Rychlé doručení, kvalitní zboží

• Zlá komunikacia
    • Info o tom, čo majú na sklade nezodpovedá realite
    • Ozvú sa až po niekoľkých urgenciach
    • Sú prepojení so stránkou fitham a podobne, nikde nikto nedvíha telefóny

Absolútne neprofesionálny prístup k predaju.

Reakce obchodu Vifito.cz

Dobrý den, omlouváme se zhoršenou dostupnost naší infolinky v období dovolených. Dle našich informací, jsme Vám volali obratem zpět. Vaše objednávka byla realizována 6.8. v noci, ihned následující den Vás kolega kontaktoval a domlouval dodání zboží. S ohledem na doručení na Slovensko bylo avizováno 3-5 dní dle kapacity přepravních společností. Toto pro Vás z časového hlediska příliš dlouho, což bohužel nejsme schopni ovlivnit. Děkujeme za pochopení.

• Velmi vstřícná a rychlá komunikace.

Velice seriozní jednání

Celkově jsem s nákupem spokojená, ale postrádala jsem český návod.

Dobrá komunikace, rychlá expedice.

Skvěle komunikují. Velice flexibilní.

Jsem velmi spokojen jak s komunikací obchodu, tak s dopravou.

• Profesionalita.

V krabici originálního balení chyběl bohužel jeden díl (hřídel). Dodavatel na základě mého telefonátu okamžitě přislíbil zdarma dodání chybějícího dílu a do dvou pracovních dní balíkem dorazil. Děkuji za profesionální přístup, pružnost a ochotu.

Reakce obchodu Vifito.cz

Dobrý den, za chybějící díl se omlouváme, jsme rádi, že je vše v pořádku. Váš Kettler-fitness.cz

Perfektní komunikace, dodání rychlé a bez problémů.

Super doporučuji

• Profesionálové, kteří rádi poradí!
    • Žádné.

Ochota, vstřícnost, profesionální přístup.

• Krátká dodací lhůta, podrobná informace o produktu
    • nezjistil jsem, první kontakt

Byl jsem velmi spokojen s komunikací, dodacím termínem i vlastním výrobkem.

• Komentář zákazníku, rady a tipy administrátora.
    • Těžký výběr mezi velkým množství jednotlivých produktů.

Jsem velice spokojen, chtělo by mít doma vice prostoru na nákupy dalšího sportovního náčiní, hlavně na dlouhé zimní období.

• rychlost doručení, cena

• Žádné podvodné stránky odkazující se na značku KETTLER pozor toto nejsou stránky originál prodejny KETTLER!!!!!Nechci zboží od překupníků!!!

Reakce obchodu Vifito.cz

Dobrý den, naše prodejna a eshop kettler-fitness.cz je autorizovaným prodejcem značky KETTLER v ČR, co se týče objemu prodaného zboží pak dokonce největším. Překupníci jsou podle vaší teorie všechny obchody v ČR :-), pokud jste chtěl nakoupit přímo u dovozce značky, ten žádný eshop neprovozuje, je to distributor značky. Hezký víkend.

• montáž na místě
    • záruka náhradních dílů po 10 letech od ukončení výroby

Doprava přímo do místa určení, montáž na místě,v případě reklamace opět přijede technik a věc vyřeší

• Rychlá komunikace, odbornost.

• Obchod ok, ale jediný můj požadavek, aby bylo zboží doručeno v konkrétním týdnu, 2x s obchodem komunikovaný, dopravce nebyl schopen dodržet, chtěla jsem doručit na chalupu, kde normálně nejsem a volali mi 5 minut před doručením, že už tam jsou, když my jsme tam ten týden vůbec nebyli. Takže nám zboží za 11 tis. dali za plot a odjeli...Naštěstí ho nikdo neukradl.

Reakce obchodu Vifito.cz

Dobrý den, za chování přepravní firmy PPL se omlouváme, měli od nás v papírech vysloveně uvedený termín doručení, co na to říci. Ještě, že to dobře dopadlo.