvalitní výrobek

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje na notebook Lenovo V310-15IKB a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i další náhradní díly jako:https://www.vymena-displeje.cz/59924-nahradni-dily-lenovo_v310-15ikb

rychlost vyřízení

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání baterie na notebook Asus A32-F3 a za kladnou recenzi.

Pecka

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání svozu a výměny displeje na notebooku Lenovo V130-15IKB a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i další náhradní díly:https://www.vymena-displeje.cz/76615-nahradni-dily-lenovo_v130-15ikb

sortiment, rychlost dodání zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání ventilátoru na notebook Acer Extensa 2511 a za kladnou recenzi.

S úctou, Petra Ridošková

• Rýchle dodaní, skvělý zákaznícky servis, bezproblémová reklamace

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky na notebook Acer Swift 1 SF113-31 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i autonabíječku:https://www.vymena-displeje.cz/autoadapter-napajeci-zdroj-k-notebooku-acer/798021-acer-swift-1-sf113-31-auto-12v-nabijecka-na-notebook-45w.html

• o 1 cm kratší kablík - musel jsem přepájet starý na nový DC konektor

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání napájecího konektoru na Acer Aspire F5-572G. Velice nás však mrzí, že nejste s naší firmou spokojený.
    Ověřovala jsem si Vaši objednávku a neeviduji žádnou reklamaci.
    V případě, že díl nesedí, situaci ihned řešíme a prověřujeme, zda byl odeslán díl správný či zda byl vůbec objednán správný díl. Často se například stává, že se do notebooku instalovalo více typů a pokud zákazník nezkontroluje fotografii při objednání, může být odeslán jiný typ.
    Můžete nás samozřejmě kontaktovat a zaslat fotografie původního dílu, popřípadě také sériové číslo notebooku a my důkladně ověříme, který díl pasuje do Vašeho notebooku.
    Věřím, že situaci vyřešíme.

• rychlost, cena

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání pouzdra na Xiaomi Mi8 Lite Carbonna a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám dlouho poslouží.
    Pokud byste měla zájem, můžete nahlédnout na e-shop https://www.acover.cz/, kde si můžete objednat poté kryt s fotografií dle vlastních představ.

• rychlost, kvalita zboží

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky na notebook Asus A6000E a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i baterii:https://www.vymena-displeje.cz/baterie-pro-notebook-asus/267477-asus-a6000e-baterie-pro-notebook-5200mah-li-ion-148v-cerna.html

• Ochota, znalost

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání klávesnice na notebook HP ProBook 430 G4 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i nabíječku:https://www.vymena-displeje.cz/napajeci-zdroj-k-notebooku-hp/469767-hp-probook-430-g4-nabijecka-na-notebook-90w.html

• rychlost, cena, spolehlivost

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání displeje na notebook Dell Vostro 15 5590 a za kladnou recenzi.

S úctou, Petra Ridošková

• mají klávesnice snad na všechno
    • jediní, kdo byl ochoten vyměnit klávesnici na mém laptopu
    • svozová služba
    • výměna trvala déle než slibovali (6 pracovních dní)
    • asi mírně posunutá hlavní deska - od výměny jde velmi ztuha zasunout flashdisk do USB portu
    • asi 10 emailů o stavu objednávky, min. 2 z nich zmatečné (přijetí na servisním středisku, i když laptop ještě nebyl ani převzat PPL)

Mám smíšený dojem z obchodu. Velmi oceňuji službu výměny klávesnice se svozem PPL. Nikde jinde jsem s požadavkem na výměnu neuspěla, zachránilo mi to laptop. Na druhou stranu od výměny klávesnice jde velmi ztuha pravý USB port, nejprve jsem tam vůbec nemohla nic dostat. Laptop jsem posílala v obalu z jelenice (vlastní výroby), který nevrátili. Nejhorší je, že klávesnice má jinak rozložené speciální znaky než originál, čehož jsem si na jejich webu nevšimla. Ovšem počítač reaguje jako by znaky byly podle staré klávesnice. Nejde to přemapovat, protože jiné mapování mají jen znaky se SHIFT (uvozovky, @, ~). Aktualizace driveru nepomohla. Přelepky také nejsou řešení, protože klávesy jsou podsvícené.

Vážený zákazníku.

Děkujeme za Vaši recenzi, avšak je nám líto, že na jednu stranu nejste s naší službou spokojená.
    Klávesnice byla vyměněna přesně dle zadané objednávky.
    Jak jsme se již domluvili po telefonické komunikaci, zítra proběhne svoz Vašeho notebooku, který vyzvedne kurýr společnosti PPL.
    Následně se na problém s USB portem náš technik důkladně podívá a jistě to dá do pořádku.

Věřím, že budete nakonec spokojená.

Za vzniklé komplikace se omlouváme.

S úctou, Petra Ridošková

• objednal jsem si NOVÉ zboží a ne né zaoxidovaný konektor
    • evidentně již dost použité zboží

Nedoporučuji,konektor nabíjení na notebook evidentně požitý a navíc za mne z něčeho co bylo skladované ve vlhkém prostředí

Vážený zákazníku.

Velice nás mrzí, že nedoporučujete naši firmu.
    Pokud nejste s dílem spokojený, můžeme Vám ho samozřejmě vyměnit.
    Nárok máte také na vrácení v zákonné lhůtě.
    Nevidím zde v objednávce od Vás žádnou informaci, že jste s produktem nespokojený nebo že je v nepořádku, jinak bychom to samozřejmě ihned řešili a díl vyměnili.

Za vzniklé komplikace se omlouváme, určitě se na nás obraťte a my Vám pomůžeme situaci vyřešit.

• rychlé a v pořádku

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání nabíječky na notebook ASUS K50IJ-SX291X a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i autonabíječku:https://www.vymena-displeje.cz/autonabijecka-asus/432318-asus-k50ij-sx291x-auto-12v-nabijecka-na-notebook-90w.html

• široká nabídka sortimentu

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste si vybral právě náš obchod pro objednání LCD kabelu na notebook Dell Vostro 15 5568 a za kladnou recenzi.
    Věříme, že Vám náhradní díl dlouho poslouží.
    K uvedenému notebooku Vám mohu nabídnout i nabíječku:https://www.vymena-displeje.cz/napajeci-zdroj-k-notebooku-dell/714309-dell-vostro-15-5568-nabijecka-na-notebook-90w.html