• Skvělá komunikace s obchodem, který mě upozornil na nevhodnou tyčku k vlajce. Nebyly problémy s doplatkem a zboží bylo velmi rychle odesláno.

Reakce obchodu Vlajky.eu

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme vycházet naplno vstříc přáním a potřebám našich zákazníků a jsme rádi, že jste s naší službou i zbožím spokojeni.

Váš tým Vlajky.EU

• objednávka byla rychle zpracována a odeslána na adresu.
    • Je to již několikátá objednávka, která byla velice rychle doručena adresátovy . Perfektní komunikace s obchodem.

Velice dobrá komunikace a dodání zboží na místo určení.

Reakce obchodu Vlajky.eu

děkujeme za pozitivní recenzi, jsme rádi, že se k Vám zboží dostalo včas a k Vaší plné spokojenosti.

• rychlost dodání
    • komunikace obchodu

Reakce obchodu Vlajky.eu

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• Skvělá komunikace
    • Kamenná prodejna v Praze

Váš tým Vlajky.EU

• rychla reakcia na emailove dotazy

Reakce obchodu Vlajky.eu

děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Velmi si vážíme Vašeho ocenění, komunikace a snaha vyhovět přáním zákazníka jsou pro nás klíčové.