Kvalita zboží je slabá. Také bych uvítala možnost výběru barvy vykrajovátka.

Dá sa povedať, že všetko ok...len som čakala, že tie formičky nebudu len barevný plast, ale nerez..za tú cenu..je možné, že som si zle prečítala popis..nevadí radosť mi urobili aj tak...ešte ma trošku prekvapilo, že mi prišla len obálka a v nej hodené tri tie formičky...v nijakom obale..bez nejakého dodacieho listu..len tak proste hodené nezabalené tri malé plastové vykrajovátka..za takmer 300 kč...? nepamatam si presne cenu..269kč?..tak či tak...je to dosť..na to, že mi to prislo len tak...barsjak :D tri plasty..ale určite ich použijem no..aj tak ďakujem:) už by som ale nenakúpila..

Reakce obchodu vykroj.cz

Dobrý den, materiál je psaný v popisu u každé formičky - všechna vykrajovátka jsou vyráběna z plastu s výjimkou nerezových šablon na kapučíno. Malé objednávky zasíláme v bublinkových obálkách, abychom mohli mít co nejnižší ceny poštovného - 60 Kč. Větší objednávky zasíláme jako cenný balík v krabicích, ale poštovné se tím pak samozřejmě navýší na dvojnásobek. Fakturu najdete ke stažení po přihlášení v našem eshopu. Přejeme pěkný den a příjemné pečení :-)

všem doporučuji

• příjemné jednání
    • originální tvary, které se jinde neseženou
    • klidně vyrobí formičku na přání

• rychlá komunikace, ochota, dobré zboží

• dobrá komunikace
    • rychlost dodání
    • netradiční tvary vykrajovátek, které jinde neseženete

Doporučuji, byla jsem moc spokojená, paní majitelka byla milá a ochotná. Mají v nabídce krásné formičky různých tvarů, dokonce mi ochotně vyrobili jednu přímo na moji žádost.