• - nemam
    • -za mě podvod

Za mě rozhodně ne,ono už jen to, že obchod začínal prodejem elektroniky a nejednou přesedlal na parfémy. Ano,moje chyba byla že jsem si telefon objednala přes neověřenou stránku ale v tu dobu mě to ještě nenapadlo. Telefon přišel ok,byl nový. Ale když se mi pak rozbil a požadovala jsem reklamaci,tak mi bylo vyhověno ale reklamace zřejmě proběhla asi tak,že to dali nějakýmu Frantovi od vedle,ten to celé podělal a oni mi to před skončením vyřízení reklamace poslali,aby nemuseli proplácet částku za celý telefon. Přišla nová aktualizace a telefon už aktualizovat nešel. Někdo se na něm vyprasil a telefon je k ničemu a samozřejmě tohle už nikoho nezajímá. Já nedoporučuji

• Velmi rychle doručeno

Obdržel jsem k parfému dárek malý flakonek....flakonek byl prázdný,suchý...je to směšné od firmy,nikdo se ani nepodíval,že posílají prázdný vyschlý flakon,je tam kontrolní sklíčko,je to vidět...Tedy v žádném případě tuto firmu nedoporucuji

Reakce obchodu VENTAonline.cz

Dobrý den, k objednávce dáváme jako dárek PLNITELNÝ FLAKON, který je samozřejmě prázdný. Tento flakon si můžete naplnit libovolným parfémem a slouží pak třeba jako cestovní parfém.

Team Ventaonline

Delší doba doručení. Možná způsobeno Vánocemi.

Objednavala jsem poprvé chvalím velmi
    narámnou ochotu a komunikaci při dotazech,a voňavý tělový parfémy guess.

Zatim hodnotim negativne. Uz sedm dni mam objednano a zaplaceno a zboží nebylo jeste ani odeslané. Pry kvůli velkému počtu objednavek o cemž pochybuji, ze by meli takove množství ze by mi za cely tyden nestihli odeslat dva kufříky u kterych navic maji napsane ze jsou skladem. Zatim jsem hodně nespokojená

Doposud nevrátili peníze.

Reakce obchodu VENTAonline.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení.

Bohužel se k nám informace o tom, že chcete objednávku stornovat nedostala. Až po urgování Vás z naší strany jste poslal číslo účtu, na které jsme Vám okamžitě poslali peníze zpátky.

Team Ventaonline

• Parfém je falešný, obal byl přede mnou otevřen, pak znovu zapečetěn. Zboží jsem jim vrátil. Peníze jsem nedostal zpět! Brzy to bude měsíc od nákupu, budu muset jít na policii, 6400 Kč je již trestný čin.

Reakce obchodu VENTAonline.cz

Dobrý den, parfém je originální a lze jej ověřit na mezinárodní stránce podle kódu. Parfém jste si objednal s vědomím, že je poškozená krabička.

Peníze Vám byly vráceny v krátkém čase.

Děkujeme.

• dobrá cena

Ano sem ze zbožím spokojená je podle mích přectav.

Hladký průběh b....

Vše rychlé a OK

Skvělé ceny, rychlé dodání. Úplně doporučuji.

• rychlé dodání, příjemné ceny a k nákupu dárek

• rychlost vyřízení objednávky
    • možnost vyzvednutí na pobočce v Brně

S doručením zboží jsem byl spokojen.

Rychlá dodávka. Cenově výhodné

Reakce obchodu VENTAonline.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení.

Tým Ventaonline ♥

Rychlé dodání zboží, výrobek splnil mé očekávání.

Reakce obchodu VENTAonline.cz

Dobrý den, jsme velice rádi, že jste spokojená. ♥

Těšíme se na další nákup.

Tým Ventaonline

• Super ceny
    • Velice dlouhá doba dodání k zákazníkovi

• Výborná komunikace s obchodním oddělením
    • Rychlost objednání i dodání.

Reakce obchodu VENTAonline.cz

Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení ♥