• Pneu skladem - prý jsou skladem
    • Pneu skladem nebyly
    • Nulová komunikace

Už nikdy více, pokud někdo napíše, pneu skladem, tak dopravci fungují do 24 hod, po třech dnech volání, pneu nejsou, máme jiné- dražší, katastrofa

Martin Žáček
    Třebíč

• Rychlost dodání(36 hodin od objednání)
    • Komunikace prodejny
    • Velký výběr pneu
    • Platba poštovného za každou pneumatiku zvlášť.
    • Velké stáří nových pneumatik ( 16 měsíců) i když jsem v emailu prosil o nějakou zánovní sadu.
    • Nutnost psát způsob přepravy a platby do poznámek .(Tato nutnost není uvedena na stránkách) .
    • Záměna dopravce z České Pošty z faktury na DPD.

Tento obchod jsem si vybral pro nízkou cenu a hlavně pro to ,že jako jedni z mála nabízejí dopravu Českou Poštou . Tohle mi přišlo jako rozhodující kvůli mojí velké vytíženosti a nemožnosti odběru v blízkosti adresy,
    Odpoledne den před dodáním změnili dopravce na DPD i když na faktuře byla uvedena Č.P. Po emailu mi bylo odpovězeno že jsem to měl uvést do poznámek a že to tedy ještě mohou změnit .

Pokud nakupujete v tomto obchodě poprvé dejte si na to pozor a všechno uveďte do poznámek !!! Nikde jinde to uvést opravdu nejde .

• Rano objednano, odpoledne k vyzvednuti
    • prodejce pomohl pneumatiky nalozit i do auta :-)
    • mnoho pneu skladem

Doporucuji... priste navstivim

• Perfektní jednání + ochota

Super

• nedá se dovolat vůbec žádná komunikace

nikdy už zde nebudu nakupovat podivná firma

• + velký výběr pneumatik skladem
    • + cena
    • + rychlost dodání - za 2 dny od objednání
    • - horší komunikace - nevěděla jsem o stavu objednávky, ani o změně dopravce

• V neděli objednáno, v úterý dopoledne dodáno. Dobrá cena.

Suoer

• Perfektní a rychlé služby, mohu doporučit, takových firem by mělo být více:)
    • vůbec nic

Budu tuto firmu doporučovat

• Absolutní spokojenost.
    • Zboží doručeno na druhý den od obědnání.
    • Doprava zdarma.
    • Mohu jen doporučit.

Stoprocentní přístup prodejců
    Mohu jen doporučit.

• Rychlé jednání
    • dobrá spolupráce,
    • levnější než jiné pneu servisy

Vše OK

• cena,rychlé jednání,rychlé bezproblémové dodání

spokojenost
    obchod doporučuji

• zboží skladem, velké zásoby
    • bezproblémová komunikace telefonem i mailem
    • dobře dostupný obchod
    • zároveň mohou i přezout auto
    • zatím žádná negativa

Zatím jen pozitivní zkušenosti

• Spolehlivý obchod,jeden den objednány pneumatiky,druhý den doručeny.Zboží nad 4000Kč doprava zdarma

Rychlé vyřízení objednávky,velmi rychlé doručení,mohu jen doporučit