Rychlost A1
    Perfektně zabaleno

• Super sortiment
    • Výborné ceny

• Už jsem 2 krát objednal zboží !! Bylo potvrzeno a mnou zaplaceno a nedodano !!! To je nesolidní není ostuda když dojde zboží ale když se potvrdí ze je je a včetně zaplacení

Zboží co se inzeruje nemají a už se mi to stalo po několikáté obdrží platbu a zboží nebojde sice peníze po určitě době vrátí ale člověku to udělá ostudu ze počítá s dárkem přátelům a pak je bez dárku

• Rychlost doruceni
    • Zbozi bylo bezpecne zabaleno

• Rychlost ,spokojenost

velký výběr, chtěla jsem hlavně whisky, ale přibrala jsem i ochutnávací sady rumu jako dárek, jsem zvědavá na reakci obdarovaného. Rychlé a bezpečné doručení, nic rozbitého.

Nakoupila jsme už vícekrát na tomto e-shopu. Dobrá komunikace s e-shopem, zboží rychle dodají a v případě dodatečných požadavků reagují rychle k spokojenosti zákazníka :-)

Vynikající víno, rychlé dodání

• Ceny
    • Sotiment

• ok

nebyly

Nevýhoda : bez mého vědomí bylo změněno místo vyzvednutí a tobyla velká nepříjemnost.( vypůjčit auto )

• Zboží nejde vyzvednout osobně

Prvním problémem bylo, že mi přišlo zboží, které se lišilo od toho, co bylo prezentováno na webových stránkách. Přestože jsem se těšil na specifický produkt, obdržel jsem něco zcela odlišného. To bylo pro mě značným zklamáním.
    Neméně důležitým aspektem této zkušenosti bylo, že mi nebyly vráceny peníze za dopravu, ačkoliv jsem obdržel zboží, které neodpovídalo popisu na stránkách.

• Velký výběr

• Zboží přišlo skvěle zabalené a velmi rychle.

• Rychlá dodávka

• Spolehlivost,přesnost.
    • Bohatý sortiment vín.

Doporučuji.

Dobrý den, délku dodací lhůty s ohledem na předvánoční období hodnotím pozitivně. Zabaleno bylo zboží rovněž důkladně, obal byl precizní, nepoškozen. Negativně však hodnotím to, že v jednom ze tří balení skleniček (tzn. 2 ks skleniček) přišly skleničky rozbité. Vzhledem k tomu, že v originál krabičce chyběly odštípnuté střepy ze skleniček, se nemohly sklínky rozbít při manipulaci ani přepravě, a prodávající musel o tomto stavu vědět, nebo si měl zboží před odesláním minimálně zkontrolovat. Skleničky byly zjevně dány do krabičky již rozbité (s odštípnutými kusy skla na nožičce) a takto odeslány.

• Výdejní místa nejsou dobrá. Zařadila bych do nich Zásilkovnu.

• Široký sortiment