Vodafone

444 recenzí z celkového počtu 1552 hodnocení

Recenze Vodafone

Přidáno: 13. srpna 2017

V obchodě jsem neměla nikdy žádný problém a vždy jsem byla spokojená.

Anonym

Přidáno: 10. srpna 2017

• Naučtují vám velké poplatky i po tom co od nich odejdete a zrušení poplatku a opravdový odchod od teto společnosti je v podstatě nemožný tedy jen za cenu dalších absurdních poplatku a dalších problému s touto firmou

nejhorší operátor v čr

Hezký den,
bez podrobností o popisované situaci na to nemůžeme víc reagovat. Pokud nesouhlasíte s účtovanými službami, můžete samozřejmě uplatnit reklamaci. V případě zrušeného čísla je možné reklamaci podat písemně na adresu: Vodafone Czech Republic a.s., Reklamační oddělení, náměstí Junkových 2, 155 00 Praha 5.

Janda

Přidáno: 8. srpna 2017

• Chtěla jsem koupit přes eshop telefon,žádná odezva
  • Objednávky přes Vodafone aplikaci nefungují. Objednávka přijde na email,ale když po týdnu na linku zavolám, tak paní odpoví, že tam nic nemají. Jako věrný zákazník jsem pro ně nic. Velice přemýšlím o změně operátora.

Když má něco fungovat ,tak pořádně a ne na půl

Reakce obchodu Vodafone

omlouváme se za komplikace při vyřízení objednávky. Rádi vám s objednávkou telefonu pomůžeme, kontaktovat nás můžete přes http://tam.je/dotazheureka.

Přidáno: 30. července 2017

• slečna na prodejně, ačkoliv zde byla zřejmě jen krátce, se velice snažila, i když za problémy se zakázkou nemohla
  • při přechodu na tarif mi nebyla nabídnuta datová karta, ačkoliv byla k tarifu zdrama
  • při dotazu na prodejně na modem do notebooku k datové kartě, mi byl nabídnut pouze jeden, ačkoli na e-shopu jsem později našel stejný (testovaný) za podstatně nižší cenu, vzhledem k tomu, že se jedná o tarif pro studenty, to považuji za podstatné
  • po objednání modemu v e-shopu mi byla zaslána sms o možnosti vyzvednutí na prodejně, ale na prodejně nebyl - takže opětovná návštěva po další sms

Reakce obchodu Vodafone

nabídky eShopu a prodejen se mohou lišit. Pokud se jedná o testované modemy, tak ty bývají k dispozici právě pouze v eShopu. Za to, že jsme vám potvrdili možnost vyzvednutí modemu v prodejně, přestože tam nebyl, se omlouváme.
Pokud ještě potřebujete s něčím pomoct, můžete nám napsat přes http://tam.je/formular.

Jiří

Přidáno: 30. července 2017

• zboží bez příplatku za dopravu. Jiank se ničím neliší od jiných seriozních e shopů.
  • Objednávka přes telefon. Neustále chtěl po mě automat přihlášení. Po přihlášení se změnila nabídka telefonů i ceny a rozhodně ne směrem dolu. Zboží jsem musel objednávat jako nezákazník, zatím co zákazníkem jsem, jinak bych telefon asi do dneška neměl. Jako otravné považuji i neustále se opakující email o ohodnocení e shopu. Zbytečná otravná věc.

Reakce obchodu Vodafone

děkujeme za zpětnou vazbu. Cena telefonu záleží na tom, zda s námi uzavřete nebo prodloužíte smlouvu. Pokud se přihlásíte se stávajícím číslem a nesplňujete podmínky pro prodloužení smlouvy, nabídneme vám telefon za standardní cenu.

Přidáno: 24. července 2017

• neochota prodávajícího cokoliv vzsvětlit; jediný yájem prodávajícího vnutit mi nepotřebné službz

Reakce obchodu Vodafone

určitě nám záleží na tom, aby zákazníci byli spokojení se službami i zbožím, které si u nás vyberou. Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás například přes https://www.vodafone.cz..., rádi Vám odpovíme.

Jh

Přidáno: 21. července 2017

• Všechno

Důrazně varují před pořízením přenosné Wi-Fi od těchto zlodějů!!! 9.3.17 mi ukončili přes mobil smlouvu a ještě dnes mi posílají upomínky a chtějí pořád platit.. V obchodě absolutní negramoti, že prý oni vám zavolají a bla bla bla a na infolince vás po půl hodině čekání zase pošlou do obchodu!!!

EXPERT

Přidáno: 20. července 2017

DOPORUČUJI

Kelton

Přidáno: 17. července 2017

• Nic pro!
  • Arogantní jednání po telefonu ze strany operátora. Hnus, kdybych to věděl, nic bych od nich už nechtěl!!!
  • Chodit a řešit něco někam na pobočku kde není kam zaparkovat, v tomto století je směšné!!!

Nedoporučuju!!!

Dobrý den, Keltone,
mrzí nás, že máte špatnou zkušenost při jednání s operátorem. Pokud bychom vám mohli nějak pomoct, můžete nám napsat přes https://www.vodafone.cz.... Parkovací místa u našich prodejen jsou dané polohou prodejny a možnostmi lokality, to bohužel neovlivníme.

Pajánek 1970

Přidáno: 17. července 2017