• absolutně nespolehlivý obchod

• krasne zbozi
    • dlouha dodaci lhůta

Po 20dnech jsem volala do obchodu a po omluvě ,že čekali aby jsem měla kompletní objednávku jsem održela objednávku bez 2druhů zboží.Navic jedno zboží je rozbité,ale dá se opravit ,tak to neřeším.Proto obchod nedoporučuji.Při minulem nakupu bylo vše v pořádku,až na tu samou omluvu(výmluvu).

• Nabídka mě zaujala

Zboží dorazilo po 15ti dnech od objednání, jedna položka v balíčku chyběla, snažila jsem se napsat na kontaktní emaily, ale již je to dva dny a reakce nulová :-( Zde už si nic neobjednám :-(

• Vše probíhá bez problémů

Velice příjemné prostředí, lidé, vše velmi rychle vyřízeno, ráda se se vracím

Vše proběhlo v naprostém pořádku.

• Rychlé dodání, zboží odpovídá fotkám

• velmi rychlá komunikace
    • rychlé vyřízení objednávky

Zboží mně bohužel nedorazilo, ale okamžitě mně dal obchod vědět, že před vánoci je zboží vyprodané, což samozrějmě chápu. Komunikace obchodu na jedničku.

přesto že bylo uvedeno že je zboží skladem,přišel email že zboží není a nebude doručeno letos

Bezva

rychlé dodání,bez problémů

Jen dobré.

Objednávka vytvořena - zboží udáváno skladem. Po 9 dnech po objednání a potvrzení přijetí objednávky jsem učinila urgenci. Následně přišel e-mail ze je zboží expedováno. Nicméně vyexpedovali polovinu položek a ani se nezeptali, zdali můžou takto odeslat. Sleva, ani omluva žádná. Na prosbu o navýšení dodávaných položek odpověděli, že již nelze, že je odesláno.

• Velmi rychle vyřízená objednávka a deklarované zboží je ještě hezčí, nežli to na obrázku.

• Dobrý výběr dárkového zboží.
    • Škoda že zboží není baleno v originálních krabičkách.

Vše OK.

nakupovala jsem zde poprvé

• Zboží, které jsem zde objednával, neměli nikde jinde.
    • Delší dodací lhůta (to je ale před Vánocemi celkem pochopitelné)
    • pomalé vyřizování
    • zboží mám objednáno s platbou na dobírku a mezitím přišla faktura

Vypadá to, že na Vánoce budeme mít na stromečku starou špičku

• Byla mi doručena objednávka jiného zákazníka, ne ta moje
    • Dosud nemám ani svoji objednávku ani peníze
    • Na telefon se není možné dovolat. Nikdo Vám ho nezvedne

Zatím mám zkušenost pouze negativní. Zásilka mi byla doručena, ovšem její obsah nebyl můj, ale jiného zákazníka a v jiné hodnotě. Chtěla jsem telefonovat, nikdo nezvedl telefon, napsala jsem, ale do 24 hodin, jak obchod inzeruje mi nikdo neodpověděl ani na mail. Dnes nemám ani svoje objednané zboží ani peníze...............