• dobré ceny, bezproblémové doručení,

solidní internetový obchod s dobrými cenami

Velmi rychlý a spolehlivý obchodování super a děkuji

Vše rychle vyřízené, jsem spokojená

Můj první nákup a velká spokojenost.
    Dobrá komunikace a rychle dodání zboží k vyzvednutí.
    Pěkně zabalené s malým dárkem navíc.

• Nízké ceny
    • Dlouhá dodací lhůta

Při objednávání jsem měla vyplněnou platbu dobírkou, což jsem si všimla až v dalším kroku. Chtěla jsem to změnit, tak jsem se na tu stránku vrátila, změnila to, odeslala a ejhle, do mailu mi přišlo potvrzení o platbě dobírkou. No nic, udělat dokonalý webovky není taková sranda, tak jsem to nechala být.
    Co mi vadilo, že obchodní podmínky jsou jen na homepage (a když se na stránky dostanete proklikem rovnou na zboží, tak tam nejdete) a není v nich zřetelně vidět, jaká je dodací lhůta. V dnešní době od dobrého eshopu očekávám, že pokud má zboží skladem, přijde nejpozději do tří dnů. Přišlo za devět. Mail mi přišel po pěti pracovních dnech, že po víkendu to teprve předají dopravci. Do té doby ani čárka o tom, že by se na tom pracovalo nebo něco o tom, proč to tak trvá. Zboží jsem potřebovala nejlépe ihned, tak mě to namíchlo. V balíčku byl jako dárek sáček čaje. Je to milé, ale preferuji u obchodu spíš rychlost dodání, kvalitní komunikaci (radši dostanu maily čtyři než žádný) a dobře zabalený balíček. Dobré obchody už přidávají možnost vrácení zboží bez placení poštovného. Z toho moje srdce plesá, do takového shopu se vrátím ráda. Delší dodací lhůtu než tento obchod má už snad jen Bonprix a prodejci v Číně.

• dobrá cena
    • odeslání do 5 pracovních dní po úhradě objednávky

přehlednost dobrá, cena dobrá, zboží skladem,
    provedl jsem platbu bankovním převodem a nepřišlo mi žádné potvrzení o obdržení platby
    za několik dní jsem volal a bylo mi sděleno, že na odeslání zboží po obdržení platby mají 5 pracovních dní
    nedostal jsem žádné potvrzení o odeslání zásilky, pouze mi napsal přepravce, že zboží převzal k přepravě - čili nulová komunikace obchodu a nezvykle dlouhá doba dodání
    poté mi přepravce potvrdil doručení mezi 7. až 10. hodinou a přjel po 13. hodině

• rychlé vyřízení objednávky
  • velký výběr...moje oblíbené krémy Barekol:-)

• kvalitní komunikace s obchodem, zabalení zboží, výběr zboží, přehlednost webových stránek

Doporučuji - kvalitní komunikace s obchodem, zabalení zboží, výběr zboží, přehlednost webových stránek

• superrychlé vyřízení
    • přijatelné ceny

Na to, že to byl můj první nákup, platila jsem dopředu více než 2 tisíce Kč a poslední recenze nebyla lichotivá, tak vše proběhlo v pořádku a rychle. Děkuji.

• Že jsi to můžu objednat přes internet až domů

spokojena

• LEVNÁ CENA
    • NEZNÁM

• pohodlný nákup
    • U minulé zakázky jsem dostala více vzorečků, které mě potěšily, nyní u větší objednávky došel jeden sáček čaje a lízátko. :(((((((((((((((((((((((((((((

Rychlé dodání,přehledné stránky bez problému.

• Ochota,spolehlivost
    • -nesetkala jsem se s žádnými

Rozhodně doporučuji, vse na vybornou, rádi poradí, bezproblémová komunikace, spolehlivost a serióznost!

Blesková komunikace i dodání zboží, určitě doporučuji.

• Široky sortiment

Vse proběhlo v pořádku, nemám žádné výhrady

• velice rechlá reakce na moji objednávku