• Nízké ceny
    • Specializovaný sortiment zboží
    • Provozovatel je zvukař a poradí
    • Rychlé doručení
    • Koupený produkt je jak z aliexpresu... Šmejd.

• Zaměstnanci mi pomohli s výběrem vhodného produktu
    • komunikace po e-mailu na jedničku
    • zboží je doručeno do pár dnů

Rychlé a profesionální.

• Superrychlé doručení ze dne na den
    • Dobrá cena

Koupil jsem luxusní zboží za momentálně zdaleka nejlepší cenu na trhu. Doručení bylo superrychlé a doprava zdarma. Vše super.

• Najdete zde zboží, které jinde nenajdete
    • Nízké ceny
    • Rychlost doručení zboží

• Položka dostupná na skladě
    • Dobrá cena
    • Kvalita

Super, na můj dotaz okamžitá odpověď, během dvou dnů zboží u mě. Moc děkuji. J.S.

Dobré, včasné bezproblémové vyřízení objednávky.

Perfektní nákup, rychle, srozumitelně, zboží se vším co k tomu očekáváte.
    Doporučuji tohoto obchodníka, skvělá cena, výborná komunikace, rychlost vyřízení.

vše v pořádku

• vše vybaveno rychle, hladce

po objednání vše vybaveno rychle, hladce

Obchod vyřídil objednávku dle jim deklarovaného termínu. Zboží jsem obdržel včas a v pořádku. Jen není zatím odzkoušeno. I když jsem četl některé záporné recenze na tento obchod, po té co jsem měl zboží objednané a uhrazené. Měl jsem pochybnost, ale pán vyřídil objednávku bez jakéhokoliv problému.

• Rychlé vyřízení

Rychlé a vstřícné jednání.

• Neustálé posouvání termínu doručení

Kvalita, ochota, erudovanost. Tady vědí, co prodávají a dokáží poradit. Díky videorecenzím mě ani nenapadlo přemýšlet o jiném prodejci a udělal jsem dobře. Všem doporučuji. Takový servis u velkých e-shopů zákazník nikdy nemůže dostat.

• chybějící český návod, tím pádem nejasná montáž a nejasné možností a způsob připojení a použití (PC, notebook, party boxy, apod.), stejně tak i nejasné použití přiložených součástí v balení; náhlavní mikrofon i po zdlouhavém nastavování stále tlačí do tváře (to tak má být?); jiné označení produktu na faktuře a fyzicky,

Reakce obchodu VšeProZvuk.cz

Dobrý den, velice si Vážíme vaší objednávky a omlouváme se za potíže způsobené samotným produktem, který nepracuje jak jste si asi představoval, zakoupené zboží samozřejmě můžete vrátit.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.