• neví absolutně co posílají

Místo objednaných chytrých hodinek ANTIMI A5 přišly zcela jiné (nekompletní-chybí drobnost-nabíječka).Po urgencích obchod nekomunikuje a domluva absolutně nulová.

• Píší, že mají zboží skladem. Po objednání přijde mail, že má zboží vyprodané externí dodavatel

• miernedlhšia dodacia lehota, ktorá je však vzhľadom na ponúkané mierne dlhšia dodacia lehota - vzhľadom na výšku zľavy akcakceptovateľná

Reakce obchodu Všehomix

Dobrý den, děkujeme za vaší recenzi. Dodání zboží na Slovensko je uvedeno v naší sekci "Prodej zboží na Slovensko" a probíhá v lhůtě 10 pracovních dnů. S pozdravem, Team Všehomix.cz.

• Skvělá komunikace
    • Velmi rychlé a vstřícné jednání
    • Ceny
    • Přehlednost eshopu

Doporučuji. Žádný problém. Vše proběhlo hladce

• Nabízejí co nemají. V den, kdy mělo být kolo dodáno mi napsali, litujeme ale zboží už není a to mně celý týden e-mailem ujišťovali, že vše je ok a kolo na cestě.

Určitě nedoporučuji :-(

Reakce obchodu Všehomix

Dobrý den, byl jste seznámen s tím, že zboží které jste si objednal mají v teplické pobočce. Požádali jsme našeho dodavatele, aby nám zboží poslali. Bohužel nám odpověděli, že zboží je už zarezervované. Tím se vám omlouváme, ale o celé situaci jsme vás informovali.

Rychlost dodani,prehlednost e-shopu a cena.Komunikace s obchodem byla moc prijemna.Na všechny me otázky mi odpovedeli :-) a ještě jednou moc dekuji.

Žádná komunikace, paní z obchodu řekne že zavolá a pak na to zapomene. Dodací lhůta byla 5 dní zboží dorazilo za 14 dní zas bez komunikace až jsem napsal že na zboží již nehodlám čekat bylo najednou na skladě k odeslání, Společnost GEIS zboží doručovala 4 pracovní dny za což obchod nemůže. Proto již nikdy v obchodě nebudu nakupovat ani si nikdy nevyberu k přepravě společnost GEIS.

Reakce obchodu Všehomix

Velice se omlouváme za pozdní dodání, které vzniklo u dopravní společnosti.

• nejnižší cena běžek Sproten Bojemia Skate Plus, nic jiného mě nezajímalo
    • nevím

pokud Vámi vybrané zboží nabízejí nejlevněji, tak proč ne?

• Dobrá cena tovaru - lyže
    • Komunikácia s obchodom - rýchle reakcie na e-mail, zdvíhajú telefón aj v predvianočnej dobe
    • V dodacích a platobných podmienkach majú dodávku na Slovensko s platbou na dobierku, ale žiadajú úhradu vopred.

Problém vyriešený bezplatným dodaním v rámci ČR.

• Velké slevy, široký sortiment zboží
    • nevšiml jsem si žádných slabitn

V tomto obchodě jsem nakoupil především z důvodu velmi výrazné slevy u zboží. Byl to můj první nákup a pokud bude možnost, někdy v budoucnu zde určitě ještě nakoupím.
    Tento obchod bych tedy určitě doporučil i ostatních zákazníkům.

• - ochota a odbornosť personálu
    • - spolahlivé a bezproblémové doručenie
    • - dobrá cena

Obchod Všehomix odporúčam - spoľahlivý partner

• Předpokládala jsem, že kolo bude seřízené
    • Starost s dalším zajišťováním kolem servisu kola

Kolo nebylo seřízené, špatně funguje přesmykač,
    nedofouklé kola

Reakce obchodu Všehomix

Dobrý den, jízdní kola která posíláme naším zákazníkům jsou zabalená v krabici a mají povolená řídítka, přední a zadní kolo, pedály a sedlo je sundané. Jedná se o standardní postup eshopů při doručení jízdních kol. Doporučujeme navštívit jakýkoliv cyklo servis, který vám jízdní kolo seřídí, aby vám nezanikla záruka. Pokud se jedná o zákazníka, který bydlí v blízkosti naší prodejny, seřízení nabízíme zdarma.

• příznivá cena

• zatím žádné

velká spokojenost

• nakup z domova
    • o slabinach nevim

rychle zslane zbozi komunikace dobra

• Vyhoda je,zesi zbozi mohu vyvednou osobne a neplatim postovne.
    • Nema slabinu.

Supr obchod!!!