objednávka je jen automaticky potvrzena a dál se neděje vůbec nic, žádná komunikace, nikdo na dotazy nereaguje.

• Obchod nekomunikuje. Nepošle ani potvrzení objednávky. Ozvali se emailem, až když jsem poslal meilem storno objednávky.

Nedoporučuji.

• Nemají ani tel kontakt,takže není kam zavolat!!!!

Přišel email který nešel potvrdit a dodnes žádná odezva

Obchod nemá telefonní kontakt a ani po urgenci e-mailem se po 14 dnech od objednání nikdo neozval.

• fajn ceny jen kdyby aspon odepsaly ze treba vase zasilka je na ceste nebo bude odeslana
    • Vzadnem pripade nedoporucuju

Nekolikrat jsem psal email jak to vypada z objednavkou UZ JE TO 4DNYCO CEKAM NA ODPOVED jestli to teda poslou nic telefoni cislo neexistuje ani zpráva o stavu objednavky proste nic 3x objednavka za sebou a pouze prijde email vasi objednavku jsme prijaly

Jinak co ctu u kometaru slibujete lidem ze se polepsite no za rok zatim zadna zmena a kazda spravna firma ma mit nekolik kontaktnich emailu tel.cisel apod a ne jen info@ to je dost slabe!!!!

• výběr
    • ceny
    • dárky navíc

• vse ok

• SUPER VENTILATOR

Rychlé jednání a okamžitá bezproblémová reklamace.

• rychlé dodání, přijatelné ceny.

Dorbý den,
    Děkujeme za krásné hodnocení.
    Váš obchod Vše pro zahrádku.

• Neupozornili, že zboží není v dohledné době dostupné, 17. 8. provedená obj. ještě 29. čeká na vyřízení, hnojení dostane pažitka asi až v Vánocům -:)
    • PPL za 150,- je absurdní způsob dopravy pro 5kg sáček hnojiva, Zasilkovna apod. by měly dopravu za méně než polovinu, dokonce i nepříliš levná Balíkovna České pošty je výrazně levnější, i 30kg balíky nevychází tak draze.

Při drahé dopravě a nedodaném zboží zatím nic moc dojem -:(

Dorbý den,
    Velice nás mrzí Vaše negativní zkušenos. Příště se určitě polepšíme.
    Co se týče poštovného jsou tak nastavené ceny přímo od PPL :(.
    Váš obchod Vše pro zahrádku.

• Vše došlo do pár dnů ve 100% stavu.

Obchod můžu doporučit.

Váš obchod Vše pro zahrádku.

Napsali že zboží které mělo být skladem není na skladě. A konec. Co to jako znamená? Že zboží naskaladni? Nikdy už mít nebudou? Čekají na odpověď dodavatele? Mám si to objednat jinde? Nebo čekat? Mmm ??? To nevím!

Reakce obchodu Vše pro zahrádku

Velice se omlouváme za vaší špatnou zkušenost s našim eshopem.
    Bohužel zboží, které jste si objednal nebylo skladem a tak jsme objednávku museli zrušit.
    Omlouváme se, že jsme se jako první neozvali. Do budoucna se určitě polepšíme :-).

• ceny
    • komunikace

• Inzerují zboží které nemají

Reakce obchodu Vše pro zahrádku

Velice se omlouváme, ale není v našich možnostech udržovat veškeré zboží skladem. Pokud nějaké zboží není skladem, vždy to dáváme dopředu vědět.

• Rychlost doručení
    • Přístup