Vystavují nábytek, který nemají

• Co nabizi nemá

Jsem zklamaná hodně

Objednano 18.6.❗️❗️, vyzva k odberu 7.7❗️ To je podnikatel panečku.
    Nedoporucuji

Obchod nereaguje - nepotvrzuje objednávky a za měsíc prostě zboží pošle - MAZEC!

Zboží bylo skvěle zabaleno a dodáno na paletě.
    Rychlá DHL doprava.

• Skvělé, sehnala jsem zboží, které nikde jinde nebylo k dostání, přišlo rychle.
  • Na zboží na které čekám zatím nepřišlo nemůžu hodnotit

• Kvalitni zbozi za rozumnou cenu

Zboží nedorazilo ve slíbeném termínu, nyní obchod se mnou nekomunikuje, nemohu ani zrušit objednávku

Nekvalitni vyrobek,lepidlo prosakuje sololit špatně připevněný,rám se rozjížděl.Nyní už je opraveno ale již nikdy více obchod Hezký Nábytek.

• Nic.
    • Objednáno z důvodů dodání do tří dnů a ještě po týdnu nic, komunikace žádná, na dotaz po týdnu odpovězeno že budou teprve zjišťovat, kdy jim přijdou.

Zboží dorazilo mírně poškozené,(nedostatečně zabalené proti poškození ( pouze karton). Cena za poštovné a balné cca 450,- Kč. Návod k montáži chyběl. Po telef. reklamaci návod emailem dorazil, bohužel ne k vitrině kterou jsem si objednal, ale ke skříni. Na fotografii při objednávání jsou zobrazeny šuplíky s dvěma kolíky, jeden vlevo a druhý vpravo. Bohužel zásilka obsahovala pouze jeden kolík pro šuplík a na čílku šuplíku je předvrtaná pouze jedna dírka uprostřed. Toto nesouhlasí s ilustrační fotografií vitríny.

• Objednávka potvrzená, zboží nedorazilo. Na písemné dotazy obchod nereagoval a při telefonickém hovoru mi bylo sděleno, že zboží je připraveno k vyskladnění. Po několika dnech kdy jsem zboží urgovala mi sdělili telefonicky poškození zboží a přislíbili škodu nafotit jelikož se jednalo o poslední kus a poslat mi na email. Do dnešního dne se nikdo neozval.

rychlé vyřízení reklamace

Musím obchod velmi pochválit. Dopravce zavinil záměnu zboží a obchod na to velmi dobře reagoval a dotlačil dopravce k nápravě. Vše se řešilo po měsíci od předání.

Spokojeni s průběhem nákupu

. . . těžko říct takhle z hlavy . . . .

• až na prvotní nedorozumění velice příjemné jednání
    • ochota pomoci při nakládání zboží

• Vše v pořádku

komunikace dobrá, dodání rychlé. Nemůžou za to, ale dodali mi zmetek, do kterého jsem musel kupovat chybějící části kování.
    Chtěl jsem jim to sdělit telefonem, ale na to , abych se dovolal, bych si musel vzít dovolenou.