• Látky, které jinde v ČR nejdou sehnat

Bez problémů

• -veľký výber
    • -ochotne poradí

látky byl řezaní dokonale!

Vybrala jsem si možnost platby na účet a doručení na uloženku. Což se jevilo jako nejrychlejší varianta. Prý následující pracovní den. V pondělí jsem objednala a poslala peníze. V úterý měli peníze na účtě. V pátek psala uloženka, že přijali zásilku a v pondělí, že jsem si zásilku konečně mohla vyzvednout.

Reakce obchodu Veselá Jehlička

Dakujeme za vase hodnotenie a mrzi ma vasa nespokojnost - v dobe vasej objednavky bolo v e-shope velke upozornenie (zasielane aj e-mailom), ze z vaznych rodinnych dovodov nebudu vynimocne v tom tyzdni od pondelka do stvrtka odosielane balicky na Ulozenku, ak ste na balicek takto ponahlali, stacilo vybrat iny sposob dopravy pripadne dat vediet skor a vymysleli by sme nahradne rychlejsie riesenie, Kazdopadne dufam, ze obsah balicka potesil a cakanie sa vyplatilo.
    Vesela Jehlicka

• Výjimečně pěkné látky, které u nás není lehké sehnat.
    • Ne vždy je uveden obrázek celé šířky látky, může tak být vzor i barevnost zavádějící.

Určitě doporučuji.

Reakce obchodu Veselá Jehlička

Dakujeme za hodnotenie i cennu pripomienku, doplnkove fotky sa snazime dodavat ku kazdej polozke, obcas to vsak trva, kym sa k tomu dostaneme :). Ak by vam v buducnu pri akejkolvek polozke doplnkova fotka chybala, urcite napiste pred objednanim a radi vam zbozi vyfotime a fotku zasleme.
    Vesela Jehlicka

• velké množství skladových zásob u zahraničních látek
    • mírně vyšší, řádově o 20-30,-Kč/m, než má konkurence.

Rychlý, příjemný, krásně zabalený. Pokud majitelka bude alespoň nepatrně slevovat, budu klidně ty tuny látek nakupovat u ní, teď je přeci jenom dražší.

• Vetsina zbozi v nabidce neni skladem.

Az doskladni zbozi,bude to v poradku.

Reakce obchodu Veselá Jehlička

Ďakujem za Vaše hodnotenie, len si nie som istá, či ste si náš e-shop nesplietli s iným - v e-shope sa zobrazujú výhradne položky, ktoré skladom sú a dajú sa zakúpiť, vypredané položky sa automaticky zo stránok sťahujú do pár minút od vypredania.
    Veselá Jehlička

• velký výběr
    • vše v pořádku

výborné

spokojenost

• zajímavý sortiment
    • jednoduché nakupování
    • uvítala bych více slevových akcí

dtto

• Spousta krasnych latek a nejen jich a ocenuji prehlednost!
    • Ze by tam clovek utratil spoooustu penez :) (Coz je pozitivum, ceny ma Vesela jehlicka dobre :)

Doporucuji a ja se urcite vratim!

• Výborná použitelnost webu

• Rychlost vyřízení jinde jsem nesehnala potřebné zboží

• Krásné látky, které jen tak někde neseženete

Skvělý obchod

• Našla jsem v obchodě vše co jsem potřebovala a navíc vše bylo pěkně zabaleno s drobným dárkem
    • Žádné

Výborný

Velmi mě potěšil s láskou zabalený balíček s přiloženou drobností jako poděkování za nákup.

• - zajímavé zboží
    • - jinde neseženu
    • - nevím o žádné

Příjemný obchůdek s neotřelým zbožím. Vše je vždy pečlivě zabaleno, rychle dodáno. Poprvé jsem zde objednávala oboustraně lepicí pásku, která je velmi šikovná. Jinde v Čechách jsem jí neobjevila. Tentokrát byly objednány látky, moc pěkné, mé očekávání nebylo zklamáno. Vždy mi s balíčkem přišla i drobnost jako dárek. Je to velmi milé. Obchod doporučuji, ráda zde opět nakoupím.

• přehlednost a krásné zboží
    • při prohlížení detailu fotografií nestačí jeden klik k návratu - musíte se proklikat všemi zobrazenými fotkami :-(

obchod, komunikace, dodání vše na jedničku a opravdu krásné zboží

• nádherné látky
    • zajímavé a přehledné stránky
    • rychle vyřízená objednávka
    • pečlivě a nápaditě zabaleno
    • příjemná komunikace
    • Zatím jsem žádné nenašla.

Objevila jsem zde to, co jsem hledala. Po první objednávce jsem věděla, že se sem budu vracet. Určitě doporučuji všem, kteří rádi šijí a tvoří protože:
    jsou zde nádherné látky, přehledné stránky,
    objednávka je rychle vyřízená,
    zboží je pečlivě a nápaditě zabaleno.

• velký výběr, originální zboží, příznivá cena