• ochotný predavajúci, veľmi dobrá spolupráca, rýchle dodanie.

žiadna

• málo parkovaciho místa

• mají všechno. super!

• Byl jsem velice spokojený s komunikací ze strany obchodu - mnou objednané zboží nebylo v čase objednání k dispozici, nicméne bylo rychle doručeno

prijemne profesionalni prostredi

Dobra komunikace, rychle vyrizeni

• oba mapníky byly špatně smontované a zjistil jsem to až po cestě, kdy se nám při jízdě téměř rozložili (kontra matka tam sice byla, ale na druhé straně - pod deskou, u hlavičky šroubu....) .... dělal to nějaký "mlaďoch", neuměl po zaplacení na prodejně ani vytisknout doklad... tedy určitě je co zlepšovat.

Reakce obchodu VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ

děkuji za Vaší reakci - zjistím, kde nastala chyba - instrukce k prodeji a odeslání mapníků pro prodejce zní tak, že mapník mají dát samostatně základnu a samostatně desku + k tomu pak návod, aby lidé věděli, jak si mají mapník složit - nejdůležitější je právě dotáhnutí kontramatky. Já osobně si třeba mapník skládám pouze pro sebe, ale ostatním řeknu, že je dobré, aby to zkusili sami právě kvůli faktu, aby věděli, jak na to.

Na vytištěnou fakturu je třeba odhadem 2 minuty počkat, přecijen to není běžná prodejka (ty vyjedou okamžitě, zatímco faktura se musí vygenerevat, uložit do adresáře, vytisknout) - vzhledek k tomu, že na faktuře musí být EET kód a označení, jestli jste platit hotově nebo kartou, tak nemohou být vytištěny dopředu. Daňový doklad Vám byl v den prodeje poslán následně do emailu.

Za ten mapník se ale moc omlouváme, zajístím nápravu !!!

Mirek Kalina - VOSKY.KAMZASNEHEM.CZ

• Rychlost, profesionalita
    • ----

Rychle-kvalitne-bezpecne.

• Rychlost, prehlednost

• Zboží bylo nejlacinější

• Rychlost zaslání.

• Cena, dostupnost, rychlá reakce, skvělá komunikace.

• -rychlost dodání
    • -rychlá komunikace přes mail

určitě doporučuji

• Rýchla komunikácia a serióznosť

• Rychlost dodání, rychlost kominikace.
    • Žádné

• Kompletní sortiment Garmin, kamenná prodejna i v Praze, kvalitní ceny a služby.
    • Naprosto žádné.

Velice promptní nákup (od objednávky až po vyzvednutí). Velice příjemný a vstřícný personál v prodejně. Velmi dobrá komunikace e-shopu (včetně majitele i ve večerních hodinách - to je poměrně nestandardní). E-shop vystupuje též pod názvem "Sporticus.cz" a pod tímto názvem naleznete i prodejnu v Praze. Nákup realizován v tomto obchodě vzhledem k příznivé ceně a dostupnosti zboží. Nyní i dobrá zkušenost.

• plný sortiment i na konci sezóny

• výborná komunikace
    • dodání

Chyběl český návod, což u tohoto koupeného produktu nevadí.

• Tovar skladom,
    • najlepšia cena,
    • rýchle doručenie (platba prevodom na účet).
    • Nespomínam si.

Najrýchlejšie zrealizovaný obchod, v pondelok 6.3. o 21:30 hod. objednané, vyzdvihnuté na odbernom mieste v stredu 8.3. o 16:05 hod.
    Predajcovi palec hore!!!

• Rychlost, sortiment, komunikace, ceny