• vlastní doprava
    • rychlá komunikace
    • nákup bez problému
    • nízká cena

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme. Jsme rádi, že jste s námi byl(a) spokojen(a).

• Rychlá a nekomplikovaná komunikace
    • Osobní domluva na dopravě
    • Kupovala jsem mrazničku Whirlpool AFB 828 A+, ale byla hlučná, i když dle parametrů měla mít 38dB. Prodejce mi vyšel vstříc a vyměnil mi mrazák za dražší Siemens GU 15 DADF0, který měl také 38dB, parametr již opravdu splňoval a byl tichý. Mrazák neměl ve své nabídce, ale sehnal a dodal mi ho za nejlepší cenu dle mého srovnání na internetu.
    • Příjemná komunikace s prodejcem i při reklamaci
    • Spolehlivost

Reakce obchodu vse4dum.cz

• Rychlé doručení vlastní dopravou. Předchází poškození zboží během převozu.
    • Dobrá komunikace s obchodníkem.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Rychlá doba vyřízení objednávky a dodání zboží. Komunikace a ochota na jedničku. Doporučuji

Reakce obchodu vse4dum.cz

Výborná komunikace a mimořádná vstřícnost

Reakce obchodu vse4dum.cz

Firmu jsem si našla kvůli výpomoci s kotlem a byli tak ochotní a vypomohli mi, i přesto že kotel nebyl zakoupený zde. Moc Vám děkuji.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme. Jsme rádi, že jste s námi byla spokojena.

• Vlastni doprava
    • Ochota
    • Vyborna komunikace

Super ceny, rychle dodani a velmi ochotny ridic. Urcite objednam znovu.

Reakce obchodu vse4dum.cz

S p.Vybošťokem skvělá komunikace, hned po odeslání objednávky mi volal a potvrdil..
    Eshop má vlastní dopravu, velmi příjemný řidič, vše proběhlo v pořádku :)
    Ráda zde nakoupím znovu.

• Vlastní doprava

Velká spokojenost jak s objednáním zboží, tak i s velmi rychlým dodáním až do domu .
    Ráda zde budu opět nakupovat.

Reakce obchodu vse4dum.cz

V neděli jsem si objednal mrazničku uváděnou jako "na skladě" s vyzvednutím přímo na provozovně. Chtěl jsem si zavolat, kdy si mohu zboží vyzvednout, nevrlý pán mi sdělil, že on mi zavolá "ještě dnes", až objednávku zpracuje. Dodnes (je pátek) se nikdo neozval. Ještěže jsem si dal "platbu v hotovosti při odběru". Zboží objednat jinde a nebudu peníze někde vymáhat.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Dobrý den. Velmi se omlouváme, selhal lidský faktor na naší straně. Bohužel v této nelehké době pandemie se i nám do našich řad vloudil vir a jsme nuceni v omezeném počtu zachovat v co nejlepší kvalitě provoz vůči našim zákazníkům. Mrzí nás, že se vám této péče z naši strany nedostalo a ještě jednou přijměte naši omluvu.

• Výborná komunikace a mimořádná vstřícnost
    • Žádná

Obchod vřele doporučuji. Ve čtvrtek se manžel vracel z Polska do Brna a byl domluvený, že si v obchodě vyzvedne sekačku. Bohužel při cestě se na několik hodin zasekl v dopravě v Polsku. Příjemným překvapením bylo, že když manžel konečně ve 20:30 h dorazil do Ostravy a prodejci zavolal, pan prodejce zajel do obchodu a sekačku mu vydal. V tomto obchodě skutečně platí, že zákazník je na prvním místě.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme.Jsme rádi, že jste s námi byla spokojena i se svým manželem.

Skvělé ceny ,výborná domluva přehledný web a vlastní doprava přesná dle domluvy.Obchod vřele doporučuji

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme.Jsme rádi, že jste s námi byl(a) spokojen(a).

Vše v nejlepším pořádku, děkuji!!!!

Reakce obchodu vse4dum.cz

Vše proběhlo ok , výborná komunikace.

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme.Jsme rádi, že jste s námi byl spokojen.

• Vše ok obchod doporučuji

Reakce obchodu vse4dum.cz

Velmi děkujeme za vaši recenzi a moc si toho vážíme.Jsme rádi, že jste s námi byla spokojena.

• Rychlé dodání zboží, děkuji.

• jednání

Skvělá komunikace a bez problému vše

Reakce obchodu vse4dum.cz

Spokojenost,spokojenost a zase spokojenost.

• Přehled o sortimentu
    • Vždy k zastižení na telefonu
    • faktura mailem
    • vlastní doprava
    • ochota poradit
    • dodání dle domluvy

Já tedy recenze nepíšu, ale tentokrát udělám vyjímku. Obchod mile překvapil!!! Pan Vybošťok mi po telefonu vše vysvětlil a poradil nejen s výběrem jiného modelu, ale i s prohozením dveří lednice. Dále chci vypíchnout obrovské plus s vlastní dopravou. Tedy spíše s vlastním autem a řidičem, se kterým byla výborná domluva a naprosto přesný čas příjezdu. Lednici pomohl dostat do domu (ano za první dveře, a to je naprosto v pořádku). Faktura mailem super věc, aspoň ji neztratím. Jsem rád, že jsme takový shop nalezl a v případě zakoupení dalších věcí se "vše4dům" opět obrátím.
    Děkuji za zprostředkování obchodu.

Reakce obchodu vse4dum.cz

• Koupila jsem kotel se zásobníkem za velmi přijatelnou cenu. Jinde jsem na eschopu laciněji nesehnala. Hlavně jsem dostala CZ návod do emailu s fakturou. Většinou jinde na eschopech si o něj musím říct. Dopravce přijel přesně na domluvený čas a velmi ochotný. Obchod doporučuji.

Super cena, rychlost a jednání.