rychlá reakce, telefonické upřesnění objednávky - hodnotím kladně

• Vubec mi nedosli platebni udaje
    • Ani potydnu nereagovali na meil

Rozhodne nedoporucuji, spatna komunikace. Stejne LP mi z jineho eshopu doslo za tretu casu.

• Rychlost, kvalita

nikdo mne neinformoval o termínu dodání

• Pokud je zboží skladem, do 2 dnů mám doma.

• ŠIROKÁ NABÍDKA,DOBRÉ CENY
    • U NĚKTERÉHO ZBOŽÍ DELŠÍ ČEKACÍ DOBA

• Dobré ceny, rychlá dodávka

dobrý výběr, přehledné stránky, ale po objednání jsem od obchodu nedostala žádný e-mail s potvrzením, takže po uplynutí 2 týdnů jsem chtěla kontaktovat obchod zda objednávku vyřizují, ale počkala jsem a 19. den mi přišla zpráva od Č. pošty o převzetí zásilky

• Dobrý výběr a ceny
    • Nedostatečné informace k objednávce. Pod profilem nejsou vidět informace k objednávce, jako třeba adresa dodání, info k platbě převodem. Nechodí to ani emailem, musel jsem o to požádat.

V obchodě nepravidelně nakupuji, zboží jsem vždy obdržel.

• přehlednost nabídky e- shopu, výhodné cenové relace oproti konkurenci
    • není

• Jste dobrý obchod.Rád u Vás nakupuji.

Na webu vltava.cz jsem si objednala zboží s možností platby převodem s tím, že podklady pro platbu mi měly přijít do mailu společně s potvrzením objednávky. Celý den nic nepřišlo, tak jsem hned druhý den volala na infolinku, abych zjistila, zda se objednávka uskutečnila. Paní na infolince mi řekla, že požadavek předá někomu jinému na ověření a ti že se mi co nejdříve ozvou s vyjádřením. Téměř týden se nic nedělo, nikdo se neozval. Pro neschpnost obchodu vyjádřit se k situaci jsem svou objednávku nakonec zrušila a zboží zakoupila jinde.

• Ceny jsou přijatelné. Je výhoda, že když si objednáte větší množství, neplatíte poštovné.
    • Zboží nedorazilo všechno. Po urgenci ale zboží dodáno bylo. Došlo se špatnou fakturou. Po nahlášení jsem obdržela správnou fakturu.

Ceny OK, komunikace s obchodem OK, ale já bych chtěla, aby mi zboží přišlo všechno se správnou fakturou na tzv. "první dobrou" a ne, abych dostala neúplný balíček se špatnou fakturou.

• Rychlé doručení

Rychle zaslání zboží, zboží v bezvadném stavu. Rozhodně doporučuji.

Vše OK.

• skvělá komunikace, i přes zmatky mi vždy vyhověli a zařídili co bylo potřeba

Dodáno formou vyzvednutí na Aralce. Bez problémů si mohu kdykoliv zboží vyzvednout než na ultimativní poště.

• Rychlé, pohodlné, jeden z mala e-shopů kde jsem požadovaný titul sehnala.

• Rychle vyrizeni objednavky
    • Nedokazu posoudit.byl to muj prvni nakup.ale za me nyni o zadne nevim

• I když byl titul avizován, že je skladem do 14 u dodavatele, nebyl mi dodán.
    • Reakce obchodu vznikla, až na můj telefonický dotaz po 13 dnech, kdy mi řekli, že neví zda vůbec titul bude k mání a následující pracovní den byla obchodem má objednávka zrušena, nebot´prý objednaný titul není a nebude.

I když byl titul avizován, že je skladem do 14 u dodavatele, nebyl mi dodán.