• zakoupeno v Veterinární diety před 8 měsíci

• Zboží nabízené na stránkách obchodu nebylo dostupné, ale nebylo to u výrobku uvedeno

Dotazovala jsem se, proč objednávka nebyla vyřízena. Bylo mi sděleno, že musí prověřit, zda zboží mají, odpověď však nedošla.

• zakoupeno v Veterinární diety před 2 lety

Vzhledem k tomu, že jsem objednávala 27.12.2019, ihned zaplatila, přesto dnes 7.1.2020 zboží nedorazilo, objednávka ještě není vyřízená.
    Jelikož jsem nutně potřebovala RenAvast pro našeho kocourka, tak jsem 2.1.2020 objednala jinde a dnes mi bude lék pro kocoura doručen.
    Příště již Veterinární diety,cz nevyužiji .

• zakoupeno v Veterinární diety před 3 lety

• Objednavala jsem 27.12., zboží mělo dorazit do 2 pracovních dnů. Byla mi pouze mailem potvrzena objednávka, jinak NIC.
  • zakoupeno v Veterinární diety před 4 lety

• Zboží nedodáno

Zboží přez uvedení dodání do týdne, nakonec obchod nebyl schopen dodat

• zakoupeno v Veterinární diety před 6 lety

• dobré ceny
    • přehledné stránky
    • doručování
    • komunikace
    • doba dodání
    • sídlo

Možná jsem měla tuto zkušenost jen já a velice mě mrzí, že obchod nemohu doporučit. Co se týče cen, je tento obchod ve velmi dobré pozici. Bohužel jsem objednávala krmivo pro nemocného pejska, který potřebuje dietu, objednala jsem dne 8.12.2015, přišel mi pouze e-mail, že zboží bude připraveno nejdříve 15.12.2015. A když jsem měla služební cestu přes HB, tak jsem si na prodejnu musela sama zavolat, abych zjistila, že moje zboží už tam je, a tak jsem si ho tedy vyzvedla sama. Nehledě na to, že paní tam měla zamčeno, já se pořádně nemohla dobouchat a vrcholem bylo, že jsem si ty pytle musela odtáhnout z míst, na které se už víckrát nechci ani podívat...je mi to opravdu líto, ale obchod, kde píšou k odeslání do 3 dnů a nepošlou to ani za týden opravdu doporučit nemohu :-( Nehledě na to, že pro nemocného psa ty granule člověk opravdu potřebuje

• zakoupeno v Veterinární diety před 7 lety

• Nemožnost vybrat si partnerské místo DPD, na které má být zboží zasláno (nemluvě o tom, že má jít o balíčky do 20ti kg, ale systém dovolí nechat si kurýrní službou dodat i mnohem těžší zásilky). Kurýři DPD, pokud se Vám nedovolají, zanechají zásilku v depu a na vás je, abyste ji pracně dohledali. V případě snahy se telefonicky domluvit s depem DPD jste odkázáni na zákaznickou linku, kde vám přímý telefonní kontakt nedají. Zboží dorazilo s týdenním zpožděním.

Internetový obchod je nedotažený a díky tomu vznikají zmatky

• zakoupeno v Veterinární diety před 7 lety

• velmi dlouhá dodací lhůta
    • dodáno bylo jiné krmivo než jsme si objednali
    • již nikdy více zde objednávat nebudeme
    • museli jsme několikrát telefonovat a psát emaily ohledně urgence dodání

velmi dlouhá dodací lhůta
    dodáno bylo jiné krmivo než jsme si objednali
    již nikdy více zde objednávat nebudeme
    museli jsme několikrát telefonovat a psát emaily ohledně urgence dodání

Reakce obchodu Veterinární diety

je nám líto že nejste spokojen, bohužel jak je u diet Royal Canin dlouhodobým problémem, dochází často k výpadkům u dovozce které jsou náhlé a není přesné datum naskladňování.

Na váš dotaz na email o datu doručení vám bylo odpovězeno a na každý dotaz bylo reagováno jak jen bylo možné.

pokud došlo balení poškozeno při přepravě je nutné nahlásit poškození přepravci pokud k němu došlo při přepravě.
    zašlete nám prosím fotografii poškozeného balení.
    následně je možné domluvit výměnu za nové balení.

Objednáno jste měl Royal Canin Hypoallergenic 14kg které bylo také pokud vím odesláno.

ještě jednou se omlouváme za komplikace, snažíme se veškerým problémům předcházet, ale jednou se to bohužel nepodařilo.

Veterinární diety cz