Objednala jsem dámské tenisky v barvě černé, ale prodejce mi poslal tenisky v barvě NAVY - tmavě modré.

Reakce obchodu V+J OBUV

tuto chybu jsme schopni napravit v řádu dvou dnů, pokud nám ji ovšem kupující sdělí, jak se u Vás bohužel nestalo. Což je nám velmi líto a mrzí nás to. Chybami se člověk učí a proto věříme, že si příště dáme pozor na správné odeslání odstínu. Moc se Vám omlouváme. Pokud máte zájem o výměnu, prosím obratem mne kontaktujte na [email protected] a já vše zařídím.

Team VJ obuv.

• Tak ochotný a milý personál jsme dlouho nezažili.Velmi doporučuji

Musím vyzvednout velmi profesionální a milé chování personálu. Byli jsme moc spokojeni a příště obchod navštívíme znovu a doporučujeme všem.

Team VJ obuv

Vše proběhlo bez problémů. Mohu doporučit.

super

Team VJ obuv

• Vše v pořádku, ochotná p.prodavacka

Reakce obchodu V+J OBUV

děkujeme za Vaši přízeň. Na zákaznické spokojenosti si velmi zakládáme.

Velmi nás těší, že jste byla spokojena.

Děkujeme ještě jednou, team V+J obuv.

Vše ok spokojenost.

Reakce obchodu V+J OBUV

ráda bych Vám poděkovala za vloženou skvělou recenzi na náš účet. Těší nás, že jsou naši zákazníci spokojení.

Ještě jednou Vám děkuji za celý team V+J obuv.

Velký výběr obuvi,sehnal jsem tam velikost,která byla v jiných obchodech vyprodána a za podstatně lepší cenu.Vyborna komunikace obchodu a pomoc při koupi.

Dobrý den přeji,

děkuji Vám za krásné hodnocení. Byla radost s Vámi komunikovat. Kdyby jste cokoli v budoucnu potřeboval, ráda Vám zase pomohu.

Ještě jednou Vám děkuji za celý team V+J obuv.

Reakce obchodu V+J OBUV

ráda bych Vám poděkovala za krásnou reakci na náš e-shop. Udělala nám velikou radost.

Děkujeme moc a někdy příště zase jsme tu pro Vás.

Přeji Vám krásný den,

děkujeme za skvělé hodnocení, vážíme si jej. Dělá nám neskutečnou radost dělat naše zákazníky spokojenými.

• Ochota

Velmi milý, profesionální přístup. Vstřícné jednání. Poradenství a rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu V+J OBUV

ráda bych Vám poděkovala jménem celé firmy za krásné hodnocení. Jsme velice potěšeni, že se nám dostává takové krásné zpětné reakce od našich zákazníků.

Děkujeme Vám
    Team V+J OBUV

zboží dorazilo ve velmi krátké době paní velice milá ,ochotná botičky jsou nádherné a sedí jak ulité určitě doporučím

Reakce obchodu V+J OBUV

děkujeme Vám za krásnou recenzi, moc nás potěšila. :-) Snažíme se expedovat zboží co nejrychleji jen to jde, aby naši zákazníci nemusely dlouho čekat. Je úžasné dostávat takové zpětné vazby, máme radost, že máte radost.

Děkujeme Team V+J obuv

• Opravdu vynikající komunikace. Velká ochota.

Reakce obchodu V+J OBUV

těší nás, že jste byla spokojená. Vaše hodnocení nám udělalo velikou radost. Kdyby jste cokoli do budoucna potřebovala, číslo na nás máte a jsme tu pro Vás.

+ ochota, odbornost, vstřícnost

Reakce obchodu V+J OBUV

děkujeme za Vámi udělené hodnocení, velmi nás těší dělat naše zákazníky spokojené.

Team V+J obuv

Objednávku tovaru prvý krát zrušil obchod z dôvodu, že tovar nemajú, stala sa chyba v ich systéme keď e-shop ukazoval že “na sklade”.
    Sľúbili, že chybu ihneď napravia. Po týzdni som tovar znova pozeral na -shope, kde tovat bol v stave “na sklade”, tak som ho objednal znova. Predajca znova zrušil objednávku z tých istých dôvodov. Záver z pristupu obchodu je, že obchod je nespoľahlivý alebo podvodný

Reakce obchodu V+J OBUV

dne 29.12.2024 byla Vaše objednávka přijata, zboží bylo poptáno po všech našich pobočkách, kdy jsme Vám tentýž den zaslali email s omluvou, že zboží nemáme skladem a artikl byl vyprodán. Následně Vám byla obratem zaslána nabídka podobného zboží, které skladem bylo a bylo připraveno ihned k odeslání. Bohužel zpětná vazba z Vaší strany nebyla žádná, tudíž byla objednávka následně po několika dnech zrušena.

Zanedlouho přišla objednávka na stejný artikl a v tomhle případě byla chyba na naší straně, že se artikl nestáhl z e-shopu ihned. Omlouváme se! Ale i tak Vám znova byla zaslána dodatečná nabídka zboží, které by se Vám mohlo líbit a snažili jsme se Vám co nejvíce pomoci a potěšit Vás náhradní alternativou. Hluboce se Vám omlouváme, ale nemáme v tuto chvíli propojený systém se skladovými zásoby, ale tyto úpravy tvoří lidský element, který se snaží dělat pro naše zákazníky maximum. Mrzí nás, slovo podvodný, protože náš obchod je na trhu velmi mnoho let a máme za sebou vysoký řádek spokojených zákazníků a to nás velmi těší, protože víme, že naší práci děláme dobře.

Nicméně děkujeme za Vámi udělené hodnocení, věříme, že nás posune zase o krok dál být lepšími.

• Vyhovující

Reakce obchodu V+J OBUV

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Udělalo nám velikou radost.

Vše v pořádku, rychlost

Reakce obchodu V+J OBUV

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Snažíme se objednávky odbavovat tentýž den, či den následující. Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, díky Vám víme, že to děláme správně.

Team V+J obuv

• Skvělá spolupráce, prodavačka velmi ochotná, příjemná

Reakce obchodu V+J OBUV

děkujeme za Vámi udělené hodnocení. Těší nás taková zpětná vazba našich zákazníků, protože je pro nás prioritou dělat vás spokojenými.

Team V+J obuv.

Obchod mohu jen doporučit, zboží mi bylo včas a přesně podle mé představy doručeno.

Reakce obchodu V+J OBUV

Děkujeme za Vámi udělené hodnocení, moc nás potěšilo. :-)

cena a rychlé dodání

Reakce obchodu V+J OBUV

Děkujeme za udělené hodnocení, vážíme si toho, že jste byla s našimi služby spokojená..

Vše v pořádku.

Reakce obchodu V+J OBUV

Děkujeme za Vámi udělené hodnocení, velmi nás potěšilo.