• Jedná se o podvodnou stránku, zaplacené zboží nedodali, už nefunguje ani doména.

PODVODNÍCI! Podvodný obchod !!!

Srpnu tohoto roku jsem si objednala zboží u spol. Vemio, bohužel zboží jsem neobdržela a po x urgencí ani peníze. Tuto společnost považuji za bandu podvodníků a zlodějů!!!! Je mi líto, ale o této společnosti se nelze jinak vyjádřit!!!!
    Tel. číslo, které mají na stránkách je k ničemu, je mimo provoz a komunikace přes e-mail je marnost.

Zboží objednáno a zaplaceno v září, doteď nedoručeno. Po urgenci, že prý je na cestě, ale nedorazilo. Na stránkách obchodu není sídlo firmy, IČO, telefon nic. Předávám ČOI. Podvodníci.

• nic nepřišlo ,nikdo nevrátil peníze,špatná komunikace vubec se tam nedovolate určitě neplate nic dopředu

Nejhorší obchod na který jsme narazili ,peníze dostali ,zboží nepřišlo a peníze už nikdo nevrátil.Předaváme k šetření Policie a budeme doufat, že těmhle obchodníkům už nic takového neprojde.Hlavně nikdo neplatˇte dopředu.

• Zboží nepřišlo

5.9. udělaná objednávka. 6.9. email,ze platba dorazila v pořádku a o odeslani me budou informovat v dalsim mailu. 22.9. se stale nic nedelo a na dotaz,jak to tedy s balickem vypada mi bylo odpovezeno,ze balicek ma prepravce,at uruguji jeho. Na toto konto jsem psala do obchodu email,ze po doruceni platby psali,ze me budou informovat o dalsim stavu objednavky,coz se nestalo. Na souhrnu objednávky je napsano pouze "prepravce", v mailu psali,ze objednavku ma kuryr, tudiz bych chtela vedet jaka spolecnost balicek dorucuje a jake je sledovaci cislo zasilky,at to mohu tedy resit s dorucovaci spolecnosti. Psala jsem jim 29.9. a do dnes je email bez odezvy. Bohuzel toto jednani budu nucena hlasit na COI.

• Nespolehlivý obchod

Obchod nedoporučuji. Zboží zaplacené a nic. Telefon vypnutý, asi vědí proč.
    Ještě pro Vás nade mnou. Čoika moc nepomůže. Odkáže Vás na soudní vyrovnání. Jediná možnost, zkusit chargeback přes banku. Banka není povinna, ale většinou vyjde vstříc. Peníze sebere neserioznímu prodejci a vrátí Vám na účet. Bohužel má to háček, toto lze provést jedině při platbě kartou. Proto tihle šmejdi Vemio.cz požadují platbu převodem.
    Neuvěřitelný,
    jak lze beztrestně okrádat, kam jen dohlédnete v České republice.

• Okradou vás

Vemio, nedávno wimio vás pouze okradou o peníze. Zboží objednané a zaplacené nemám, na email žádná reakce... Takže POZOR. Pro pána největšího zloděje: Když už měníte název firmy, tak alespoň změňte stránky. A když jsem vytvořil objednávku na vemio, bylo níže napsáno že jste wimio, ovšem toto již bylo odstraněno.

Reakce obchodu Vemio.cz

Se společnosti Wimio.cz nemáme vůbec nic společného, možná podobný název. V této chvíli na našem e-mailu neevidujeme žádnou nezodpovězenou zprávu. Zkontrolujte ještě jednou prosím čísla obou účtů pro porovnání, děkujeme :)

Je nám líto jakékoliv Vaší špatné předchozí zkušenosti, bohužel s tím my nic neuděláme, nicméně než budete takovouto recenzi psát, prosíme o důkladné prověření všech podkladů.

• Nekvalitni zbozi
    • Obchod nereaguje na emaily ohledne vraceni zbozi

Nakup na tomto internetovem obchode vubec nedoporucuji. Zaslane zbozi je velmi nekvalitni a pri snaze o reklamaci dle podminek uvedenych na strankach obchod nereaguje na opakovane emaily. Nedoporucuji!

Reakce obchodu Vemio.cz

Moc nerozumíme Vaší recenzi, když jsme Vám ihned reklamaci uznali a požádali jsme o zaslání fotek produktu. Od té chvíle jsme žádný reakci od Vás nezaznamenali.

Spokojenost

• rychlé doručení
    • vstřícnost

Reakce obchodu Vemio.cz

Moc děkujeme za Váš názor :)

• komunikace

Po objednání zboží (registraci) a následném nedovolání se na zákaznickou infolinku volají do hodiny zpět!
    Ve čtvrtek večer objednáno a doručeno poštou do ruky v pondělí.
    Doručeno zboží přesně podle objednávky.

• rychlé ,ochotný pan majitel

Reakce obchodu Vemio.cz

Moc děkujeme za Váš názor :)

• Super spolupráca a super ludia

Reakce obchodu Vemio.cz

Moc děkujeme za Váš názor.

• Dobrá cena
    • Dlouhé čekání

děkujeme za recenzi

Objednal jste zboží s dostupností 14 dnů. Zboží bylo odesláno ihned po naskladnění, a to 12 den od vaší objednávky.

Dle informací České Pošty se dnes zásilka vrací pro nevyzvednutí.

Děkujeme Vemio.cz

• Rýchle dodaní
    • Výborná komunikace

Děkujeme Vám.

• rychlost dodání
    • jednání
    • bezproblémový obchod a dohoda

Děkujeme.. Vemio.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Ano

Děkujeme Vám :)