Na žádost, aby mi vína poslali až za týden, jsou už na cestě při -15 st.C.
    Co naděláte :o((.

• velký výběr, rozumné ceny
    • nepřiměřeně dlouhá dodací doba

objednávku zrušil obchod, peníze nevrátil a na emaily neodpovídá

• objednala jsem si více zboží, zboží měli v eshopu v nabíce skladem, jedno víno neměly a když ho nemají tak ani nedají vědět že není a prostě ignorují celou objednávku, po domluvě mě teda poslaly alespoň část objednávky, ale zase poslaly něco jiného. Tak jak ohodnotit tento obchod?

Příště někde jinde.

• Obchod má zboží, které se v ČR neshání lehce
    • Obchod má dobrý výběr kvalitních produktů
    • Přístup k zákazníkovi je úžasný, oceňujeme ochotu vyhovět a pomoci.
    • Doruceni po Praze, skvela domluva

Obchod nabízel zboží, které neměl k dispozici a po učinění objednávky stáhl zboží z nabídky.

Prosím nedělejte e-shop, je to tragédie

Příjemná nabídka, holky super, jen mě osobně zamrzelo trochu to výdejní prostředí. Mnoho okolních láhvi a upoutávek by si zasloužilo větší péči než vrstvu prachu.

• nízké ceny
    • zboží nakonec dorazilo
    • široký sortiment propagačních věcí
    • absolutně žádná komunikace
    • neodpovídají na e-maily
    • nepřišel potvrzovací e-mail objednávky
    • dlouhá dodací lhůta (odeslání až po 5 pracovních dnech)
    • drahá doprava (žádná možnost Balíkovny či Zásilkovny)

• příjemná a ochotná dovážka, až domů i přes to, že na mě museli čekat.....
    • reakce na emaily jsou buď malé nebo žádné......

Dobrý den,objednal jsem čtyři položky,ale ani jedna nebyla.Již při objednávce jsem věděl,že nebudou.Chtěl jsem jen donutit obchod,aby k položkám konečně dopsal"vyprodáno".Což se posléze stalo a další případní kupující nebudou nasr.... I tak zde budu i nadále nakupovat,protože se sem tam tady dá koupit whisky,kterou jiní nemají.Kupuji jen formou dobírky a s dostatečnou časovou reservou.Takto to celkem funguje.S nimi to asi jiné nebude. Blíží se konec roku tak dávám 100%.Všem přeji krásný rok 2024.

• Řadu položek, které nabízejí prý nemohou dodat.
    • Hovory často nepřijímají a nezavolají zpátky.
    • Zásilka dosud nedošla. Ani nepřišla zpráva o expedici.

• Zboží nedoruceno a e-shop neodpovídá na dotazy

Dios doručuje aj na Slovensko. Aj keď to nie je uvádzané. Zásielka prišla do Bratislavy na tretí deň po zaplatení.

Zboží jsem zatím neobdržel, do obchodu se nemohu dovolat, na můj email ohledně toho zda je zboží k vyzvednutí jsem nedostal odpověď. Netuším v jakém stavu je má objednávka.

Dobrý den,předposlední dva nákupy jsem chválil,ale tento poslední se nevyvedl.Doufám,že se Dios zase nevrací do starých kolejí.Objednáno osm položek,dorazilo jen šest položek.Jednu jsem odsouhlasil,že není,že nepřijde i další, jsem se dozvěděl až při rozbalení zásilky.Tak podobně to chodilo v minulosti.No co se dá dělat.S velkým skřípáním zubama dávám dvě hvězdičky.

Po pěti dnech oznámil obchod, že jeden druh z objednaného zboží vyprodal. Náhradu jsem odmítl. Objednané zboží skladem, zatím nepřišlo a "vyprodané" je stále v nabídce obchodu.

• Nedodají zboží ani nereagují na maily.