• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Velmi ochotní a vstřícní. Poradily jak sestavit počítač.

• Dlouhá dodací lhůta

Reakce obchodu vipel.cz

dodací lhůta je u objednaného zboží uvedena (zboží nebylo skladem a čekalo se na naskladnění). O dodací lhůtě jsme Vás rovněž ihned po objednávce informovali ještě emailem, takže jste objednávku mohla stornovat.

• rychlé doručení

ok

dobrá cena!!!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Špatná komunikace se zákazníkem
    • Objednal jsem před 2 týdny, dosud nic nemám.
    • Obchod má špatnou komunikaci, ve většině případů vůbec nereaguje

Reakce obchodu vipel.cz

bohužel jste neudal číslo objednávky, takže nemůžeme případ prověřit.
    Ozvěte se nám prosím na email, nebo telefonicky.

VIPEL.cz

• Zároveň s informací, že mi zboží nemohou dodat, mi nabídli jiné alternativy produktu (pro mě nevyhovující). Dokud jsem nepožádal o vrácení peněz, komunikace byla celkem v pořádku.
    • Problém s vrácením peněz po stornu objednávky. Stále na vrácení čekám (již 12 dní)
    • Problém s komunikací. Po požádání o vrácení peněz přestali na maily reagovat.

Reakce obchodu vipel.cz

omlouváme se za prodlení - dle telefonické dohody bylo již vysvětleno a peníze ihned vráceny na Váš účet.
    Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den,

VIPEL.cz

• Zatím mi nic nepřišlo. Objednáno i zaplaceno 15.10.2020 s tím, že u tohoto výrobku je lhůta dodání obvykle 7 dnů. Jejich obvyklá lhůta dodání do 7 dnů zřejmě u mé zakázky totálně selhává.

Reakce obchodu vipel.cz

jak je u zboží uvedeno, jedná se o obvyklou dobu naskladnění, nikoliv přesnou.
    Vzhledem k aktuální situaci se naskladnění zboží, které není skladem, bohužel protahuje z důvodu nedostatku na trhu.

Pokud již nechcete čekat, není samozřejmě problém kdykoliv objednávku stornovat.

VIPEL.cz

Zboží bylo na objednávku, cca 7 dní. Už je to téměř dva týdny od objednání a zatím nemám žádnou zprávu, kdy - a jestli vůbec zboží dostanu.

Reakce obchodu vipel.cz

jak je u zboží uvedeno, jedná se o obvyklou dobu naskladnění, nikoliv přesnou. Stav objednávky lze sledovat nebo se samozřejmě dotázat na emailu, případně telefonicky.

vše O.K. díky

• Naprostá spokojenost po všech stránkách.

REMAX 10000 mAh, Re POWER Memory, zlatá - Podpora čtení paměťové karty microSD (AA-1250) ???

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Výborná komunikace
    • Vzniklý problém byl vyřešen v krátké době

S obchodem jsem velmi spokojen. Rád zde nakoupím i příště.

• Ochota

Naprostá spokojenost

• Rychlost dodávky

• rychle odeslani zbozi
    • obcas horsi komunikace

kvalitni zbozi za nizke ceny ...

Reakce obchodu vipel.cz

vzniklá situace nás mrzí - kolega se s Vámi dle sdělení dnes kontaktoval k dořešení situace. Na oba emaily jsme Vám ale odpověděli, VIZ dnešní přeposlaná konverzace. Snad se již vše podaří dořešit k Vaší plné spokojenosti.

Hezký den,

VIPEL.cz

Super obchod a rychlé dodání.Všem doporučuji.Vláďa.

Jednoduchá, přehledná komunikace. Díky :-)

• kvalita zboží, zaslání jiného zboží bez reakce obchodu

Dostal jsem jiné zboží, než bylo objednáno, Nechal jsem si je, ale chtěl jsem opravit fakturu- nic se nestalo, tedy budu mít problém s případnou reklamací?!

Reakce obchodu vipel.cz

bohužel od Vás nemáme žádnou informaci o výše uvedeném. Psal jsem Vám na email k dořešení situace k Vaší spokojenosti.

Hezký den,