• Po objednání zboží chvíli nikdo nekomunikoval až později přišla zpráva, že je balík v přepravě. Asi to bylo tím, že to bylo před vánoci.
    • Z obchodem to nemá nic společného, ale dopravce zklamal. Objednal jsem přes balíkovnu do boxu. Kde jsem to johl vyzvednout ihned. Bohužel mi česká pošta oznámila, že mám balík na poště. Tam jsem mohl až po 6 dnech a hezky do fronty. Balíkovnu nedoporučuji.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice se omlouváme za zdržení, i my jsme byli dost vytíženi před Vánocemi.
    Za dopravu se také omlouváme a určitě to prověříme.

• Byla jsem spokojená

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice vám děkujeme za váš nákup a jsme moc rádi, že jste si udělali čas, napsat nám potěšující recenzi. Velice si toho vážíme a budeme se těšit na další spolupráci :)

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Mám velice dobré zkušenosti, krásně voní a podlaha je čistá bez bakterií

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Výborná komunikace; možnost prodloužení termínu u osobního vyzvednutí; rychlé zajištění zboží, které zrovna není na skladu

Vše funguje, naprostá spokojenost, obchod doporučuji

• Jíž 6 dní čekám a telefony neberou špatna spoluprace

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

omlouváme se, na vámi požadovanou tyč máme výpadek u dodavatele.
    Objednávku jsme vám na vaše přání stornovali a platbu vrátili zpět.

Celý tým vybaveniprouklid.cz

Špatná komunikace obchodu o dodání zboží.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

velice se omlouváme za zdržení objednávky. I my jsme před Vánocemi vytíženi.
    Dnes budeme vaši zásilku předávat dopravci.

Ještě jednou se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Celý tým vybaveniprouklid.cz

• Rychle pripraveno

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

• Super rychlé dodání zboží - v neděli objednáno, v úterý dodáno!

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Rychlá reakce na objednávku, ochota při vyřizování objednávky

vse super jako vzdy

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Na smeták jsou dobré mám radši dřevěné tyče než kovové , ale já jsem si je koupil do udírny a tam jsou perfektní.

Skvělá komunikace

rychlé vyřízení

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Všechno bylo v nejlepším pořádku.

Pro firmu nakupujeme pravidelně

• Vyhověli ve všem.

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

Zboží bylo neúplné, zaslal jsem reklamaci. Je to hnus. CHtěl jsem ztýrat panely fotovoltaiky a ne se na to dívat/mám bolení hlavy z vašeho výrobku a oči nemohou koukat na takový šmejd.
    Bohumil Špaček.

Reakce obchodu Vybavení pro úklid

na sadu na mytí oken jsme reklamaci ještě neměli. Pokud chcete kvalitnější produkty, tak nabízíme UNGER nebo LEWI.

Za celý tým vybaveniprouklid.cz

• Výborná komunikace, rychlé dodání

S pozdravem celý tým vybaveniprouklid.cz

velmi dobrá komunikace, rychlost dodání- doporučuji.

ok.