• Zbozi nedoruceno, penize nevraceny.
    • Zadna komunikace pres kontaktni email.

Na kontaktnim telefonu co dva dny slysim pribeh, jak je chyba na strane dorucovatele. Ale funkcni cislo zasilky u dopravce jsem nikdy nedostal, takze si to sam neproverim.

Stále jste mi nezaslali požadované zboží. Na emaily nereagujete a telefon nezvednete!
    Počkám ještě týden, pak hlásím České obchodní inspekci. Pokud nás takto bude více, tak se částky za nedoručené zboží sčítejí až je z toho trestný čin.

• Predávajú nekvalitné produkty

• Dostupnost zboží s úpravou do Apple HomeKit
    • Nekvalitní zboží
    • Hrozná komunikace se zákazníkem
    • Řešení problémů

Na webu Voltio jsem provedl dvě objednávky. Bohužel nakonec ani s jednou z nich nejsem spokojený.
    Zboží z první objednávky vydrželo asi 4 měsíce fungovat. Při následném kontaktování prodejce nulová reakce.
    Při další objednávce nejprve nedorazila kompletní objednávka (to prodejce napravil). Bohužel však zboží vůbec nefungovalo. Následně po několika urgencích řešení problému (zakončený výhružkou negativních recenzí) dorazila odpověď s výmluvou, že měli problém v emailovém systému. Následně ovšem znovu bez komunikace.
    Zboží má web sice lákavé, ale nákup zde rozhodně nedoporučuji.

• Kvalitní produkty
    • Široké portfolio
    • Zoufalá komunikace

Obchod jsem zvolil protože prodávané komponenty je možné díky přeflešovanému FW zakomponovat do Apple domácnosti.
    16.12.2023 dorazila objednávka, bohužel nekompletní. Chyběl snímač za cca 80,-Kč což není nic co by mě až tak trápilo, smutné je, že jsem ihned založil požadavek s dotazem na řešení.. 3.1.2024 jsem odesílal email na kontaktní emailovou adresu, ale do dnešního dne se nikdo neobtěžoval se ani ozvat. Jinak s produkty jako takovými naprostá spokojenost.

Zboží uvedené jako skladem přišlo po dvou týdnech. Za celou dobu mně nikdo nedal vědět stav objednávky, a to přes opakované dotazy emailem, kontaktním formulářem, nebo telefonicky.
    Firmware na zboží byl naprosto nestabilní, po pár použitích zamrznul a přestal úplně pracovat. Zařízení bylo nakonec úplně nutné odpojit od proudu, což je u relé, které je určené pro schování ve zdi docela problém. Navíc se chování opakovalo i po těchto tvrdých restartech a opětovných softwarových nastavení. Nešlo o vadný kus, protože se stejně chovaly všechny 3. Snaha o jakoukoliv podporu opět úplně marná.
    Po vrácení zboží ve 14 denní lhůtě (pro jistotu do vlastních rukou s potvrzením) uběhlo dalších 14 dnů, kterou měl eshop na vrácení zaplacené částky. Jak správně tušíte, žádné peníze nepřišly. Až poté, co jsem si našel mobilní číslo jednoho ze spolumajitelů (zde a na webu uvedené je nekontaktní), jsem se dozvěděl, že mně údajně peníze posílaly v pátek. Je právě středa večer následujícího týdne a peníze nikde, takže za celých 5 týdnů od objednávky jsem se od nich dozvěděl jedinou informaci, a to sprostou lež.
    Nejhorší zkušenost s "eshopem" vůbec...

Před týdnem mně přišlo potvrzení, že je zboží, které mělo být skladem, na cestě. DPD zásilku neeviduje a dosud nedošlo. Na dotazy nikdo nereaguje.

• ceny, sortiment
    • česká firma, telefonický kontakt OK
    • špatné recenze, ale podle své zkušenosti to není tak zlé
    • odkaz v obchodních mailech od Votio je vyhodnocen antivirovým programem jak nebezpečný odkaz !?

• nejlepší cena na netu
    • bleskově expedováno

Už přes 14 dní se snažím kontaktovat obchod ohledně vyřešení problému - reklamace. Neodpovídají na zprávy ani na telefonáty. Ze začátku ano, ale pak najednou nic. Nedoporučuji.

Od přijetí objednávky žádná komunikace! Zboží měli uvedeno skladem, ale nic nedodali. Ani za omluvný email jim zákazník nestojí. Podvodníci.

Obchod vůbec nekomunikuje. Už cca 4 dny se snažím o kontakt přes jejich webový formulář, nikdo neodpovídá, telefon nikdo nezvedá. Objednávka je 8 dní (od 10.2.2022) ve stavu zaplaceno, zboží mělo být skladem. Mailem jsem zaslal žádost o zrušení objednávky a vrácení peněz před 2 dny, opět bez reakce. Přes webový formulář mi to píše, že nemám objednávku, ačkoliv je v zakaznickem účtu vedena. Myslím, že tento prodejce je naprosto zoufalý, věřím, že nebudu muset vracení peněz vymáhat soudně. Jaroslav Rakošan

Reakce obchodu Voltio

zpětně se omlouváme za pochybení z naší strany. Zboží jsme opravdu měli chybně jako "Skladem", ač nebylo. Přes naše snahy o dodatečné rychlejší zajištění se nezadařilo. Objednávka zrušena, peníze vráceny.
    S pozdravem, Team Voltio.cz

super , vše ok

Vždy jen pozitivní, co se týče chytré domácnosti. Mají vše dobře dozděleno dle smart platforem, následně dle využití. SUPER!

• Skvělá komunikace

Vše proběhlo v pořádku.

Vše proběhlo na 1 s hvězdičku. Výborná komunikace, ochota při řešení problému, který se nestal jejich vinou a také rychlé dodání.
    Určitě doporučuji.

• Perfektní zákaznický přístup
    • Dobrá cena

Potřeboval jsem nestandardní věc a dostal jsem nadstandardní pomoc. Děkuji moc.

• Dodání a objednávka v pohodě

Zboží absolutní katastrofa, přes hromadu záporných zkušeností s jejich software na zařízení jsem to riskl. Byla to chyba, v životě už tady nenakoupím. Podpora obchodu katastrofa, řešení problému katastrofa. Obchod moc dobře ví o chybném SW a stejně s tim nic nedělají - což vypovídá i o kvalitě obchodu.