Doručení proběhlo v pořádku. Každá láhev navíc ozdobená mašli, drobnost, ale milé gesto, které potěšilo:-)

• slušnost a ochota

• Služba

Velmi rychlé a zodpovědné jednání. Sami okamžitě zavolali, když zjistili, že je nějaký problém v objednávce.

Vše v pořádku

Výborná komunikace. Rychlé dodání.

• Obchod dobrý, ale doprava stojí za ....

super kvalita, rychlost dodání, žádné nedostatky
    ráda si objednám zase :)

• Velký výběr, rychlé dodání, milý personál.

Rychlé doručení

rychlé dodání - 100% spokojenost

nakupuji už u Paulího poněkolikáté . Pěkný , přehledný web , i popisky u produktů . V nabídce mají vína a jiný sortiment , který se běžně nedá koupit , ani ve vinotékách kamenných obchodech . Tak já si svoje víno objednávám u Paulího

Objednáno, potvrzeno a nedoručeno.
    Platba předem, peníze nikde.

Reakce obchodu Vinotéka U Paulího

děkujeme za Vaší reakci, nic méně, tato reakce z našeho pohledu není na místě.
    Dne 27.10. byla vytvořena objednávka. 28.10. jsme přijali Vaše finanční prostředky na účet. (Tyto data připadali na víkend)
    Dne 31.10. jsme Vám reagovali e-mailem, že jsme skleničky vyprodali a dodavatel nám dal informaci, že už na skladě ani nebudou. Nabídli jsme Vám alternativu, nebo storno objednávky. Přičemž Vy jste reagoval tak, že nám děkujete za komplikace. Storno objednávky proběhlo 3.11.2022 a tím i vrácení finančních prostředků. V tu chvilku, jste Vy už přidal tento nádherný komentář.
    Telefonovali jsme Vám ohledně vysvětlení, co jsme tak špatného udělali, a Vy jste radoval, že jsme Vám nabídli skleničky, který vypadají jako bažant na moč a že jsme podnik, který děláme odněkud z kanceláře a neumíme nic a nemáme nic skladem, že Vy děláte ve kšeftě. Píšeme to sem z toho důvodu, že je potřeba někdy znát obě strany a né jen jednu. Ještě se jednou omlouváme za komplikace, ale tahle reakce nebyla na místě ani urážky. Tým Vinotéka u Paulího.

Obchod doporučuji.

• perfektní komunikace s obchodem
    • velice pečlivě zabaleno

Osobní přístup prodávajícího, vstřícné jednání.

Prodejní a výdejní místo je kousek od Plzně ve vesnici Ledce. Jsem z Karlových Varů a při vyřizování záležitostí v Plzni jsem si zajel vyzvednout objednávku osobně. Cesta z Plzně (navigace mi nabídla 3 trasy) jel jsem cestou mezi lesy a pak dojel na místo. Obchůdek je v rodinném domku v přízemí. Ten den bylo horko a po vstupu do obchůdku to tam vypadalo příjemně klimatizovaně a moderní. Obsluhovali mě 3 sympatické dámy a se vším i s výběrem produktů navíc k objednávce mi pomohli. Už proto si tam příště zajedu zase osobně ;-)

• Mohu si po domluvě vyzvednout i v jiný termín
    • Vše perfektně a rychle potvrzeno