• Široká nabídka.

Spokojenost.

• Rychlost .
    • Žádný problém.
    • O ničem nevím.

• Voix je showroom i e-shop
    • Možnost poslechu kvalitních značek např. Sonos
    • Erudovaný a ochotný personál
    • Dělají i ozvučení na klíč

V showroomu Voix jsme byli v březnu, při návštěvě Prahy. I přesto, že jsme se jen chtěli kouknout na novinkovou Sonos Eru, se nám paní z Voix maximálně věnovala. Když se posbiral dostatek financí, tak volba e-shopu byla jasná. Nakonec jsme objednali novinku Sonos Era 300, zboží bylo skladem, dodání proběhlo obratem. E-shop i návštěvu showroomu Voix mohu jednoznačně doporučit. ;-)

• Voix mam rad a je to vzdy velmi profi obchod kde vam vse ukazi a poradi. Obsluha je mila a profesionalni...
    • Pri posledni navsteve meli zkuseni prodejci dovcu a zaskakovali asi brigadnici ci mene zkuseni prodejci. Proto jsme byl z posledni navstevy rozpacity. Obsluha byla zaskocena pozadavkem na zarizeni si poslechnout a mela problem zarizeni i propojit a pripavit na predvedeni. Ani znalosti nebyli moc na vysi o tom co hraje. Nenechte si takto zkazit jmeno znacky, je to skoda. Jine navstevy obchodu byli bez problemu.
    • Radi a davaji tipy i po mailech

Rychlé a bezproblémové jednáni.

dobré ceny značka sonos rychlé dodání

Přeně takhle má fungovat e-shop ,možnost dopravy,platby, rychlost doručení .

vše ok

Vše super, doručení do druhého dne.

Výborná komunikace, snažili se nahradit nedostupné zboží, nabízeli různé možnosti. Moc oceňuji snahu!

• Parádně zabaleno
    • Rychlost doručení
    • Cena zboží oproti konkurenci

Těším se na další nákup

Oceňuji, že mně doporučili, abych nekupoval novou Hi-fi sestavu dokud nebudu mít úplně jasno kam ji umístím, do jakého prostoru. To dělá málokterý obchodník.

Byl jsem se službami nadmíru spokojen, vyšli mi ve všem vstříc. Profesionální přístup. Doručení ten samý den.

• I když jsem měl s nimi trochu řízení při minulé objednávce .......
    • Přesto doporučuji.

Když obdržím zásilku, je vše v pohodě.
    Potěší jak je zabaleno zboží. Vždy excelentně i pro pohlazení ducha.
    Je fakt, že vždy jsem kupoval malé věci.
    Faktura v obálce na lepším papíře potěší.

• Rychlost dodání objednaného zboží.

Vše OK

• Solidní jednání, pěkná nabídka.
    • Zboží dorazilo asi o dva dny později, než jsem čekal.

• rychlost zaslání

Ochota při výběru, člověk se ve studiu cítí velmi dobře. Při poslechu na vás nespěchají, opravdu Vám dají prostor se správně rozhodnout.