spokojenost,okamžitá reakce, bezva komunikace

Bylo napsáno výrobek skladem, přitom ho neměli a doba doručení by byla asi měsíc

• slušné jednání, ochota

zboží doručeno v termínu a v pořádku

Spokojenost po všech stránkách

• skvělá a rychlá komunikace

• Skvělé ceny v setu spotřebičů
    • Velmi rychlé objednání, vstřícnost a komunikace po emailu s prodejcem
    • Ne všechno zboží je ihned skladem, možná delší čekací doba na naskladnění, ale zřejmě způsobeno odstávkou továren koronavirem
    • Jinak nic

• Přehledný e-shop
    • Velmi ochotná paní zodpovídá dotazy a opravdu se snaží
    • Rychlá reakce na maily
    • Příznivé ceny
    • "Obvykle na skladě" znamená, že je to vabank.
    • Nelze se spolehnout na dodání včas

Objednala jsem tři vestavné spotřebiče, u všech uvedeno "obvykle skladem", po rozkliknutí zboží se objevilo "skladem (pokud je skadem u výrobce), dodání do 3-4 dnů". Objednala jsem týden před montáží kuchyně (nemohla jsem objednat dřív, nemám prostor na dlouhé skladování, tak jsem se prostě spolehla). Ze tří spotřebičů měli nakonec na skladě jen jeden! U druhého jsme se domluvili na jiné značce (pochopitelně dražší), která skladem byla. Na třetí spotřebič jsem byla ochotná pár dní navíc počkat, ale čekala jsem nakonec 5 týdnů (!), takže měsíc po montáži kuchyně znovu budu mít kus kuchyně rozbombardovaný a musím si připlatit u elektrikáře i stolaře vyjížďku navíc. Výhoda e-shopu: celou dobu se mnou ochotně a rychle komunikovali, ceny jsou příznivé. Nevýhoda e-shopu: co jsem ušetřila na zboží, stejně utratím za zpožděnou montáž (e-shop možnost montáže nenabízí), čekání na spotřebič neúnosně dlouhé. Takže já už zde bohužel nenakoupím, ani přátelům e-shop nedoporučím. S tou formulací "obvykle skladem" byste měli něco udělat.

Dobrá komunikace, vstřícnost

výborná komunikace

• Slušnéo a solidní jednání, objednávku jsem ovšem zrušil z důvodu, že zboží nebylo na skladě a další naskladnění se předpokládalo půoměrně za dlouho /14 dnů/..

perfektní jednání, výborná cena

Perfektní individuální domluva.

• Výborná komunikace, ochota, rychlost dodání.

seriozní a rychlí v odpovědích i dodání

• ochota, rychlost
    • on-line nákup, záruka jen standartní

SKVĚLÁ KOMUNIKACE A SLUŠNĚ DOMLUVENÁ CENA
    VŘELE DOPORUČUJI

• super komunikace obchodu

• Vstřícné jednání a ochotné jednání. Rychlost dodání.

Zodpověděli mi jakýkoliv dotaz, když sami nevěděli, poslali dotaz specialistovi, následně mi odpověď ihned přeposlali.
    Velice ochotní. Určitě doporučuji.

bleskové doručení od objednání

Všechno bylo prostě SUPER! Cena,komunikace i rychlost dodáni.