VIPmix.cz

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Jak hodnotíte obchod?

Recenze VIPmix.cz

pdockal

Přidáno: 10. listopadu 2017

• Nic.
  • Zboží objednáno a zaplaceno 30.10., 28.10. údajně odesláno. Dopravce zboží do dnešního dne (10.11.) neobdržel. Naprosto nedoporučuji. Neseriozní jednání, možná podvod, podávám podnět ČOI.

Příště nakoupím určitě jinde. Možná dráž (např.Alza, atd), ale s jistotou doručení. Zboží je dárek a tato firma naprosto postrádá snahu řešit problém, který zákazníkovi způsobili. O kompenzaci ani nemluvě

Reakce obchodu VIPmix.cz

Omlouváme se za námi vzniklé komplikace!

Důvodem omeškání vaši zásilky je nasazování nového zasílacího systému, který zaručí celkové zlepšení kvality a rychlosti odbavování objednávek, na který jsme v této době najížděli u čehož nastaly menší komplikace
Objednávka Vám již byla v pořádku předána, ještě jednou se omlouváme a jako malou kompenzaci Vám zasíláme do Mailu slevový kupón na další objednávku.

sgt,Mike

Přidáno: 22. září 2017

• dobré ceny
  • fakticky se (podle mne) jedná o stejný eshop, jako hptonery.eu a hpbaby.cz - jejichž hodnocení jsou dobrá
  • dlouhé reakční časy, nedořešené flow zakázky (informování o odeslání)

Kupoval jsem TV za > 30tis. a zaplatil jsem dopředu kartou.
Dopravní společnost mi bohužel zcela pokazila dojem z nákupu, proto jen 3 hvězdy.
Přesto shop doporučuji, zboží jsem nakonec obdržel v pořádku, pracovnice komunikovaly a snažily se situaci řešit. Držím palce na větší štěstí při výběru dopravce.

Děkujeme za recenzi.

jelikož jste neuvedl číslo objednávky, nemůžeme individuálně reagovat na vaši recenzi.
I tak děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

danek

Přidáno: 25. července 2017

• zaplatil jsem převodem a nic...

Děkujeme za recenzi.

Omlouváme se produkt, který jste si objednal není již skladem a byl před Vámi vyprodán.
Peníze za Vaši objednávku můžete brzy očekávat na Vašem účtu.

Anonym

Přidáno: 25. července 2017

• Otresne jednani se zakaznikem

Zbozi jsem vracel zpet v poradku. Cekam 14 dni na vyrizeni a stale nic. Nezvedaji telefony a nereaguji na maily. Po 14 dnech mi psali ze zbozi bylo vraceno poskozene. Nevim teda jestli si nekdo vsimne poskozeneho zbozi po 14 dnech. Spise je to jejich vymluva a lzive vykrouceni se s problemu se zakaznikem. Nedoporucuji tento obchod. Jeste mi poslali zbozi neuplne, v nabidce maji jako darek zdarma, ktery jsem nedostal. Takze jeste klamani zakaznika. NEDOPORUCUJI TENTO OBCHOD. OPRAVDU NE!!!!!!

Děkujeme za recenzi.

Komunikace s Vámi byla jak po e-mailové tak po telefonické stránce. Peníze za odstoupení od kupní smlouvy vám budou v plné výši brzy přičteny na Váš účet a dárek zdarma Vám byl doposlán hned druhý den od odeslání objednávky.

Je nám líto, že jste s námi nebyl spokojen, ale udělali jsem vše co bylo v našich silách a důvod k takové nespokojenosti není na místě.

Přidáno: 26. června 2017

• široký sortiment
  • příznivé ceny
  • příjemná komunikace

Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci

Jako poděkování za váš čas věnovaný vyplněním tohoto dotazníku vám zasíláme do Mejlu slevový kupón na další objednávku :)

Přidáno: 12. června 2017

• Jsem penzista, takže jsem si vybral levnějšího dodavatele.

Zboží dorazilo nefunkční, poslal jsem jej zpět a zatím čekám na odpověď.

Děkujeme za recenzi.

Vaše reklamace k nám dorazila a byla předána na reklamační oddělení. Nyní se vaše reklamace vyřizuje. Hned jak bude problém vyřešen budete o tom informován.

VIPmix.cz

Anonym

Přidáno: 28. května 2017

• Rychlé zpracování objednávky
  • Ničím přeplácané stránky

Při první zkušenost s tímto obchodem proběhlo vše perfektně. Ceny jsou příznivé a zboží dorazí rychle a bez problému.

• Ano

Děkujeme za recenzi .

Jsme rádi, že jste spokojený a těšíme se na další spolupráci
Jelikož jste neuvedl číslo objednávky, nemůžeme vám odeslat slevový kupón.
Prosíme o doplnění čísla objednávky, poté vám bude kód zaslán :)

Přidáno: 24. dubna 2017

Přidáno: 19. dubna 2017

• Rychlost a spolehlivost
  • Žadne

Komunikace a rychlost dodání zboží je dobrá...

Vendula

Přidáno: 7. dubna 2017

• žádné
  • Doprava Českou poštou

Špatná komunikace.

Reakce obchodu VIPmix.cz

Děkujeme za recenzi Vendulo.

Jako omluvu za vzniklé komplikace s Vaší předchozí objednávkou vám zasíláme malou kompenzaci a to slevový kupón na další objednávku.

Zobrazuji 1 - 10 ze 14 recenzí [ 1 ] 2