• dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Vitalita.cz

objednala jste mezi svátky a to jsme měli zavřeno. Informaci o zavření mezi svátky jsme měli:

1) v článku na hlavní stránce
    2) v košíku ve velkém žlutém obdélníku
    3) při dokončení objednávky bylo znovu uvedeno, že je zavřeno "Nyní máme zavřeno, ale 2. ledna se dáme opět do práce a objednávku pak co nejdříve odešleme. A vám přejeme krásné prožití svátku a hodně zdraví do nového roku."

Bohužel jsme neodeslali hned v úterý, ale o den později. Objednávek bylo obrovské množství (dokonce jsme balili i celé pondělí 1.1.) a k tomu měli dodavatelé dovolené / inventury.

Takže hodnocení "nedoporučuji nákup" z důvodu dlouhé čekací doby se mi zdá přehnaná, když jsme poslali pouze o jeden den později.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Sladidlo Stevie 300 tablet jsem objednala 2 balení. Obě balení mají trvanlivost do 6.3.2024,což jsou přibližně 3 měsíce. Za tak krátkou dobu se nedá takové množství spotřebovat.Jsem zvyklá, že sladidla mají trvanlivost alespoň 2 roky.
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Bohužel se jedná o zbytečně vyhozené peníze. Je mi líto, že internetové obchody jsou takto koncipované a lidi obírají jen o peníze. Neublíží , ale hlavně nepomůže.

Obchodu stačí, když zákazník zaplatí.

Reakce obchodu Vitalita.cz

Bohužel nerozumíme proč nedoporučujete u nás nákup. Zásilku jsme odeslali okamžitě , a již následující den jste ji převzal. Cenu máme taky mnohem nižší než třeba v lékárně.

Pokud jste nebyl spokojen s konkrétním přípravkem, je nám to velmi líto. Nicméně, hodnocení samotného přípravku by mělo být oddělené od hodnocení našeho e-shopu.

Navíc, po necelých 14 dnech je obtížné posoudit účinnost přípravku, zejména pokud je doporučeno užívat jej po dobu alespoň tří měsíců pro maximální efekt.

Přeji hezký den a co nejvíce zdraví
    Vaše vitalita.cz

nefuguje

Objednal a zaplatil jsem pilulky, po 4 dnech zadna odezva, kde zbozi je a po telefonatu se dozvim ze zbozi nemaji, ikdyz na strankach je stale ukazane ze je na sklade. Objednavku jsem zrusil a po dalsich 4 dnech stale cekam na penize.

Reakce obchodu Vitalita.cz

omlouvám se za zdržení, ale není až tak dlouhé, jak jste psal - jednalo se o středeční objednávku a k odeslání byla v pátek.

Skladem jsme měli 1 kus a jelikož jste objednal víc, tak jsme objednali u výrobce další kusy. Ty nám bohužel dodal až v pátek. Ale to jste nám už volal, že už to nechcete, jelikož odlétáte pryč. Tedy normálně bychom odeslali dva dny po objednávce. Určitě jsme mohli informovat o zpoždění, jen máme bohužel v posledních dnech moc objednávek a bohužel někteří zaměstnanci nám chybí.

Objednávku jsme tedy stornovali a vrátili peníze na kartu. Jelikož peníze jdou přes kartové centrum, tak bohužel připsání na účet trvá 2 - 3 pracovní dny.

Jako omluvu za zdržení jsem Vám poslal slevový kupón na další objednávku.

Vitalita.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Pošta balík zřejmě ztratila, a po telefonické urgenci ve firmě Fitalita mi bylo přislíbeno, že se na to někdo podívá a zřejme se nepodíval.

žádná komunikace,velmi dlouhá doba odeslání,chápu,že mezi svátky měly asi dovolenou,ale už jsou všední dny a teprve 4. všední den,mi byla objednávka odeslána,kdyby alespoň dali vědět,že se to zdrží,ale tahle spokojená nejsem

Reakce obchodu Vitalita.cz

ano, mezi svátky jsme měli zavřeno a pak jsme museli naskladnit zboží (jeden přípravek skladem nebyl). A bohužel i dodavatelé po svátcích trošku nestíhají. Normálně by jsme odeslali hned druhý den a takhle bohužel až čtvrtý.

Je mi to líto a doufám, že nám dáte ještě šanci a příště budete již s námi spokojená.

Přeji krásné dny a hodně zdraví.
    Vaše Vitalita.cz

24.9 jsem utvořila objednávku. Když pominu to, že evidentně tento obchod o víkendu nepracuje, tak ji přijali 27.9. v pondělí. Obratem mi přišel email, že zboží již bylo odesláno přes zásilkovnu. Na zásilkovně fyzicky balík není ani dnes po 4 dnech(1.10.). Psala jsem tedy email do obchodu, ale nikdo se neobtěžuje odepsat. Toto byla má první a poslední objednávka v tomto obchodě, příště si raději připlatím a objednám jinde.

Reakce obchodu Vitalita.cz

dnes jste nám v 9:20 psala e-mail a v 9:28 jsme Vám odpovídali - že jsme zásilku již odeslali a netušili jsme, že je problém s dodáním. Slíbil jsem Vám, že zásilku se pokusíme dohledat a pokud se nám to nepodaří, tak Vám ji dnes odešleme znovu. Balíček se nepodařilo dohledat, tak jsme jej dnes znovu odeslali. Bohužel nevím, co více jsme mohli udělat. Za vzniklé problémy se Vám omlouváme.

S přáním pěkného dne

Grudl - Vitalita.cz

nákup dobrý ale přípravek nestojí za nic

• Příliš dlouhá doba dodání.

Obchod sdělil,že zboží bude odesláno 7.4.,ale ani po 14 dnech ,tedy 21.4. odesláno nebylo a to bez vysvětlení.Obchod nekomunikuje.

• Zaplatil jsem předem a zboží po 10 dnech stále nedorazilo.

Reakce obchodu Vitalita.cz

jak jsme Vám psali, je bohužel problém se výrobou objednaného přípravku. Psali jsme že má něco dorazit, bohužel nám toho dovezli velmi málo. Pak jsme psali další e-mail o další dodávce (má být v úterý). Tento e-mail jsem však nenalezl mezi odeslanými pro Vás - musela vzniknout nějaká chyba, velice se Vám za to omlouvám.

Je mi moc líto vzniklé, jestli si však přejete objednávku stornovat, napište a obratem pošleme peníze zpět. Samotné přípravky budou začátkem týdne.

• dlouhá doba dodání

Reakce obchodu Vitalita.cz

moc se omlouvám, bohužel je to nyní náročné období, kdy máme několikanásobek objednávek a jsou problémy u dodavatelů. Zrovna vit. C bohužel výrobci úplně došel, vyráběl se nový, byly problémy se surovinou, s obaly atd. Hodně firem zavřelo a prostě se kupily problémy. Chtěl jsem Vás jen ubezpečit, že to nebyl standard, obvykle zasíláme obratem.

Doufám, že nám i přes tuto zkušenost zachováte přízeň a příště budete naprosto spokojená, stejně jako ostatní naší zákazníci.

Vaše Vitalita.cz

Zboží nedorazilo i když bylo skladem.Žádné info ze stran obchodu...

Reakce obchodu Vitalita.cz

moc nás to mrzí, ale o problému s výrobou přípravku jsme Vám psali e-mail. Možná Vám zůstal v nevyžádané poště.

Omlouvám se za způsobené problémy.

• Zboží nedorazilo

Reakce obchodu Vitalita.cz

zakoupený přípravek ještě nemohl být odeslán, jelikož má dostupnost koncem měsíce (bylo uvedeno u přípravku, v košíku i v potvrzovacím e-mailu).

Přeji hezký den
    Vaše Vitalita.cz

• Vypadalo to ze maji dane zbozi skladem za slusnou cenu
    • Po potvrzeni objednavky nikdy neprisla vyzva k odberu, zadna komunikace od obchodu ci informace o moznem terminu dodani.

Neduveryhodne.