• gumy jdou objednat,
    • obchod má kladné hodnocení na heuréce ???
    • lžou a nestydí se za to, což je v podnikání velká výhoda
    • po 9ti dnech jsem zrušil objednávku, protože na gumy které mají údajně skladem bych čekal do jara:))

škoda času...............jo a pane Heuréko, ty vaše "doporučení".....no dám si příště pozor.

• O žádné nevím
    • Co je skladem, tak skladem neni, dost hloupé.

Po objednani pneu me obchod informoval, ze je zbozi vyprodane, objednany 4 pneu z 8ks skladem. Za me nepouzitelny obchod pro dnešní dobu. Muze se stat, ale z pristupu obchodu to je zrejme bezna praxe.

• Amatéři, klamné údaje…

Po potvrzení a zaplacení objednávky mi obchod oznámil, že musí zvýšit cenu. Objednávku jsem stornoval.

• Snad komunikace
    • Bohužel ani po deseti dnech od stornování objednávky nepřišly zpět peníze.

Snad jsem výjimka, ale bohužel ani po deseti dnech od stornování objednávky nepřišly zpět peníze. Nepřipadá mně to příliš korektní a už si u této firmy nic neobjednám...

Pneumatiky jsem objednala za 950,-Kč, objednávka byla s uvedenou cenou potvrzena, následně volali a údajně měli zadanou špatnou cenu, kterou pak nabízeli za 1400,-Kč/ks....neplaťte nikdy předem....dle recenzí běžná praktika tohoto obchodu!

Cena produktu byla špatně zadána prodejcem.

V pondělí jsem objednal dvě pneu - přední 90/90 R21 a zadní 150/70 R18 Pirelli Scorpion Rally.
    V úterý přišla zpráva o rozdělení objednávky na dvě zásilky - na telefonický dotaz, zda přijdou pneu včas byla odpověď "nebojte se, přijdou".
    Ve středu přišla zadní...ale jiná (Pirelli Scorpion Rally STR). Nechal jsem ji kurýrovi v autě. Telefonováno/mailováno, prý okamžitě posílají správnou a dorazí už ve čtvrtek.
    Ve čtvrtek dorazily dvě PŘEDNÍ pneumatiky. Jednu jsem převzal, druhou jsem nechal kurýrovi v autě. Telefonováno/mailováno "pneu je na cestě, na překladišti DPD, ještě pourgujeme DPD".

V pátek píšu: "Kde je moje guma?"
    Odpověď: "Zásilka byla ve čtvrtek doručena."
    Odpovídám: "Ano, ve čtvrtek jsem převzal jednu ze dvou předních gum, ale chci i tu zadní."
    Odpověď: "Zásilka byla ve čtvrtek doručena."

Čekal jsem do poloviny dalšího týdne a nic.

V polovině dalšího týdne a nic - vyplňuji jejich "zaškrtávací" reklamační protokol, kde není možnost "objednávka byla částečně vykryta", odesílám, a už týden čekám na reakci...platil jsem předem, chci zpět své peníze, koupil jsem sadu jiných pneu jinde.

Edit 4.1.2021 - dodnes se neozvali s odvozem pneu a vrácením peněz!!!

A proč je u hodnocení Heuréky, i při totální nespokojenosti, minimum půl hvězdy?

• Neplatil předem !!!
    • Vrácení platby trvá věčnost

Nabízeli, zaplatil jsem převodem, poté zboží neměli, vrátka platby až po druhé urgenci.

• nekorektní, nesolidní a arogantní, neposkytují informace o stáří zboží a místo výhodného nákupu vás pošlou do háje, pokud nechcete 9 let staré pneu o jejichž stáří nic na stránkách nenajdete
    • po počáteční radosti přišla studená sprcha - nabízejí zboží, které je nevhodné k používání - v mém případě zimní pneumatiky stáří 9 let !!!!!

Po radosti z výhodného nákupu přišla studená sprcha - v avizovaném termínu nic nepřišlo - po urgenci potvrzené objednávky půl dne nic a následně arogantní operátorka s informací, zdali chci pneumatiky DOT 2011!! pokud ne, ruším vám objednávku a sbohem!!
    Při objednání jsem na stánkách nic o stáří pneumatik nenašel, po info na tel. lince mi sdělili, že dodávají pneu max.stáří roky !! Realita je 9 let stará pneumatika !!!
    Po delší mailové konverzaci jsem dostal jako "odškodnění" poukázku na 500 Kč - pokud bych nebyl urputný, nedostal bych nic
    NESOLIDNÍ !!!

Nabízejí něco , co nemají ..... !!

• Jsou to podvodníci
    • Pošlou upnė jiné zboží než si obėdnate vrátíte ho a pošlou v znova uplnė jine a boží po druhé
    • Vrátíte ho a pak nechcou vrátit peníze.jsou to hovada.

• Kalkulátor obchodu vám sice doporučí disky pro vybrané vozidlo, ale následně vám dodavatel oznámí, že doporučené disky kalkulátorem nemají homologaci pro vybrané vozidlo. Obchod vám nabídne podepsání prohlášení, že se zříkáte úplně záruky na doporučené disky, pokud budete na doporučených discích kalkulátorem trvat. Pokud nesouhlasíte, obchod objednávku zruší.

• Po objednávce alepoň zavolají, že Vám zboží nedodají a ať si vyberete jiné
    • Na Heuréce záměrně nabízejí kola, které nemají dostupné a nedají se ani objednat. Ceny u těchto nedostupných kol jsou poloviční než u ostatních obchodů aby lákaly zákazníky na své stránky. U každého rozměru (15, 16, 17") mají vždy v nabídce 1 typ takto nedostupných kol za takto nízké ceny.

• Katastrofa jednani
    • Na eshopu maji zbozi ktere vubec nemaji s nizkymi cenami jen aby nalakali lidi
    • Pri kazde takove objednavce vam stornujou a chtej aby jste objednali jine a samozdrejmne drazsi

Uz nikdy tenhle eshop a nikomu nedoporucuji, je desitky dalsich kteri prodavaji fér, a ne jako tenhle kterej jede nekale praktiky. ČOI na ně

14 dní čekám na pneumatiky ... Docela síla ...

Došel mi email, že pokud nezaplatím objednávku bude stornována, přitom jsem objednávku platila následně cca za 1hod. přišel mail další, že děkují za platbu a že zboží tedy 4ks ráfků budou expedovány. K mému překvapení tak nebylo a volala mi odpoledne tedy spíše k večeru paní, že ráfky nemají a že dodavatel má pouze 2ks, následně mi byly nabídnuty ráfky o cca 2000kč dražší na kuse než vybrané mnou. Objednávku jsem tedy zrušila a ráfky koupila jinde, a mně je to neseriozní jednání. Takže určitě nedoporučuji.

Nabízí zboží pod nižší cenou, po objednávce informují, že za tuto cenu již pneu dostupné není a nabízí za vyšší nebo jiný produkt. Možná smůla, možná ne.

• Tento druh pneu už obchod nedodává. Objednávku proto zrušil. Bylo nutno objednat jinde.

Tento druh pneu už obchod nedodává. Objednávku proto obchod zrušil. Bylo nutno zboží objednat jinde.

• dlouhá , respektive žádná dodací lhůta