• Majitel je zasvěcený vodák, koníček se mu stal prací a je to vidět
    • Ochotně pomohou, poradí, doporučí... mají kvalitní české výrobky a dobré ceny a co slíbí, to splní

Naprostá spokojenost - kde jinde nakupovat vybavení na vodu, než v ráji, my už jinam nepůjdeme. Díky

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi krásné hodnocení, snažíme se vše dělat co nejlépe a hlavně poctivě. Vodáctví je náš životní koníček. Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a že nás tímto doporučujete dalším vodákům. Kvalifikovaně poradit a zboží rychle dodat je u nás samozřejmostí :-)

VodáckýRáj.cz

• přístup, zkušenosti a tím i možnost adekvátně poradit, možnost si na místě vyzkoušet a porovnat vč.lodě (nejlépe po předchozí domluvě), ceny, zpětná vazba.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Velmi děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený.

VodáckýRáj.cz

Koupili jsme krásnou lodičku a chválíme přístup zaměstnanců.Děkujeme

• Úplně všechno

Jsme naprosto spokojeni...
    E-shop polopatický, rozsáhlá nabídka i pro vybíravé :), obsluha poradí, rozhodně doporučuji osobní odběr.... takhle vypadá, když někdo má svou práci jako koníček ;)

VodáckýRáj.cz

• Velmi profesionální přístup pana majitele
    • Maximální spokojenost s lodí
    • Obchod má pouze výhody

Pro skutečné vodáky jsou jen lodě baraky.
    (a taky palavy, ontaria a všechny ostatní typy lodí) :)

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Velmi děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojení.

• Ochota
    • Odbornost

Moc příjemný pan majitel, který vodě rozumí a se kterým není problém se domluvit. Rozhodně upřímně doporučuji.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za pěkné hodnocení, budeme se snažit abychom byli nadále jedna z nejlepších vodáckých prodejen. Kdykoliv budete něco potřebovat, tak se na nás obraťte, jsme tu přeci pro Vás vodáky :-)

• Odborna znalost
    • Ochota

Objednavka rychle vyrizena. Asi nejvetsi plus tohoto obchodu vidim v komunikaci se zakaznikem. Pri osobnim odberu to nebylo ve stylu "Tady to mate, nashle". Naopak hned zacala konverzace a dostal jsem dalsi informace, aby nam lod dlouho vydrzela. Nakup zde lze jedine doporucit.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi kladné hodnocení, snažíme se vše dělat co nejlépe a hlavně poctivě. Vodáctví je náš životní koníček. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a že nás tímto doporučujete dalším vodákům. Kvalifikovaně poradit je u nás samozřejmostí :-)

VodáckýRáj.cz

• skvělý přístup prodejce, odborná znalost, pomoc při výběru
    • obchod je přímo u vody v centru, lodě se dají zdarma vyzkoušet
    • radost nakupovat, jen víc takových vodáckých obchodů :-)

Doporučuji všem, kdo chtějí pořizovat loď a vybavení na vodu, ve Vodáckém Ráji jsou na správné adrese !

VodáckýRáj.cz

• Obchod blízko bydliště a přímo u mola
    • Ceny nižší než v eshopech.
    • O žádné nevýhodě nevím.

Obchod doporučuji z důvodu přijatelných cen a vstřícnosti k zákazníkům.
    Dostanete i mnoho cenných rad které v návodu k výrobku nedostanete.
    Myslím že se sem každý zákazník bude rád vracet.

VodáckýRáj.cz

Maximálna ochota predajcu, vyšiel mi maximálne v ústrety, keď som potrebovala tovar dodať čo najrýchlejšie, okamžite expedovali a tovar som mala na druhý deň doma :-) Obchod určite odporúčam, takýto prístup k zákazníkovi sa len tak nevidí :-)

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi krásné hodnocení, snažíme se vše dělat co nejlépe a hlavně poctivě. Vodáctví je náš životní koníček. Jsme moc rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená a že nás tímto doporučujete dalším vodákům. Kvalifikovaně poradit a zboží rychle dodat je u nás samozřejmostí :-)

VodáckýRáj.cz

• vstřícný a profesionální přístup personálu k zákazníkům.
    • Vše vysvětlí, ukáží a proberou klady a zápory kupovaného zboží.

S obchodem mám již zkušenost z dřívějška, cca před 18 lety jsem si kupoval modrožlutý loďák s jejich logem a i přes poměrně časté používání lodák stále drží. Tu samou zkušenost mám i s pádlem TNP, které jsem také pořizoval u nich.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi kladné hodnocení, snažíme se vše dělat co nejlépe a hlavně poctivě. Vodáctví je náš životní koníček. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a že se k nám znova po 18-ti letech vracíte :-)

VodáckýRáj.cz

• Naprosto nadšeny z fungování obchodu a jednání personálu. Vše vysvětlili, jak funguje, doporučili loď i příslušenství (zohlednili poměr cena/výkon pro mé potřeby, nenutili to nejdražší, čehož si vážím), při vyzvednutí zboží žádný problém a pomohli odnést i do auta. A to vše za velmi rozumné ceny. Obchod jednoznačně doporučuji.
    • Neshledal jsem žádné.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení, které nás opravdu potěšilo. Jsme moc rádi, že nás tímto doporučujete dalším zákazníkům. Vážíme si toho. Férové ceny, dobré rady a případný odnos lodě do auta jsou u nás samozřejmostí :-)

Marek Bašta - VodáckýRáj.cz

Velice vstřícný prodávající a nadšený vodák. Obchod mi otevřel i mimo pracovní dobu, protože jsem loď potřeboval druhý den na vodu, na Šumavě tály sněhy a Otava byla plná vody. Poradil mi a ještě jsem na loď dostal slevu. Místo obchodu je krásné, doufám, že se tam loděnice a všechno vodácké udrží.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi kladné hodnocení, snažíme se vše dělat co nejlépe a hlavně poctivě. Vodáctví je náš životní koníček. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený a že nás tímto doporučujete dalším vodákům. Kvalifikovaně poradit, popř. nějakou slevičku poskytnout je u nás samozřejmostí :-)

• Milí zaměstnanci.
    • Pracují s radostí a ví o čem mluví. :)

Myslím, že lepší vodácký obchod nenajdete. Moc mi tento obchod pomohl. :)
    Především děkuji Markovi B.

• Dobré parkování a dostupnost z MHD

Obchod má blízko k vodě nejen polohou. Kupoval jsem nafukovací kajak, a doporučení při výběru se plně potvrdila v praxi. Rychlé a příjemné jednání, vstřícnost při domlouvání termínu návštěvy, a navíc mimosezonní sleva. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Dobře poradit či pomoci je u nás samozřejmostí. Mockrát Vám děkujeme za kladné hodnocení a budeme se těšit na Váš další nákup u nás.

VodáckýRáj.cz

Kupovali jsme na prodejně loď a další vybavení na vodu, jsme maximálně spokojeni.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Velmi děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste byla s nákupem lodě u nás spokojená.

VodáckýRáj.cz

Velmi prijemny pristup. Lod s doplnky mi byla osobne dovezena ve stejny den, kdy jsem si ji objednala a pan majitel mi tak jeste mohl vsechno podrobne dovysvetlit.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Velmi děkujeme za pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená. Dovoz lodí s instruktáží je u nás samozřejmostí :-)

VodáckýRáj.cz

Ochota a profesionalni pristup. Vycerpavajici informace a spoustu rad. Vse za skvelou cenu.

• Profesionalita

Perfektní přístup k zákazníkovi.
    Obchod mohu jen doporučit.

• velký výběr
    • dobré ceny
    • výborný přístup

Lodě a příslušenství "k osahání" na místě na Císařské louce, tak i ve výběru na eshopu. Příznivé ceny a výborný přístup, co prodávají v tom také jezdí. Doporučuji.

Reakce obchodu VodackyRaj.cz

Děkujeme za velmi pěkné hodnocení a jsme rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojený. Vše co prodáváme máme sami na sobě vyzkoušené :-) Máme kamenou prodejnu, takže vše je k vidění i na vlastní oči :-)