Velmi příjemná, rychlá a profesionální domluva. Vyšli mi vstříc s termínem dodání zboží a přijeli přesně podle domluvy.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme.Jsme rádi, že jste s námi byla spokojena.

• Vše OK

Vstřícné jednání, dobrá cena, vlastní doprava. Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme.Jsme rádi, že jste s námi byl spokojen.

Rychlá reakce, příjemné vystupování, výborná domluva, perfektní dodání zajištěné vlastní dopravou. Doporučujeme!!!

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme.Jsme rádi, že jste s námi byl(a) spokojen(a).

• rychlost dodání
    • komunikace

Skvělý eshop, vždy je skvělá domluva a dodání probíhá také bez problémů. Určitě doporučuji. Už druhý nákup a opět bez jediné výtky :)

Reakce obchodu vse4dum.cz

Naprostá spokojenost. Velice hodnotím osobní přístup, ochotu pomoci, pravdivost podávaných informací a v neposlední řadě spolehlivost z pohledu termínu dodání. Velikou výhodou obchodu je jeho vlastní doprava. Vřele doporučuji !

Reakce obchodu vse4dum.cz

Vstřícné, ochotné jednání, výborné ceny a hlavně bezkonkurenční vlastní doprava.

Reakce obchodu vse4dum.cz

• Rychlost dodání a ihned po koupi telefonní kontakt s obchodem
    • Bezkonkurenční cena
    • Zatím jeden z nejlepších obchodu které jsem poznal

• osobní přístup

Dobrý e-shop s osobním přístupem a dobrou komunikací

• Perfektní komunikace,rychlé dodání zboží

Skvělé ceny ,výdejní místo v Ostravě perfektní přístup provozovatele (hodně dlouho jsem nebyl tak příjemně překvapen)
    Pan Robert Vybošťok mi vyšel maximálně vstříc , nadstandartní jednání a služby .
    Takhle má vypadat skvěle fungující E-shop .
    Mohu všem jen doporučit .Nakupuji elektroniku jen na internetu a tenhle E-shop si zaslouží jen to nej hodnocení.

• Rychlé jednání
    • Osobní, ale profesionální přístup
    • Výborné ceny
    • Zvážil bych možnost plateb přes účet, ne hotově při převzetí

Díky obchodníkovi, p. Vybošťokovi, jsme se na všem dohodli rychle a korektně, i přes dílčí změny v objednávce z mé strany bylo pružně zareagováno. Vřele doporučuji a pokud bude třeba, rád využiju služeb obchodu i příště.

Reakce obchodu vse4dum.cz

• aktivní komunikace a konstruktivní ze strany obchodu
    • co jsme se domluvili, to platilo
    • mají vlastní dopravu, nejsou závislí na jiných
    • objednal jsem si ledničku, mladík ochotně a bez poznámek mi dopravil lednici až do kuchyně
    • z vlastní zkušenosti mohu doporučit
    • nenapadá mě žádná

Reakce obchodu vse4dum.cz

• Výborná komunikace ze strany obchodníka
    • Nízká cena
    • Obchod má vlastní dopravu

Super jednání. Jsem velmi spokojena. Dekuji. Dopocuji moc.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Výborná komunikace ze strany obchodníka, nejlepší cena na trhu. DOPORUČUJI

• Komunikace ze strany obchodu
    • Možnost domluvy času odvozu
    • Pán na výdejním místě v Ostravě vtipálek

Musím uznat, že za tento e-shop jsem velice rád, že jsem ho našel. Ceny jsou více než příznivé. Komunikace na vysoké úrovni a vždy mi vyšli vstříc. Vše bylo na profesionální úrovni. Mnohé obchody by se od nich mohli učit.

Dávám 6 hvězdiček z 5ti.

Reakce obchodu vse4dum.cz

• Vse perfektni vrele doporucuji.

Reakce obchodu vse4dum.cz

• opakovaný kontakt ze strany obchodu pro domluvu dopravy
    • vstřícná reakce na požadavek dodání na jinou adresu v rámci města
    • zájem o zákazníka
    • dobrá cena

• vstřícnost
    • okamžité vyřešení komplikace pro zákazníka výhodnější alternativou

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velice mily a ochotni. Nic neni problem. Jen doporucuji.

• Dobrá cena
    • Vstricnost

Mohu doporučit, rychlé a vstřícné jednání, krátká doba dodání, vše naprosto v pořádku

Reakce obchodu vse4dum.cz

V souvislosti se svým prvním nákupem oceňuji vstřícné jednání bez prodlev. doporučuju. Víc zkušeností s obchodem nemám.