• Jsem nadšena, v klidu jsem zboží zaplatila přes moje banka. Komunikace s obchodem super, dokonce mi sehnali chybějící 2. díl, který nebyl nikde k sehnání. Zkrátka "boží".!!!!
    • Nevím o žádných.

Nebojte se nakupovat v tomto obchodě.

• Rychlost odeslání

Objednávala jsem už 2x a vždy kniha byla druhý den doma! Takže rychlost odeslání je paráda :)

• obchod je nespolehlivý

• doručení domů, platba předem
    • malý výběr

• Pohodlí domova
    • Zatím žádné

Mohu jen vřele doporučit

• Bohužel žádné.
    • Po objednávce napsali, ze vzhledem k inventure mi knihy pošlou po 9.1. ( objednávka 3.1.) . Do dneska 14.1. žádná odezva. V pondělí nejspíš rusim objednávku,asi bych se nikdy nedočkala.

ja už na 100% nikdy nic radši neobjednám. Jsou stránky kde to přídě do druhého dne. Tem co tam objednají: snad budou mýt více štěstí.

Objednávka knihy 19.12.2016 potvrzena, avšak již 20.12.2016 oznámeno, že kniha bude dodána nejdřív po 9.1.2017 !!! - z důvodu inventur koncem roku. Příliš dlouhá doba! A moje první špatná zkušenost v nakupování po internetu.

• Prehladna www.stranka
    • Dodacie lehoty a komunikacia so zakaznikom.

Na svojej stranke mali knihu v ponuke. po zaplateni mi ale oznamili, ze ju musia zohnat od dodavatela. Potom boli dlho, dlho ticho. Az na moj dotaz odpovedali, ze mi ju poslu co najrychlejsie a pre istotu kurierom, aby do Vianoc dorazila..Pretoze do Vianoc je uz velmi kratky cas. Poslali ju bohuzial az o dva dni s tym, ze dorazi po dvoch prac. dnoch.. a sposob dopravy upravili do vydajovne. tak ako som predtym mala.
    Ale to som myslela, ze do Vianoc je daleko, ze si mozem dovolit dodavku do dvoch prac. dni. Nevedela som, ze sa to natiahne na tri tyzdne. Najviac ma nahnevalo to, ze kebyze sa nespytam na tu knihu, tak neviem, kedy by mi ju poslali. Komunikacia veru velmi slaba. Dufam, ze je to len predvianocnym zhonom.
    Chyba bola aj to, ze ju nestiahli z ponuky, ale takto zavadzaju zakaznika. Bola by som si tu knihu objednala u ineho predajcu.

• nákup z domova
    • nevím

• výborná komunikace ze strany obchodu
    • průběžně informují o vyřízení objednávky
    • žádnou slabinu jsem nezaznamenala

solidnost, komunikativnost, mohu doporučit

• Velky vyber levnych knih, ackoli jsem si nakonec vybral drazsi novinku.

Je to v pohode.

OK.

• Žádné!!!!! Potvrdili mi objednávku ( měla jsem to jako dárek) a za par dni mi oznámili, ze kniha není! Nechápu proč tedy objednávku potvrdili?????
    • Velké, potvrzuje objednávku, přesto zboží nemá!!!!

Vyhněte se tomuto neserioznímu obchodu obloukem !!!!!!!

• Úspora času
    • Dostupnost
    • Žádné jsem nenašel

Spokojen, a vždy kdy bude příležitost a možnost opět využiji.

• Nízké ceny

Objednávka nedorazily, obchod se omluvil s tím, že převzal internetový e-shop po jiném.
    Komunikaci hodnotím na velmi vysoké úrovni.

• Komunikace a rychlost.

Nutně jsem potřebovala sehnat knihu.
    Vše jsme vyřídili rychle a k mé spokojenosti.
    Obchod doporučím svým přátelům.

• Ponuka titulov, ktore su inak uz nedostupne
    • Priazniva cena titulov
    • Kvalita balenia - kazda kniha bola balena zvlast vo folii a objednavka bola balena v dvoch bublinkovych obalkach
    • Kvalita komunikacie - jeden z titulov uz nebol dostupny, o com obchod obratom informoval; po mojom potvrdeni bola zasielka odoslana do 1 dna
    • Moznost dorucenia cez Zasielkovnu, ktora si da zalezat na tom, aby tovar dosiel v 100 percentnom poriadku

Som velmi spokojna s dorucenim objednavky, kvalitou balenia - knihy dosli v 100 percentom poriadku. Velmi rada nakupim aj nabuduce :0)

• koupil jsem právě zde jinak celkově nedostupné knihy
    • zatím o žádných nevím

vřele doporučuji