• ochotný personál
    • prodejna v centru Prahy

Obchod jsem navštívil osobně, poradil se s ochotným personálem, obuv vyzkoušel a později objednal.

• Proklientský přístup
    • Kvalita

Velká spokojenost se vším. Od komunikace s pracovníky společnosti až po celkově produkty které nabízí. Rychlost, ochota s kterou řeší dané objednávky (včetně tich mých “speciálních”) po kvalitu celkově.

• Rychlé dodání, blesková reakce pro výměnu za jinou velikost

• Příjemný personál i prostředí

Vše OK. Pozitivně hodnotím vyzvednutí v kamenné prodejně, že jsem si obuv mohla vyzkoušet a případně vůbec nekoupit.

Rychlé doručení, snadná komunikace, jednoduché reklamace, kvalitní produkty.

Jsem moc spokojená. Chodím do Spálené ul. č. 7.

Reakce obchodu Vivobarefoot.cz

děkujeme za recenzi, nicméně naše pražská prodejna se nachází v Panské 7. Pravděpodobně tedy došlo k chybnému napsání adresy nebo nákupu u jiného prodejce.

Ochota, vstřícný a profi přístup

• Obě boty měly utržené háčky na tkaničky. Nikdo nekontroluje co expedujeme.

Kupují už několik let, zatím bez problémů, ale tohle mě fakt naštvalo. Ani slovo omluvy, ani náznak, že budede nějaká kompenzace. Zaplatil jsem za dobírku a pak zase za odeslání zpět o promarněném času nemluvě.

Reakce obchodu Vivobarefoot.cz

omlouváme se za nepříjemnosti. Prosím, ozvěte se nám na e-mail [email protected], abychom mohli celou záležitost vyřešit k Vaší spokojenosti. Děkujeme.

• Zboží bylo 18.10.2023 uhrazeno, nikdo nepotvrdil platbu, zboží mi dosud nedorazilo, nemám žádné informace, kdy dorazí.

Reakce obchodu Vivobarefoot.cz

veškeré uhrazené objednávky z 18. 10. byly v následujících dnech expedovány. V případě online platby se Vám informace o úhradě zobrazí ihned po zaplacení. Jakmile je zboží expedováno, dorazí Vám na e-mail číslo pro sledování zásilky a faktura.

• Super boty

Zboží bylo skladem za slušnější cenu.

• Vrácení zboží

Vrácení zboží neni umožněno nějakou výhodnější cenovou variantou-jako to již dnes má většina obchodu-bud úplně zadarmo,nebo alespoň za výhodnější cenu

Reakce obchodu Vivobarefoot.cz

vrácení zboží jako takové není zpoplatněno. Osobně lze vrátit zboží na naší pražské prodejně v Panské 7 nebo zaslat přepravní společností na vlastní náklady, tak jako u většiny ostatních e-shopů.

• Kvalitní obuv
    • Slevy

• Všichni úžasní a příjemní!

• Prostě VIVO <3 kdo zná tak ví

• Vše OK

rychlost doručení

• Vyřízení požadavku bylo rychlé a přesné, přestože jsme se museli dohodnout na upřesnění výrobku.

Je to už několikátý nákup a jsem spokojen.