Vše v pořádku. Rychlá komunikace i odeslání.

Bohužel, nefunguje komunikace, ztratila jsem důvěru, výrobek vracím a požaduji vrátit peníze.
    Ukázal se problém, první telefonát ještě p. Stašek uskutečnil, na další opakované volání nereaguje a píše nesmyslné vzkazy "Zavolám vám zpátky." Zpátky samozřejmě nevolá.

• 1 A*
    • vše

obchod je spolehlivy a blizko

• Skôr ako pošlete dotazník svojim zákazníkom, bolo by dobré najprv doručiť tovar.

• Osobní přístup, ochota

Jsem spokojená, lépe řečeno nadšená. Díky

Bylo by příjemnější (pro některé zákazníky asi i nutné), aby zboží mělo český návod k použitíl

Reakce obchodu vodikove-lahve.cz

Vážený zákazníku,

děkujeme za hodnocení a tímto se omlouváme za komplikace. Dle našeho dnešního telefonního hovoru z důvodu dořešení a vysvětlení situace se doufám vše vyřešilo. České návody opravdu zasíláme ke každému generátoru, ale vzhledem k tomu, že návod přibalujeme vždy na dno krabice pod generátor, došlo zřejmě k přehlédnutí a následnému vyhození. Budeme od této chvíle vždy návod přikládat přímo do krabice generátoru, aby nedošlo k vyhození s obalovým materiálem. Tímto se ještě jednou omlouváme a návod samozřejmě zašleme obratem. Děkujeme Vám za upozornění na tuto situaci.

Petra Poláková
    vodikove-lahve.cz

• rychlost dodání a kvalita výrobku

Jsem maximálně se vším spokojená. Perfektní péče o zákazníka a rychlé doručení. Zboží skvěle zabalené.
    Nejprve jsem byla překvapená, že není možnost platit kartou, ale jen přes účet, avšak i přesto zboží dorazilo bleskurychle oproti jiným e-shopům. Děkuju za vše.

Reakce obchodu vodikove-lahve.cz

Krásný den, moc děkujeme za takovou chválu! Vašeho hodnocení si velmi vážíme! S pozdravem Petra vodikove-lahve.cz