• nevím

• Delší dodací lhůta, ikdyž zboží v intentetovém obchodě je vedeno jako skladem.

Od objednání zboží uběhlo 10 . kalendářních dní a zboží stále ne odesláno. Po telefonickém rozhovoru jsem se dozvěděl, že zboží ještě nemají od výrobce, tudíž jsem za žádal o storno objednávky, bylo mi vyhověno.
    Jinak jednání po telefonu solidní, ale co se týče shopu, tak velký nedostatek, ohledně zboží. Možná by stačilo u zboží doplnit údaj, zda je zboží ihned k odeslání, nebo na skladě u dodavatele a cca dobu naskladnění. Toť vše.

trošku delší dodací lhůta

...klasika, na stránkach uvedeno "skladem" - realita po dotazu "Dovozce ještě nenaskladnil"!
    ...komunikace = tragedie!

• rychlé a levné

• Jedním slovem katastrofa

Zboží objednáno 13.12. s tím, že je SKLADEM.... do dnešního dne (5.1.) nedorazilo. Komunikace nulová. Naštěstí jsme nic neplatili dopředu, se zbožím už nepočítám, dávno jsme zakoupili jinde, ještě před vánoci.

• Nabízený produkt nebyl na skladě, ale obchod o tom předem neinformoval.

• Blízko metra.
    • Dobrá provozní doba.

Komunikace velmi dobrá.
    Objednané zboží skladem už nebylo,ale bylo mi nabidnuto jiné zboží stejných parametrů i značky za stejnou cenu.

• Dobra komunikace, osobni pristup

zboží obchod stornoval???!!!!

Vše proběhlo v pořádku

• špatná komunikace, lhaní, vymýšlení důvodu, proč nebylo zboží doručeno

Zásadně nedoporučuji.

• žádné přednosti
    • Objednané zboží nedorazilo,
    • komunikace špatná. Lživé odpovědi.

Nikomu tento VHmarket nedoporučuji,
    peníze si nechali poslat a zboží nikde.
    Předávám celou věc ČOI.
    Nemůžou přeci takto jednat se zákazníky.
    Myslím, že je nás takových víc, kteří pohořeli.

Na zábranu stále čekám, objednala jsem zde proto, že bylo uvedeno SKLADEM. Po týdnu čekání jsem musela sama zavolat, abych zjistila, že mají jen jednu, druhá se naskladní a v úterý bude odeslána. Dnes je čtvrtek a opět nic se neděje!

• žádné pro není
    • Veškerá komunikace končí přijetím objednávky, čekám 3 týdny a nic. Pokoušel jsem se dovolat a na pevné lince nikdo, z mobilu mi přišla zpráva, že je ten dotyčný u lékaře.

Nedoporučuji a doufám, že si ostatní kupující dají pozor a přečtou si recenze před nákupem.

neschopnost tohohle obchodu je neskutečná zboží udajně skladem a neschopni dodat ani po devíti dnech takových neschopných e shopů -překupníků jsou hromady měli by se jmenovat VHneschopnost

seriozne jednanie na prianie zakaznika

Komunikace s obchodníkem strašná. Na začátku se vše tváří jako sladem. Po odeslání objednávky jsem znovu kontrolovala skladovou dostupnost a najednou bylo vše nedostupné. Kontaktovala jsem prodejce v den objednávky (úterý), že zboží potřebuji do pátku včetně, protože jsme odjíždeli na dovolenou a já zboží chtěla mít s sebou. Pokud není schopný do tohoto termínu zboží dodat, ať objednávku stornuje. Komunikace byla hrozná, jen holé věty. Nakonec jsem přistoupila, že mi bude doručena jen část objednávky a další až později. Když se blížil poslední možný termín mého požadovaného doručení a já se emailem ptala jak to s objednávkou vypadá. Už se nikdo neobtěžoval poslat odpověd. Zboží bylo odesláno v den našeho odjezdu. I přesto že jsem obchod žádala, aby při nedodržení termínu objednávku stornovali, už se mnou nikdo nekomunikoval. Jsem ráda, že jsem tentokrát zvolila dobírku, už proto abych dodání urychlila.