• Ceny
    • Šíře sortimentu
    • Přepravní společnost mi doručil zboží i ve státní svatek
    • Na objednané neskladové zboží byl posunut termín dodání o cca 14 dni vzhledem k výrobě. Již jsem chtěl objednávku zrušit a koupit vybraný spotřebič kdekoli kde ho mají skladem. Naštěstí původní termín dodání byl lehce překročen. Zbytečný stres...

V klidu domova vybráno zboží.

Velmi ochotne a prijemne operatorky
    Vyborne ceny

Velmi profesionální jednání, nabídky spotřebičů za super ceny.

• Přehled a informovanost o veškerém zboží ze strany prodejce
    • Rychlá reakce na dotazy
    • Ochota, vstřícnost
    • Nabídka lepších cen, ve smyslu vytvoření cenové nabídky se slevou
    • Atd atd atd
    • Podle mě neexistuje žádná nevýhoda

Naprostá profesionalita ve všech směrech. Nepřeberné množství nabízeného zboží za super ceny. Jsou jednoznačně bezkonkurenční podle mého názoru.

• seriozní jednání

• objednáívka byla vyřízena až po mé urgenci

• individuální přístup
    • výhodné ceny
    • super komunikace
    • možnost uskladnění zboží

Celkově velká spokojenost. Kupovala jsem spotřebiče do celé kuchyně a vše proběhlo úplně hladce. Na klientském servisu jsme doladily výběr spotřebičů a celkovou cenu. Vyřízení objednávky bylo bleskově rychlé, takže jsme nakonec využili možnost uskladnit si spotřebiče do doby, než je budeme moct nainstalovat do nové kuchyně. Doporučuji.

• Komunikace, ochota, cena.

• Skvělá komunikace, vyšli vstříc všem mým požadavkům. Doporučuji!

• Vynikající a rychla komunikace s konkrétním operátorem e-schopu
    • Navrhují vhodné alternativy, když nějaké zboží není náhodou k dispozici

spokojenostt

• Rychlá komunikace,milé vystupování,super ceny,přehledný e-shop uskladnění zboží do vyzvednutí

Perfektní,rychlá a milá komunikace.Nejlepší ceny

• Rychlost a ochota

+ široký výběr, spolehlivé dodání, rychlá odezva na dotazy
    Minus není zatím pro obchod. Dodaná varná deska Electrolux je vadná. Servis Electrolux odvolal domluvený termín návštěvy/opravy stím, že ze skladu v Německu nedorazily náhradní díly. Další termín v nedohlednu, dokud nepřijdou objednané náhradní díly. Je to týden od dodávky/instalace/ohlášení závady. Uvidíme jak zareaguje servis a opraví přístroj nebo VS a domluvíme se na výměně.

• rychlé, srozumitelné podmínky objednání, osobní zainteresovanost prodejce

S nákupem jsem byla velmi spokojená. Nakupovala jsem téměř veškeré spotřebiče do nové domácnosti. Nabídli mi skvělou cenu, měnili a doplňovali výrobky dle mého požadavku. Využila jsem možnosti část výrobků doručit a zbytek až bude dokončena rekonstrukce domu. Cením si aktivního přístupu slečny/ paní, která se mnou celou zakázku vyřizovala a dělala maximum, aby bylo vše dle mého požadavku.

Rychlé, profesionální a ochotné jednání, odborná pomoc při výběru spotřebičů, velmi rychlé dodání.

• Jsem naprosto spokojen , výhodnější nákup oproti každému elekru(alza, datart ,málo) po zaslání poptávky ještě ten den jsme měli poslané nabídky více variant . Nákup chalífát všude kde mužů

• Velký výběr

dobrá komunikace s Vestavné spotřebiče s.r.o.