• Batoh přišel špinavý...

Objednávku som robila 7.6 ,dnes je 19.6 neviem čo je so zásielkou, ktorá je už vopred zaplatená.Viackrát som sa pokúšala dovolať stale sú nedostupní,nikto so mnou nekomunikuje.Odpísali mi na jeden mail v ktorom povedali že zasielka nieje na sklade .

Zboží je objednáno a zaplaceno 11 dní, obchod na dotaz o stavu objednávky nereaguje.

• Nedoporučeno ne proto, že nebyl na skladě požadovaný produkt (může se stát)- ale proto, že mne obchod následně požádal o hodnocení.
    To je v tomto případě poněkud absurdní.

Reakce obchodu VIRUS SPORT cz

na hodnocení prodeje Vás obesílá automaticky Heureka a ne my. Ono pokud by Heureka obesilala jen dobře vyřizené objednávky, tak by celkové hodnocení nemělo smysl, takže ačkoliv z neuzavřených objednávek máme záporná hodnocení, tak z celkového pohledu na třídění kvality obchodů smysl mají.

Každopádně je mě líto, že nebylo možné vyřídit Vaší objednávku. Pracujeme na novém systému skladu a e-shopu, kde bude snažší udržet informace o zboží i pokud ho objednáváme přímo od výrobce třeba z Itálie apod..

S pozdravem Vojta Bartoněk
    Virus Sport s.r.o.

• široká nabídka
    • nebere telefonáty -
    • neodpovídá na maily-
    • nedodržel sjednaný termín

slibotechna

Dobry den,

po Vasi objednavce jsem Vas informovali, ze zbozi musime objednat od vyrobce. S doobjednanim jste souhlasil a o dodaci dobe jste byl informovan.

Pokud k nam telefonujete, je potreba volat v dobe oteviracich hodin a nikoliv mimo ne. Na Vase e-maily jsme take reagovali.
    V dobe, kdy v kancelari nikdo neni, opravdu telefony nebereme, protoze zde nejsme - to samozrejme potvrzuji. Oteviraci doba je pak uvedena primo v nasich kontaktech, kde se s ni muze kazdy seznamit. Je uvedena primo pod telef. cislem.

Pokud je Vam jiny obchod ochotny objednat zbozi primo od vyrobce, rad se s takovou nabidkou seznamim. Myslim vsak, ze to neni prilis standardni.
    Slib, ze Vam zbozi od vyrobce objedname, byl pak take dodrzen. Popravde nevim, kde je tedy problem.

S pozdravem Vojta Bartonek

• Příšerný web.

Reakce obchodu VIRUS SPORT cz

Ale zase máme krásnou kamennou prodejnu :)
    Mimo to není nic snažšího, mež jít nakuopovat na hezčí web :) Výběr je jen a jen na Vás.

Zobrazení skladové dostupnosti je pak obrazem reálného skladu zásob na prodejně. Pokud nakupujete pouze zboží ve výprodeji, bohužel se stane, že se jedná o poslední kus, který je tak již rezervován nebo třeba v tu hodinu prodán.
    Stačí pak vybírat zboží na začátku sezony za plnu cenu a nebude se Vám to stávat. Výprodej je zkrátka také většinou doprodej.