• Super jednání

• rychlost dodání
  • Po objednávce na e shopu jsem zjistil, že vyzvednutí osobně v Praze není možné a novou objednávku jsem učínil prostřednictvím e shopu dr.Max
    a moje původní byla na základě mého mailu zrušena, o čemž jsem byl informován mailem. Děkuji za pochopení.

rychlé zaslání objednávky

• Velký výběr
    • Skvělé produkty
    • Nenabízí vlašské ořechy

Nejvíce mi nadchnul krém se slimačím slizem. Objednala sem ze zvědavosti a je skvělý. Krásně voní a po prvním namazání sem měla na dotek jemnější pleť

• horší obchod neznám

11.11. mi byla potvrzena objednávka, od té doby se vůbec neozvali. Až dnes, po 11 dnech s hodnocením, jak jsem byla spokojená? To je dost špatný vtip.

Super.

Objednávka dorazila do týdne. Zklamalo mě, že krabička krému Vichy, který jsem koupila jako dárek je trochu podřená a odrbaná.

• Zboží mi nebylo doručeno ani po telefonické domluvě o novém termínu dodání.

vše naprosto v pořádku

Na Info.dodávateľa hovorila pani,že objednávka mi dorazí domov 24.6.2019 Urgoval som ju preto som bol spokojný.Ona však dorazila 25.6.2019 v poobedňajších hodinách,ked som nebol doma a ani som nemal žiadne avízo že objednávka príde.

• v klidu si vyberu a objednám

• dobrá spolupráce

Veliká spokojenost

• Vždy perfektní servis.
  • Zázvorové bonbony s pomerančem jsem původně dostala od známé sousedky, které jí údajně dovezl příbuzný. Mně výborně pomáhají při kašli. Na etiketě na krabičce jsem našla vaši adresu a tak jsem vás kontaktovala, neměli jste je hned na skladě, tak jste je objednali. Když jsem pak zjistila že už je máte , tak jsem si u vás objednala 3 balení na dobírku a vy jste jste mi je doručili v dohodnutém dni. Za to vám děkuji, byly dražší než ty dovezené od sousedky, ale to mi tak nevadí, hlavně že mi pomáhají . Je ale pravda že každému nevyhovuje tak jako mně zejména jejich ostrá chuť po zázvoru. Ještě dodávám že jsem je také zprvu hledala po různých obchodech a nikde jinde než u vás jsem je nenašla.
    Zdraví A. Perníková z Č. Budějovic.

• vstřícnost, maximální ochota

• Rychlý obchod