• dobré ceny
    • ochotní prodejci, polovina zboží nebyla na skladě, zboží odesláno na dvakrát, vše dopředu řešeno.
    • ne vše co uvedeno jako skladem, bylo skladem, lepší tedy dopředu ověřit, pokud člověk potřebuje zboží hned, ale vše bylo hned (o víkendu) ze strany prodejce řešeno.

Spokojenost se službami ze strany prodejce, tedy obchod doporučuji. S dopravcem také žádný problém, dovezeno dle informace druhý den po odeslání. (Praha)

Objednávali jsme poměrně atypickou baterii s dodací lhůtou na zeptání. Po e-mailové komunikaci ze strany obchodu bylo sděleno 3-4 týdny dodací lhůta. Zboží přišlo za dva týdny a po celou dobu nás obchod informoval o stavu objednávky. Komunikace obchodníka tedy velmi kvalitní.

• dorazilo nekompletní zboží, a řeším z obchodem dodání chybějících částí. Bylo špatně zabaleno a nešlo zkontrolovat, chybějící část. Zaplaceno a jednu část objednávky nemám a teď budu řešit jestli ji dodají a nebo se na mě vyprdnou... :-(

• dobrá cena
    • obchod asi nic, ale firmu GEIS opět zklamala
    • Dlouhé dodací lhůty

• Velký výběr a zajímavé ceny.
    • Komunikace.

Objednávala jsem zboží s předstihem, a navíc to, které ne každý prodejce má v nabídce. Vůbec mě tedy nepřekvapilo, že chvíli budu čekat na dodání.
    Obchod mě obratem informoval o aktuální situaci a dodací době ca. 2 týdny.
    Tak jak slíbíli se i stalo, vodovodní baterie leží po ani ne 2 týdnech u mě doma na stole a čeká na namontování.
    Osobně velmi oceňuji osobní přístup k zákazníkovi a kvalitní komunikaci.
    Díky této pozitivní zkušenosti jsem si do oblíbených záložek dala obchod, kde jsem určitě nenakoupila naposled.

• Vstřícné,rychlé a hlavně bezproblémo é jednání

Vřele doporučuji

• Jednoznačně nejlepší cena mnou hledaných baterií, rozdíl 3000,- na vanové baterii oproti bauhausu např.!!
    • Objednávací systém je v pohodě, ale maily o objednávce mi přisly vícekrát, zřejmě nějaká chybka v nastavení.

Dobré ceny, spolehlivá komunikace, rychlé dodání.

• Je v brně
    • Nemá kamenný obchod

Bezproblémový

přesně splňuje ve všech směrech službu e-shopu. Zboží i servis naprosto odpovídá požadavkům.

• Komunikace,rychlost dodaní,cena.
    • Nevím.

Doporučuji vyzkoušet.

obchod super, hnedto poslali, dokonce mam pocit ze po brne zadarmo.

ve ctvrek poslali balicek, v patek meli dorazit, pak prisla sms od GLS, ze to nedoruci a prijde to v pondeli. v pondeli prisla sms, ze to bude doruceno, ale nic neprislo. v utery neprisla zadna sms a odpoledne tu byl pan dorucovatel, ale bohuzel bez platebniho terminalu, takze i kdyz byla deklarovana platba kartou, tak jsem ty 3000 kc kartou zaplatit nemohl. zazrak se stal ovsem ve stredu, kdy tu byl balicek opet a dokonce se dalo platit i kartou.

takze na obchod si vubec stezovat nemohu, ve stredu jsem vecer objednal a ve ctvrtek odeslali. stiznost je na dorucovaci spolecnost GLS, ktera po Brne dorucuje balik tyden.

• Kvalita za dobrou cenu.

Dobrá komunikace, Rychlost, ceny. Doporučuji

• Bezkonkurenčně nejnižší cena, vstřícnost a ochota obchodu. Jednalo se o akční cenu do vyprodání zásob a i přes to, že zboží bylo právě doprodáno, objednali mi u dodavatele za stejnou cenu další 3ks.
    • Nevím.

Profesionální přístup a nízké ceny. Doporučuji!

• super ceny
    • dobrá komunikace
    • rychlé jednání a dodání zboží

všem vřele doporučuji,zboží za nízké ceny a rychlá odezva ze strany obchodu, zboží jsem objednala večer, ráno jsem již měla mail, že zboží je skladem a tedy předáno dopravci....

• Dobré ceny
    • Žádné nedostatky jsem nenašel snad jen přepravce Geis mohl dopředu informovat o doručení a ne že zavolá v 11h a diví se že nejsem doma.

Dobrý

• Špatná komunikace ze strany obchodu

Objednal jsem kuchyňskou baterii, ta však bohužel přišla poškozená. Telefonicky jsem se domluvil na její výměně a stejný den baterii odeslal zpět. Potud dobrý přístup, může se stát, že je zboží poškozené, důležité je, jak se k tomu obchod postaví.

Baterie byla následně firmou odeslána na špatnou adresu.

Následující týden nikdo neodpovídá na e-maily ani nezvedá telefony, na konci týdne jsou dokonce oba kontaktní telefony nedostupné.

Nakonec je baterie odeslána a je v pořádku - od objednávky uplynulo 26 dní.

Nedoporučuji tento obchod kvůli naprostému selhání komunikace.

Rychlé dodání, dobrá komunikace v případě že zboží není skladem

• komunikace se zákazníkem. Několikrát jsem volal, jestli zboží je opravdu objednáno a nikdo to nebral a ani se neozval.

Špatná ( žádná komunikace ).

Komunikace o termínu dodání obratem, bezvadné rychlé dodání.