• zboží přišlo nefunkční

Reakce obchodu vibro4you.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše zkušenost. Bohužel není z hygienických důvodů možné předem zboží zkontrolovat, zda je v pořádku. Doufáme, že příště již bude vše v pořádku. S přáním krásného dne Váš tým Vibro For You, s.r.o.

• Lepší sortiment a ceny ako n slovensku.
    • Nepredáva na Slovensko

Reakce obchodu vibro4you.cz

Dobrý den, na Slovensko je možné zboží objednat na našem slovenském webu www.vibro4you.sk
    Váš tým Vibro For You, s.r.o.

• diskrétnost

Obchod zaslal naprosto jiné zboží než bylo objednáno bez jakéhokoliv upozornění.
    Rozhodně můj první a poslední nákup v tomto obchodě.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednal jsem zásilku. Od obchodu přišli dvě čísla zásilek. Jedna byla doručena někam do Zlína, druhá na správnou adresu, dle sledování zásilky. Avšak na dané adrese balíček nikdo nedostal. Bylo to s dobírkou, takže jsem o nic nepřišel, ale je mě záhada, kde moje zásilka skončila :-)

Reakce obchodu vibro4you.cz

Dobrý den, Vaše objednávka ze dne 27. 5. 2013, byla ještě téhož dne vyexpedována, následující den připravena k doručení a poté Vám byla v pořádku doručena. Kontrolovali jsme celý průběh Vaší objednávky a vše proběhlo zcela v pořádku. S přáním krásného dne, Váš tým Vibro For You, s. r. o.

• Rychlost,diskretnost,cena

• možnost vrácení zboží

rozhodně bych nenakupoval přes internet. doporučuji jedine zboží vidět na vlastní oči a nekupovat obrázek.

• žádné telefonní číslo

chci vědět, kdy zboží konečně dostanu !!!!!

Reakce obchodu vibro4you.cz

Dobrý den, na našich webových stránkách v sekci "Obchodní podmínky" naleznete telefonní číslo na pevnou linku i na mobilní telefon, kde nás zastihnete kdykoliv potřebujete. Za vzniklé potíže s doručením Vaší zásilky se omlouváme, chyba však vznikla ze strany České pošty a ne naší :-( Celá záležitost je již v pořádku a vyřešena. Děkujeme za pochopení, Váš tým Vibro For You, s. r. o.

• Nedoporucuji protoze o techto vecech se bezne s lidma nebavim...tema sex shop apod...ale neni to nic proti vasemu obchodu...Ten jsem nasel nahodne na netu.

• rychlost, přehlednost

zboží přišlo s poškozením, které znemožňovalo jednu ze dvou uváděných funkcí

Reakce obchodu vibro4you.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí, že Vám zboží dorazilo poškozené. My však nejsme výrobce, ale pouze prodejce a není tak v našich silách tomuto předejít. Jestli má zboží jakoukoliv vadu, neváhejte nás kontaktovat na e-mail : [email protected] s reklamací. S přáním hezkého dne, Vibro For You, s. r. o.

• POSILA ZAKAZKY I KDYZ SI LIDE NIC NEOBEDNAJI CI TO OBEDNA NEKDO JINY A NEMAJI POTVRZOVACÍ EMAIL A HNED ODESILATE ZBOŽÍ ANIŽ BY JSTE COKOLIV POTVRDILI....

KATARSOFA

Reakce obchodu vibro4you.cz

bohužel není v našich silách prověřovat každou zásilku, zda-li je platná nebo zda-li se zákazník stal obětí žertu svých přátel. Ale jelikož někdo zneužil Váš e-mail, bude to někdo, kdo má k Vašemu e-mailu přístup. Ihned co jste obdržel e-mail o přijetí objednávky, mohl jste ji zrušit a přes to, že Vaše objednávka byla expedována, nemáte povinnost ji přebírat.
    Zboží odesíláme v co nejkratším možném termínu, aby zákazník měl doručené zboží co nejdříve.
    Přejeme nejen Vám, ale i všem našem zákazníkům krásný den Váš team Vibro For You.

• Na Heuréce byly nabízeny v této výši objednávky ještě 2 dárky zdarma (malý gel 6ml a další) namísto nich ale dorazila poze propiska. :-(

Reakce obchodu vibro4you.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Dárky, které dáváme našim zákazníkům jsou, stejně tak jako zboží v akci, garantované jejich limitem do vydání nebo vyprodání skladových zásob. Každý zákazník se ale může těšit na malý dárek v podobě firemní propisky, vzorku lubrikačního gelu, popřípadě časopisu - časopis Playboy byl v každé prosincové zásilce nad 1111 Kč.
    Přejeme nejen Vám, ale všem našim zákazníkům krásný den
    team Vibro4you

• Vec fungovala jedno pouziti

Prumerny

Reakce obchodu vibro4you.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Pokud Váš nákup neproběhl dle Vašich představ, prosím, kontaktuje nás na e-mailu [email protected]. Pokud ale nákup proběhl v pořádku, nerozumíme tomu, proč náš e-shop nedoporučujete svým známým.
    Budeme rádi, když se nám ozvete na uvedený e-mail. Děkujeme a přejeme příjemný zbytek dne Vaše Vibro4you.

Nemohu objektivně hodnotit, ale zboží, které jsem obdržel bylo nekvalitní.
    Možná, že je to pouze ojedinělý případ.

Reakce obchodu vibro4you.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Pokud se stane, že doručené zboží je z jakéhokoliv důvodu nefunční, či nekvalitní, jak píšete, reklamace řešíme ihned. Běžná praxe je, že obchod čeká na vrácené zboží od zákazníka, posoudí reklamovaný výrobek a teprve potom expeduje nový. Náš e-shop vychází zákazním vstříct a reklamace řešíme velice rychle, nečekáme ani na reklamované zboží. Pokud jste tedy zboží reklamoval, jistě Vaše reklamace byla vyřízená k Vaší spokojenosti. Proto tedy nerozumíme tomu, proč náš obchod nedoporučuje ostatním zákazníkům. V připadě otázek či nejasností nás neváhejte kontaktovat na e-mailu [email protected], stačí napsat číslo Vaší objednávky a pokusíme se problém společně vyřešit.
    Bohužel závady na výrobcích není v našich silách objevit. Zboží z hygienických důvodu před expedicí nevybaluje a nezkoušíme, spoleháme na naše zahraniční dodavatele, že je zboží v pořádku. Jedná o mechanické strojky a sériovou výrobů produktů a my opravdu neovlivnímě jejich funkčnost.
    Přejeme Vám i všem našim zákazníkům příjemný zbytek dne
    team Vibro4u

• velký výběr
    • nižší ceny oproti jiným
    • zprostředkovávají obchody někomu jinému

měli nižší cenu než jiné podobné obdhody.
    Zboží dorazilo velmi rychle, disktétně zabaleno. A při jistých potížích s dodaným zbožím, proběhla blesková výměna zboží.

Reakce obchodu vibro4you.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Píšete,že i přes malý problém,který se bleskově vyřešil, proběhlo vše v pořádku, proto bych se chtěla zeptat, z jakého důvodu nedoporučujete obchod svým známým?! Také nerozumím Vaší poznámce "proti" Nikomu obchody nezprostředkováváme. Jestli máte na mysli firmu Charm outlet s.r.o., tak přes tuto firmu zásilky pouze odesíláme z důvodu zachování diskrétnosti. V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasnotí nás kontaktujte na e-mailu [email protected].
    Přejeme Vám krásný den Vaše Vibro4you

diskrétnost

Reakce obchodu vibro4you.cz

děkujeme za vyplnění plného počtu hvězdiček celkové spokojenosti. Jen nás trošku mrzí, že náš obchod nedoporučujete :-( Jestli byl s Vaší zásilkou jakýkoliv problém, prosím, napište nám to na [email protected].

Příjemný zbytek dne přeje team Vibro4you

• Diskrétnost zasílání zboží.
    • U zboží není český návod !!!!!

Na internetu dobrý popis zboží.
    Dobré dodací podmínky.
    Dobrá cena.
    Chybějící český návod mě překvapil a zklamal.

Reakce obchodu vibro4you.cz

Dobrý den, co se týče návodů v českém jazyce - veškeré zboží nakupujeme a necháváme si doručit z různých koutů celé Evropy a bohužel ne všechny produkty obsahují návod v českém jazyce již od výrobce. Tyto návody postupně předáváme překladatelské firmě, což je nejen finančně, ale zejména časově velmi náročné. Přesto děláme vše pro to, abychom tento nedostatek u některých z našich produktů zcela odstranili v co nejbližším termínu. Momentálně máme přeloženo cca 85% návodu do českého jazyka. Pokud potřebujete návod v českém jazyce ke konkrétnímu výrobku, zašlete nám na [email protected] kód produktu a my Vám v co nejkratší době zašleme český návod v elektronické podobě.
    Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaše příští nákupy u nás.
    S pozdravem Váš team Vibro4you.