• Rychlé vyřízení a doručení
    • Ochota poradit

Objednáno a balík byl druhý den doma. Super jednání.

Velmi spokojen .Rychlé dodání

• Rychlé dodání, velká spokojenost.

• dobrá cena

Vše v naprostém pořádku, jako jedni z mála rychle reagovali na můj dotaz ohledně zboží. Zásilka rychle a bez problémů odbavena. Doporučuji tento eshop.

Jeden den v pravé poledne jsem udělal objednávku na pilu i s příslušenstvím a druhý den jsem jí měl před polednem doma. Paráda! Jo a to se ještě v objednávce měnily náhradní řetězy na pilu. Objednal jsem si špatný počet zubů. Mírný přeplatek mi byl do druhého dne vrácen. Prostě vše jak má být. 100% spokojenost. Doporučuji!

• možnost upravit objednávku

Měl jsem na zboží několik otázek, které jsem připsal do objednávky. Vše mi bylo vysvětleno po telefonu. Objednávka upravena a druhy den to bylo na firmě :)

Super komunikace a rychlé dodání. Mohu jen doporučit.

• Skvostný sortiment, velmi solidní ceny, rychlost zpracování objednávky. Super e-shop!
    • Nemá žádné nedostatky

• OK

OK

• Super rychlost v doručení

• Rychlost dodávky

megarychlé vyřízení, naprostá spokojenost

• Dlouhá dodací lhůta, ovšem pokud zboží vůbec dojde:(

Nic tak dlouho nikdy netrvalo :(

Reakce obchodu VrabelovaEshop

Velice nás mrzí tato situace, ale nestala se chyba na naší straně. Zboží jsme předali přepravci hned druhý den po obdržení objednávky. Bohužel někde u přepravce se zboží ztratilo. Dodnes zjišťujeme, kde vlastně daný balíček je. Po tom co jste nás kontaktoval, že Vám zboží nedorazilo, odeslali jsme zboží hned druhý den znovu. Doufám že na podruhé balíček dorazí bez problémů.
    Ještě jednou se moc omlouváme a doufáme že Vás to neodradí od dalšího nákupu.
    S pozdravem Prodejna STIHL

Hledali jsme benzínovou pilu. Měli ji poslední. Obchod byl rychlý. 15.11 večer jsme objednali, druhý den přišla zpráva a k našemu překvapení ji DPD přivezl ve svátek 17. listopadu. Když něco budu potřebovat, ráda se na tento obchod obrátím a doporučím ostatním.

Komunikace a celkový přístup na výborné úrovni.

• Velice rychle dodani bez komplikaci

Spokojenost. Rychlá dodávka. Pohodová komunikace.

Ok

rychlost, ochota